Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SEZÓNA 2013
Text:
Koukám, že sem to tu pěkně rozjel, ale tak napíšu to jinak.

Pokud bych bral čistě all incl. ubytko + doprava jenom ten týden v Chorvatsku (nebudu počítat 1x Chorvatsko navíc Pakoštane a 2x Maďarsko, včetně koupání) tak by to vyšlo na nějakejch 35 000,- za týden. Vy jste měli s sebou 5000,- na zmrzku apod. my si zmrzlinu kupovali 2x, protože v hotelu je stále zadarmo ... utratili jsme za vstup na Ston a za lodičku na Korčulu, nějakej pohled , 2x zmrzlinu a to je všechno.

Co se týče toho zlata - koukali jsme se tam taky do zlatnictví a řekl bych rozdíl 10-15% směrem dolů.

Jak už jsem psal, JANČO - když vezmu, že ste tam nechali 7500 + 5000 + minimálně 5-6 000 za dopravu /nevím kde jste byli/ tak to jste na 17 500, ale kde je to jídlo nakoupený u nás apod a ono to taky na 25 000,- přijde.

Jinak je mi jasný, že ne všude peníze na hotel s all incl. jsou. Na druhou stranu jedu na dovolenou 3x (i4x) za rok včetně zimní (Alpy) a tak si chci trochu užít. Příští rok čekáme dítko, tak je mi jasný, že se to taky projeví na financích, ale tak pojedeme na dovču rači jenom 2x, ale pořádně si jí užijeme. V našem věku máme ještě s manželkou všechno před sebou, cestujeme hodně rádi takže raději budeme makat od nevidim do nevidim a pak si užít dovolenou s trochou luxusu.

Závěrem je hlavní, že každýmu tak jak jede to vyhovuje, líbí se mu to a je spokojenej. Další důležitý, že se nic nestane a všichni dobře dojedou a vyhde počasí!!!

VŠEM HLAVNĚ ŠŤASTNOU DOVOLENOU !!!
Přidáno:15.7.2013 06:47
Autor: Jakub K...

Zpět na téma "SEZÓNA 2013"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist