Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Zkušenosti s cestou do HR přes Bosnu a Hercegovinu
Text:
Jeli jsme přes BiH již 2 x . Naposledy před 5 roky do Č.Hory.To jsme tam jeli přes Sarajevo a odtud k Srbským hranicím s Č . Horou (tenkrát patřily k sobě).V Bosně tenkrát bylo specifikum, že ve městech křižovatky nerušily např. omezení rychlosti ( rušila je až přeškrtnutá značka) a nebo že konec vesnice či města většinou neoznačují přeškrtnutým názvem a to musíte koukat furt vlevo a do zrcátka, aby jste viděli,ceduli zač. vesnice v protisměru . Dost tam používali radary a proto bylo radno vědět, že už jste mimo obec.Na Pelješac jsme jeli v r. 2004 přes Banja Luku a Mostar. Zrovna bylo dost deštivo a to jedete min. 150 km v kaňonech a zvršku padají na silnici balvany. Nejezdit tudy, když dlouho prší. Jináč je to poměrně náročné cestování ale země je to krásná a trocha adrenalinu ...... Uřídil jsem to sám a na Pelješac jsem jel 18 hod.Do Č. Hory 22 hod. Dá se to ( a to mě bylo 56 roků).
Přidáno:22.9.2011 12:17
Autor: Jiří Jarolím

Zpět na téma "Zkušenosti s cestou do HR přes Bosnu a Hercegovinu"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist