Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013
Text: Byli jsme od 24.8. do 8.9.2013. Původně na blind do Dubrovniku. Nakonec jsme byli v Dubrovniku den, spali jsme v hotelu, pak jsme se vrátili k Zadaru do Privlaky, tam jsme byli zbytek dovolené-tedy 14 dní. Ubytování apartmán za 50Eur noc, přímo u moře,vlastní lehátka ... Jsme 3,syn má 14let.Apartmán klasika-ložnice,obývák,kuchyň a koupelna.Ráno snídaně kupovaná v pekárně, nebo na změnu chleba,máslo,salám.Obědy-většinou kýbl zmrzliny(podle Chorvatů 2kugle),ovoce, večeře-vždy v konobě.Do toho jsme si kupovali i ploutve,boty do vody,dovezli si domů spoustu soli (park Solana Nin),spoustu medu... cestarinu jsme si koupili krabičku ENC za 882 kun(máme nabito i na příští rok), cena celkem 48tis. Takže mnohem levnější než All inclusive. Mě apartmány vyhovují víc než hotely. Navíc, byl to poslední apartmán, takže okolo nebyla ani noha. Za mě luxus prvotřídní. Já jsem byla s dovolenou max. spokojená.
Přidáno:19.9.2013 12:32
Autor: Jana (neregistrovaný - IP: 178.77.230.***)

Zpět na téma "SEZÓNA 2013"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist