Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Doprava - Zkušenosti s cestou do HR přes Bosnu a Hercegovinu

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Zkušenosti s cestou do HR přes Bosnu a Hercegovinu Údaje o příspěvku
a cestu zpětz HR přes Bosnu a Heecegovinu, třeba z Mostaru přes Banja Luku, případně Bihač. Uvítám i doporučení o ubytování v Bosně a Hecegovině a jakékoliv zkušenosti.
 Autor:erna
 Datum:21.8.2011 21:23
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Zkušenosti s cestou do HR přes Bosnu a Hercegovinu Údaje o příspěvku
Jeli jsme přes BiH již 2 x . Naposledy před 5 roky do Č.Hory.To jsme tam jeli přes Sarajevo a odtud k Srbským hranicím s Č . Horou (tenkrát patřily k sobě).V Bosně tenkrát bylo specifikum, že ve městech křižovatky nerušily např. omezení rychlosti ( rušila je až přeškrtnutá značka) a nebo že konec vesnice či města většinou neoznačují přeškrtnutým názvem a to musíte koukat furt vlevo a do zrcátka, aby jste viděli,ceduli zač. vesnice v protisměru . Dost tam používali radary a proto bylo radno vědět, že už jste mimo obec.Na Pelješac jsme jeli v r. 2004 přes Banja Luku a Mostar. Zrovna bylo dost deštivo a to jedete min. 150 km v kaňonech a zvršku padají na silnici balvany. Nejezdit tudy, když dlouho prší. Jináč je to poměrně náročné cestování ale země je to krásná a trocha adrenalinu ...... Uřídil jsem to sám a na Pelješac jsem jel 18 hod.Do Č. Hory 22 hod. Dá se to ( a to mě bylo 56 roků).
 Autor:Jiří Jarolím
 Datum:22.9.2011 12:17
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Zkušenosti s cestou do HR přes Bosnu a Hercegovinu Údaje o příspěvku
Také jsme pravidelně jezdili do Č.H. přes BiH.(naposledy před 4 roky).O dnás - Jizerské hory - jezdíme přes Slovensko, Maďarsko. Silnice v BiH velice dobré, ubytování v motelích (kterých je podél silnic hodně) velice slušné a za přijatelnou cenu. Moc rádi na tyto cesty vzpomínáme, občas jsme někde zabloudili a dostali se vlastně tak do míst, kam bychom se nikdy nepodívali. Takže pokud ješt někdy do Č.H. nebo do okolí Dubrovníku, tak jedině přes Bosnu.
 Autor:Danča 2
(neregistrovaný - IP: 94.127.129.***)
 Datum:30.9.2011 09:34
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2018 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist