Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - SEZÓNA 2013

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Chystá se někdo z Vás letos do Chorvatska??
Velmi doporučuji ostrov Brač. Krásné apartmány kousíček od moře za lidové ceny, pláže(oblázky, písčitá, skalnaté, betonové), krásná příroda, supr cyklistické stezky, krásné památky a pohostinnost místních...prostě báječné
 Autor:Bracanka Postirová
 Datum:28.1.2013 14:37
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ano,ano chystáme se do Bristu :-) ... pro nás ideální dovolená s dětma . Klidná oblázková pláž 5m od apartmánu , mohou jezdit kolem pláže na odrážedlech ... výborná procházka po promenádě do Gradacu ... a hlavně skvělí domácí :-)
 Autor:Maja
(neregistrovaný - IP: 90.178.87.***)
 Datum:28.1.2013 16:23
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ahoj,
Loni jsme byli v Gradacu, tak by jsme to chtěli letos změnit.
Děkuji
 Autor:Josef Rollinger
 Datum:28.1.2013 17:54
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ahoj,

Mohl bych tě poprosit o kontakt na to ubytování v Bristu??? Nebo třeba fotky, nebo jestli to lze najít někde na netu, tak stránky...Letos bych tam chtěl taky vyrazit, někdy začátkem června... potřeboval bych přesně něco takového... Jedu s manželkou a dvěma dětmi - 1 a 3 roky...
Díky
 Autor:Jiří Sklenička
 Datum:30.1.2013 22:36
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Jak se jmenují apartmány, do kterých jedete, Majo? :)
 Autor:Barunka NNN
 Datum:5.5.2013 21:58
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Zadravím chci se zeptat jak se jmenuje apartmán do kterého jezdíte. popřípadě nějaký kontakt podle kterého to najdu na netu.

dík Jiří Svoboda
 Autor:Jiří Svoboda
(neregistrovaný - IP: 89.24.253.***)
 Datum:7.7.2013 21:44
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ahoj,
chytáme se do Brely od 15.6. na týden, vila Slavonka.
Máte někdo zkušenost? :)
piště na mail
 Autor:Simča
(neregistrovaný - IP: 176.98.110.***)
 Datum:6.3.2013 18:12
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Do Brely jezdíme v polovině června již mnoho let a musím konstatovat, že jsme spokojeni, je tam klídek, teplo a taky levněji. Loni jsme byli taky, teplota vzduchu přes 35st. a voda měla až 28st. Budete nadšení i spokojení i Vy.
 Autor:Valach
(neregistrovaný - IP: 89.24.153.***)
 Datum:6.3.2013 20:51
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Děkuji, už se moc těšíme, doufáme, že nás nezklame počasí :)
 Autor:Simča
(neregistrovaný - IP: 176.98.110.***)
 Datum:7.3.2013 17:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ahoj
do Brely jezdíme od roku 2006 od 15. do konce měsíce.Doufám že budete spokojeni jako my.Málo lidí místní příjemní a ochotní.
 Autor:kartac
 Datum:7.3.2013 17:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Děkujeme za odpověď :)
 Autor:Simča
(neregistrovaný - IP: 176.98.110.***)
 Datum:7.3.2013 20:42
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ahoj všichni, jedeme 02.07.-11.07.2013 do Kožina u Zadaru, už podruhé na stejné místo ke stejným bezvadným domácím. Brač je překrásný ostrov, byli jsme tam jednou, v Postiře. Krásně je taky na Pagu, v Mandre. Krásné moře, pěkné malé místo, do Novalji na větší promenádu a nákupy blízko.
 Autor:Martina Böhmová
 Datum:16.3.2013 10:56
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ak neviete kam a hladate ubytovanie za dobre ceny, pozyvam vsetkych do Kastela... :-)Blizko Split a Trogir a za chrbtom Kozjak a Malacka....
 Autor:katka nincevic
 Datum:7.5.2013 17:07
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
My sa chystáme tento rok do Gradacu, je to už 3x,ideme vlastným autom a doteraz sme vždy jazdievali mimo víkendové dni, tento rok nám cesta vyšla na nedeľu. Máte niekto skúsenosti s cestovaním v tento deň, myslím, či je prejazdná Makarská riviera, či nie sú kolóny atď.Ďakujem za info
 Autor:Lydia
(neregistrovaný - IP: 194.1.0.***)
 Datum:20.5.2013 12:14
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ahoj. Neděle by měla být v pohodě, alespoň na cestě k moři. Hlavní nápor k moři bývá na mítech a hranicích noc z pátku na sobotu a od moře sobota odpoledne a večer. Co se týče Makarské, tak to bývá v pohodě. 50-60km/h, chytneš vosla a jedeš i 30. Alespoň je čas se kochat :-) Šťastnou cestu a pobyt.
 Autor:Jirka Riči
 Datum:20.5.2013 17:31
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
je to tak,my jezdíme k Omiši šest let a vždy v tydnu jen jednou sobota a na slovinskejch hranicích sem v noci stál 2hodiny,ale co je to proti tomu když jedeš víkend den:) jinak v neděli sem taky jel a uplně v pohodě
 Autor:Karel
(neregistrovaný - IP: 89.176.209.***)
 Datum:20.5.2013 18:06
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Rozhodně se neděle neobávejte. My jezdíme už několik let úmyslně v neděli, silnice jsou klidné i u nás i v Rakousku, Slovinsku i Chorvatsku.
 Autor:anuška
(neregistrovaný - IP: 195.113.166.***)
 Datum:21.5.2013 13:56
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Apartmán rezervován, dovolená nahlášena, z okna se raději nedívám. Možná by to letos chtělo oteplené plavky. :o((
 Autor:Johny
(neregistrovaný - IP: 88.101.217.***)
 Datum:31.5.2013 08:32
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Nestresuj. V Jugošce je vždycky pěkně! Musíš věřit, jinak to nejde. Jedu 19.7. a samozřejmě spoléhám na to, že počasí vyjde, bo jinak bych si to musel hodit. Akorát se obávám, že doma nechytneme nátisk, tudíž se na jihu spálíme hned ze startu a zbytek dovolené budem trávit jen pod slunečníkem (to taky není nejhorší ;-) ;-) ).
 Autor:Tomáš Říha
 Datum:3.6.2013 19:26
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
ahoj, my ideme tento rok už po tretíkrát do Drvenika. Začali sme chodiť prvý septembrový týžden, je tam vtedy teplúčko, pomenej ľudí a s malou dcerou nám to tak vyhovuje. Chodíme autom a ked sa nudíme, tak robíme výlety po okolitých destináciách a vieme porovnať, kde je krajšie letovisko.
 Autor:lubena
(neregistrovaný - IP: 95.102.126.***)
 Datum:1.6.2013 17:13
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Zdravím,již po desáté jedeme vždy na začátku září do Drveniku taky.Jedna třetina apartmánů je volná,ale i tak je tam dost lidí.Odtud podnikáme vždy každý týdem výlety autem nebo i lodí,že si necháme auto převést na ostrovy a zde zase poznáváme jine destinace.Poslední lodí se zase vrátíme.Jediné co jsme vyměnili,tak apartmám,aby si nemysleli,že nás mají na věky a o to více si vás váží a nejdou ani s cenou na víc.Oni si to poví a další to na vás již nezkouší.
 Autor:Pepa
(neregistrovaný - IP: 109.80.129.***)
 Datum:1.6.2013 17:51
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ahoj,v Pátek 14.6.vyrážíme směr Živogošče.Tak doufáme že tam nezmrzneme. Ale už se moc těšíme na krásně strávený týden. Jezdíme převážně druhou půlku Srpna, ale letos bohužel kvůli práci už teď. Nedá se nic dělat. Tak snad se tam s některými potkáme. Přeji Vám všem, abyste si to všichni maximálně užili a ve zdraví a odpočatí se v pořádku vrátili.
 Autor:Petr1
 Datum:10.6.2013 15:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ahoj my jedeme 22.6. do Sukošanu !! :(
 Autor:Markétka
(neregistrovaný - IP: 46.167.201.***)
 Datum:13.6.2013 10:07
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
byli jsme tam dvakrát, nejdřív s kamarády, později s malým synem a líbilo :)
pěknou dovolenou všem
 Autor:Harry-VK
 Datum:13.6.2013 13:01
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
tak ted jsem v Bašce ostrov Krk zatím nadherné počasí 35c a moře jak čaj 27c počítám
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:21.6.2013 16:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Zdravím Vás, nedáte mi tip na nějaké slušné apartmány? Pláže jsou písečné? Pojedeme s malým dítětem. Moc děkuji za každou radu! Pavlína
 Autor:Pavlína
(neregistrovaný - IP: 90.178.87.***)
 Datum:21.6.2013 16:37
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
na rabu jsou písečné pláže a málo vody něco jak na Balatonu,v Bašce jsou oblasovopísečné taková směs
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:21.6.2013 21:33
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Zdravím,vyrážíme 27.7.večer směr Baška Krk,apartman Kraljic Holiday.Jedu se synem poprvé,přítel už několikrát byl.Tak snad zvladnem cestu a bude pěkně.
 Autor:Jitka
(neregistrovaný - IP: 37.188.224.***)
 Datum:22.6.2013 20:40
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
My dnes poslední den v Rabacu,zítra valíme domu byli jsme tady 12 dní a co jezdím do Chorvatska 10 let lepší počasí jsem nikdy nezažil prostě super de luxe teplota přes 30 stupňů každý den a moře 25 stupňů.A to na Istrii bývá horší počasí než v Dalmácii.Všem následníkům co se chystají letos do Chorvatska přeji takové počasí co potkalo nás a hlavně bezpečnou jízdu bez nehod.
 Autor:Milda
(neregistrovaný - IP: 78.0.13.***)
 Datum:21.6.2013 16:38
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Včera jsme přijeli do Baška Voda, nádherné počasí, voda jak kafe. Letos jsme se fakt báli, protože to počasí u nás byl běs. Ale fakt super, nad nám to vydrží!
 Autor:Anndy
(neregistrovaný - IP: 78.3.69.***)
 Datum:23.6.2013 08:36
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
od pátku 21.6 v Bašce a bylo nádherně až do dnešní 19h pak přišla bouřka už neprší ale je pod mrakem a 19c snad zítra bude líp....:)
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:25.6.2013 21:50
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Můžu poprosit o nějaké tipy na výlety,praktické rady z Bašky,moc děkuji.
 Autor:Jitka
(neregistrovaný - IP: 37.188.229.***)
 Datum:27.6.2013 15:28
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
no na výlety je tady toho dost pěšky i autem,já chodím pěšky protože je tu hodně pěších stezek a parádně značených a krásné výhledy na moře,dostanete se do pěkných zátok pomale bez lidí,do některých zátok jezdí vodní taxi pro 8 lidí,dnes jedem se podívat do města Krk,ale jinak je tady toho na výlety hodně,i ke kostelu nad Baškou 2km procházka s krásným výhledem na Bašku a okolí a pak po modré na nejviší vrch okolí už ten okruh máme projitej a bylo to parádní je to asi tak 11km tura ale stojí za to,ubytování nás stálo pro 3lidi na 15nocí 780eu i s klimou,pivo tu stojí Pan-14kun Ožujsko a Karlovačko-15-18kun krásná 2km oblakopísečná pláž (Vela plaža)možno jet lodí na ostrov Rab,na Rabu jsme také jednou byly a doporčuji se tam podívat krásné město,pláže na Rabu jsou většinou písečné,už mě nic nenapadá jen to že jsme v loni byly taky na Krku ale ve Vantačiči-Porat a tam bylo taky krásně malá oblázková plažička a málo lidí tady v Bašce je to moc přelidněné na pláži ale vždicky se najde místečko na ležení....:)
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:28.6.2013 06:14
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Jo o přeplněné pláži už jsem toho četla dost,a to jedeme až přelom 7/8.Vlastně ani nevím proč jsem vybrala toto místo,byly dobre recenze,asi.Platili jsme zálohu předem,a na ubytko jsem dostala tip,sice dražší,ale snad budem spokojeni.Asi v únoru jsem začala shánět ten termín,a prostě spousta byla již zarezervovana,a co bylo volne tak kilometr od pláže.Vím ze tam jezdí na blint,ale asi jsem na poprvé chtěla jet na jisto.Vyražime 27.7.v sobotu,přes noc.
 Autor:Jitka
(neregistrovaný - IP: 37.188.227.***)
 Datum:28.6.2013 08:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Taky jezdíme už 13let na blind a pokaždé není problém sehnat apík jen loni na Krku-Vantačiči jsme měly problém až po 6 hodinách jsme sehnaly a to až přes agenturu na místě, a letos jsme už jen zašly na nejbližší agenturu a do pul hod. bylo kde bydlet,taky jsme jezdívaly přes noc ale začaly mě s toho bolet oči tak jezdíváme ve 4h ráno a v Bašce jsme byly 12.30h
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:29.6.2013 08:33
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Co jsem se rozvedla tak dovolená je to jediný na co se těším a šetrim celej rok,tudíž jsem zatím vždy volila jistotu počasí a létám Egypt a Tunis.No a syn /20 let,student/nikde nebyl už dlouho a tak jsem uspořádala tenhle společnej týden,on s přítelkyní a já s přítelem,s tím že mladí to odřídí,a jelikož takhle daleko ještě nejeli,tak si asi dáme časovou rezervu a pojedem v klidu přes noc.No a přítel bude jen jako poradce,jelikož na Krku už párkrát byl jako řidič.Jedeme z Brna.Pokud bychom jeli i příští rok,určitě pojedem taky na blint,snad se dá něco pěknýho sehnat i v sezóně,červenec -srpen.Máme v plánu objet slovin.dálnici,máte nějaké rady na cestu,jestli teda moc neotravuju..
 Autor:Jitka
(neregistrovaný - IP: 37.188.227.***)
 Datum:29.6.2013 11:54
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Jestli jedete do Bašky na Krk, pak bych raději tu slovinskou dálnici neobjížděl a naopak bych jel co nejvíc po Slovinsku po dálnici. V Chorvatsku už zaplatíte asi jen 8 kun za dálnici. Jinak to co ušetříte ve Slovinsku, tak utratíte za dálnice v Chorvatsku. Když si projdete vlákna, kde se toto řeší dozvíte se více.
 Autor:Josef Vaněk
(neregistrovaný - IP: 81.162.192.***)
 Datum:29.6.2013 15:32
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Ano jedme na Krk,je pravda ze jsem to zpětně četla,ale dost příspěvků je pro dálnici a dost i proti..Přítel je zásadně pro objiždění,prý se rozhodně ušetří.Dáln.známku pro Slovinsko musíme koupit měsíční,ta je tuším 30 euro,ale nějak se dohadujem kolik dáme za mýtné v Chorvatsku.Tak jsem zvědavá jak to dopadne...
 Autor:Jitka
(neregistrovaný - IP: 37.188.228.***)
 Datum:29.6.2013 18:00
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Pře 2 roky jsme byli na Krku v Njivicích. Slovinskou dál. známku jsme koupili, zase jsme jeli mimo placené úseky v Chorvatsku.
 Autor:Jandula
(neregistrovaný - IP: 188.175.211.***)
 Datum:29.6.2013 18:22
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
no jestli to dohadování a hledání stojí za 800kč když máte na to lítat do Tunisu:)))my sme národ to je hruza.promintě prostě mě dnes všechno vytáčí
 Autor:Kája
(neregistrovaný - IP: 94.113.88.***)
 Datum:29.6.2013 19:08
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
To nic,to mě někdy taky...Tohle je letos moje druhá dovolená,máte pravdu,v dubnu jsem byla v Tunisku,ale za finanční pomoci přítele..Teď beru i syna co zatím ještě nevydělává,takže těch financí bohužel moc není..
 Autor:Jitka
(neregistrovaný - IP: 37.188.229.***)
 Datum:29.6.2013 19:29
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Když jsem psal, že jet co nejvíce Slovinskem, tak jsem myslel samozřejmě přes Ljubljanu. Pak když si to přepočítáte, tak vyjde, že i když koupíte známku za 30 eur, tak to vychází zhruba stejně, jako když budete objíždět kousek dálnice ve Slo a pojedete Chorvatskem po dálnici na Rijeku. Kdyby jste chtěli ušetřit museli by jste jet mimo dálnici i v Chorvatsku.
 Autor:Josef Vaněk
(neregistrovaný - IP: 81.162.192.***)
 Datum:29.6.2013 21:39
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Děkuji za odpověď,s největší pravděpodobností se tedy asi přiklonime k cestě po Slovinské dálnici..
 Autor:Jitka
(neregistrovaný - IP: 37.188.229.***)
 Datum:29.6.2013 21:57
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Slovinskou dalnici objíždím přes Mureck-Lenart-Ptuj-Macejl a su v Chorvatsku a nemusím platit za 30km dálnici
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:30.6.2013 00:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Já se přikláním k Josefovi.Pokud vezmu v úvahu všechna pro a proti tak je to jasné.Dovolte popsat mojí zkušenost: V roce 2011.Kutná Hora - Pag. Ve Znojmě u Aralu jsme zakoupili Rakouskou a Slovinskou dálniční známku a frčeli jsme do Postojny
žádná mýtnice nic takového vás cestou nečeká.Po Slovinsku provoz stupeň 1 u Lublaně 2až3 v Postojné uhnete na Rijeku a jedete 38 KM po státní silnici .Přechod Rupa - Jelšane nabytý nebyl asi 3 auta odbaví Vás a najedete na dálnici, při vjezdu platíte 8 kun a už Vás žádné zdržení nepotká tedy krom kafíčka na odpočivadle Vrata Jadrana a semaforu u sjezdu na magistrálu. Pokud spočítám poplatky tak jsem na tom stejně a o 3 mýtnice méně.Pokud pojede tou či onou trasou tak Vám přeji a to ostatně všem dobrej dojezd .P
 Autor:28404petr
 Datum:30.6.2013 05:42
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Oprava ve Znojmě je OMV
 Autor:28404petr
 Datum:30.6.2013 08:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Petře mám stejné zkušenosti, proto jsem to tu napsal. Štve mne jací lidé sem na forum píší. Mne tu zajímá jaké kdo má zkušenosti, popřípadě aktuální věci. Nemám rád kecy o sockách atd.To ať si řeší na politických fórech.
 Autor:Josef Vaněk
(neregistrovaný - IP: 81.162.192.***)
 Datum:30.6.2013 10:16
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Tak my jsme se před týdnem vrátili:

Byli jsme v Grand hotelu Orebić **** - poloostrov Pelješac.

Mohu vše jenom doporučit - ubytování 100%, all inclusive - nemá chybu, byli jsme tak poprvé - týden vyjde na osobu 12 500,-Kč, ale když si spočítám, že jsem tam utratil jen za nějaké vstupy a dárečky asi 800kun, tak je to vlastně levné. Od té doby nechápu jak někdo jede do aparmánu, vše nakoupí v ČR, tam musí furt vařit (manželka je přeci také na dovolené, to může vařit doma :-) ) a nemusí kupovat ani pití, ani zmrzliny, vůbec nic.

Chorvatská dálnice je stále super, jeli jsme v úterý a byli jsme tam sami, překvapilo me, že tam nemají ani kamiony !!! Když jsme jeli tam, jeli jsme přes Maďarsko, kde jsme 2 dny bydleli v ZALAKAROSu (termální lázně), krásné koupání, pak jsme přejeli do Chorvatska na jeden den na Plitvice (ale nešli jsme tam kvůli počasí :-( bohužel), takže jsme skončili v Pakoštane na jednu noc a ráno přejeli do Orebiće a tam týden 4* hotel, all incl. Ani v Maďarsku a Pakoštane jsme nevařili, chodili jsme do restaurací (v Maďarsku ceny jako v ČR + cca 10%, v Pakoštane jako v ČR + 40% :-D ... ale je to dovolená, takže jsme to neřešili.

Najeto 2997km tam i zpět, cesta zpět i přes Slovinskou dálnici (drahá, ale z 35 minut jsme byli v Rakousku).

Suma sumárum:
Pro 2 osoby to vyšlo cca 40 000,-Kč, ale byl to opravdu odpočinek-žádné vaření, přemýšlení nic takového. Jedna z nejlepších dovolených a opravdu jsme si na ní ODPOČINULI!!!

Hezkou dovolenou všem!
 Autor:Jakub K...
 Datum:11.7.2013 17:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Čo sa týka varenia na dovolenke, u nás je to otázka financií...tiež by som si rada oddýchla od varenia a kúpila all inclusive. Môj mesačný príjem je cca 400€, manžel má o nejaké dve stovky viac, máme dve deti vo veku 9 a 6 rokov. Minulý rok nám do Chorvátska nevydalo, teraz sa nám podarilo našetriť a deti sa veľmi tešia na more. O nejakom all inclusive môžeme len snívať - podľa vášho názoru asi nie sme normálni, či?
 Autor:lilia
(neregistrovaný - IP: 178.41.171.***)
 Datum:11.7.2013 17:51
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Tak jsem to nemyslel, je mi jasné, že peníze na to musí být, ale schválně mi pak napište kolik Vás dovolená vyšla (upozorňuju že u nás dělala 10 000,- doprava protože jsme najeli 3000km), takže čistá dovolená cca 30 000,-/10 dnů.

Vás to vyjde možná o něco levněji, ale myslím, že rozdíl nebude nějak drastický ...

Hlavně šťastnou a klidnou dovolenou ... a hezké počasí !
 Autor:Jakub K...
 Datum:11.7.2013 18:08
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
V pondělí jsme se vrátili z Vodic. Jeli jsme na blint, ubytování jsme našli na první pokus 50 m od pláže, 2 ložnice, kuchyňka, veliká terasa, klimatizace a za to 50 euro na den. Takže to je cca 7500,- + 5000,- kapesné na zmrzku, dárky, chleba + cesta, což je něco nad 15000,-. Jídlo jsme měli vlastní - jsme 5-ti členná rodina a nemáme finance. Takže rozdíl je "drastický".
Ale určitě jsme si to tam taky skvěle užili i za těch našich podmínek a myslím, že tak si to užívá většina českých dovolenkářů.
 Autor:Janča
(neregistrovaný - IP: 89.24.192.***)
 Datum:11.7.2013 21:50
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Dovedu si představit (český politik by to neřekl líp :o)), že bychom si s manželkou jeden rok taky užili all incl., aby nemusela vařit a jen lenivěla.
Když jsem jí to nabídl, tak se zděsila, jak to bude drahé, a že si pak nebudeme moci nic koupit, atd.
A tak mi vaří instatní polévky, maže paštiku,a večer obhlíží zlatnictví, aby si mohla koupit řetízek či prstýnek, protože je to (údajně)lacinější než v Česku.
Pochopil, že ona o své all incl. vlatně nepřijde. Takže o vaření to není. :o))
Někdy si říkám, že originální all in. by mne vyšlo laciněji.
P.S. trošku přeháním, ale pevný základ to má. :o))
 Autor:Johny
(neregistrovaný - IP: 88.101.217.***)
 Datum:11.7.2013 22:14
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Koukám, že sem to tu pěkně rozjel, ale tak napíšu to jinak.

Pokud bych bral čistě all incl. ubytko + doprava jenom ten týden v Chorvatsku (nebudu počítat 1x Chorvatsko navíc Pakoštane a 2x Maďarsko, včetně koupání) tak by to vyšlo na nějakejch 35 000,- za týden. Vy jste měli s sebou 5000,- na zmrzku apod. my si zmrzlinu kupovali 2x, protože v hotelu je stále zadarmo ... utratili jsme za vstup na Ston a za lodičku na Korčulu, nějakej pohled , 2x zmrzlinu a to je všechno.

Co se týče toho zlata - koukali jsme se tam taky do zlatnictví a řekl bych rozdíl 10-15% směrem dolů.

Jak už jsem psal, JANČO - když vezmu, že ste tam nechali 7500 + 5000 + minimálně 5-6 000 za dopravu /nevím kde jste byli/ tak to jste na 17 500, ale kde je to jídlo nakoupený u nás apod a ono to taky na 25 000,- přijde.

Jinak je mi jasný, že ne všude peníze na hotel s all incl. jsou. Na druhou stranu jedu na dovolenou 3x (i4x) za rok včetně zimní (Alpy) a tak si chci trochu užít. Příští rok čekáme dítko, tak je mi jasný, že se to taky projeví na financích, ale tak pojedeme na dovču rači jenom 2x, ale pořádně si jí užijeme. V našem věku máme ještě s manželkou všechno před sebou, cestujeme hodně rádi takže raději budeme makat od nevidim do nevidim a pak si užít dovolenou s trochou luxusu.

Závěrem je hlavní, že každýmu tak jak jede to vyhovuje, líbí se mu to a je spokojenej. Další důležitý, že se nic nestane a všichni dobře dojedou a vyhde počasí!!!

VŠEM HLAVNĚ ŠŤASTNOU DOVOLENOU !!!
 Autor:Jakub K...
 Datum:15.7.2013 06:47
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Kubo,když jste sami dva,tak se jinak přemýšlí,než když jsou k tomu 3 děti,to se lehce ušetří na dovču,ale děti něco stojí celoročně,ty kdybys měl 3 děti,tak bys za dovču nedal 35000kč,ale 50000kč za ten hotel s all inclusiv,je tomu tak? A to už je značný rozdíl oproti 20000kč v apartmánu že?
Někdo má i jiné důvody proč né do hotelu a to zdravotní-bezlepková dieta,nebo fenylketůrie (horší než bezlepková),tak že vařit pouze to,co děti vůbec můžou,naše děti to mají,tak vím o čem to je.
Loni Žuljana,což je kousek od Orebiče i tam jsme se vydali na výlet,moc pěkně tam je.Ubytování 7500kč+8000kč benzín+poplatky,asi 500kn na ovoce,zelenina,pečivo,koblihy,zmrzlina,pivko a nákup v čechách-maso,pivo,minerálky a pár drobností,kolem 2000kč,tak že jsme se do 20000kč vešli.Ono toho vyvařování stejně moc není,v tom vedru se moc jíst nedá,stačí si navečer něco ugrilovat,nebo vám domácí připraví ryby,nebo něco upečou,ono to má své kouzlo a užiješ si taky,myslím,že mluvím z 80 procent za všechny.
Tak ti přeju,až se vám to narodí,at to je hlavně zdravý.
 Autor:zdeněk kužel
 Datum:15.7.2013 17:57
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Jo tak jasný, že 20 a 50 je rozdíl. Důležitý je že člověk si to užije a je spokojenej ...

My si to užili, počasí vyšlo, tak všechno paráda. To, že děti něco stojej jsme si vědomi, proto jdeme zatím do jednoho, možná pak i druhý, ale tři už je celkem dost, to nepopírám. Kamarád má 4 a vím, co ho to stojí ;) Ale zase jsou to samozřejmě radosti, takže je to něco za něco.
 Autor:Jakub K...
 Datum:15.7.2013 19:06
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Letošní odmor v HR byl opět super , už se těším na ten v roce 2014 ......
 Autor:Perruche
(neregistrovaný - IP: 46.33.101.***)
 Datum:4.9.2013 13:50
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Včera příjezd z Rovinje. Prostě všechno bezva. Pobyt s pejskem bez chyby. Příště to asi zase vyhraje (už po třetí Rovinj). Jana
 Autor:Jandula
(neregistrovaný - IP: 188.175.211.***)
 Datum:17.9.2013 14:34
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Takže já jedu do soukromého apartmánu, za 17 dní zaplatím za 2 osoby ubytko 13 260,- Kč K tomu strava, ale to v ČR musím také jíst a rozhodně mě strava nevyjde víc, než 4000,- Kč pro oba. Takže jsem v HR skoro jednou tak dlouho a levněji než vy. A nemusím se honit na snídaně a obědy a večeře. prostě jím, kdy já chci. Ale taky jsem dřív jezdila do hotelu, takže kdo na to má, ať jezdí do hotelu a kdo na to nemá, je rád, že je u moře a trocha práce s vařením mu nevadí. Asi tak. hezkou dovolenou všem zase za rok.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:18.9.2013 09:50
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Byli jsme od 24.8. do 8.9.2013. Původně na blind do Dubrovniku. Nakonec jsme byli v Dubrovniku den, spali jsme v hotelu, pak jsme se vrátili k Zadaru do Privlaky, tam jsme byli zbytek dovolené-tedy 14 dní. Ubytování apartmán za 50Eur noc, přímo u moře,vlastní lehátka ... Jsme 3,syn má 14let.Apartmán klasika-ložnice,obývák,kuchyň a koupelna.Ráno snídaně kupovaná v pekárně, nebo na změnu chleba,máslo,salám.Obědy-většinou kýbl zmrzliny(podle Chorvatů 2kugle),ovoce, večeře-vždy v konobě.Do toho jsme si kupovali i ploutve,boty do vody,dovezli si domů spoustu soli (park Solana Nin),spoustu medu... cestarinu jsme si koupili krabičku ENC za 882 kun(máme nabito i na příští rok), cena celkem 48tis. Takže mnohem levnější než All inclusive. Mě apartmány vyhovují víc než hotely. Navíc, byl to poslední apartmán, takže okolo nebyla ani noha. Za mě luxus prvotřídní. Já jsem byla s dovolenou max. spokojená.
 Autor:Jana
(neregistrovaný - IP: 178.77.230.***)
 Datum:19.9.2013 12:32
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Myslel jsem si, že Chorvaté znají obecně z Čechů snad jen fotbalisty Čecha či Nedvěda, hokej tam moc populární není, takže Jágra asi ne, možná ještě Berdycha či Kvitovou.
Letos mne však šokoval náš domácí, který se vyptával na zdraví našeho pana prezidenta a zda už viróza ustoupila. Rychle jsem polknul nabízenou travaricu, poděkoval za optání a ubezpečil ho, že nebezpečí bylo zažehnáno.
 Autor:Johny
(neregistrovaný - IP: 88.101.217.***)
 Datum:2.8.2013 16:57
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: SEZÓNA 2013 Údaje o příspěvku
Aj na Slovensku máme podobného. Starý ujo.
 Autor:milanPE
(neregistrovaný - IP: 78.3.87.***)
 Datum:2.8.2013 19:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist