Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Doprava - Mýtné v Chorvatsku - střešní box a mýtné-shrnutí

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
střešní box a mýtné-shrnutí Údaje o příspěvku
Na toto téma tady je možné narazit v několika vláknech s různým závěrem.Buď diskuze končí odkazem na HAC, kromě piktogramů s výškou tam ale nic o rakvi není,nebo na UAMK, chorvatům je asi názor UAMK celkem šumák,v jednom příspěvku jsem tuším četl,že autor volal na HAC a řekli mu,že se rakev do výšky započítává.
Prosím:
1, má někdo konkrétní oficiální odkaz na web,zákon či jiný zdroj,kde se píše,zda se rakev do výšky vozidla počítá, můžete ho sem dát?
2, asi by se počítat neměla,nicméně lidskou chybou nebo úmyslem obsluhy se tam občas počítá, potom je to na ostražitosti a vůli vyhádat opravu,problémem jsou automatická měření,logicky započítají i rakev, jestli to chápu správně,s ENC mám smůlu,tam projíždím,možnost zavolat obsluhu není,v okamžiku průjezdu nevím,kolik se odečetlo, v případě platby v hotovosti je to na mně,co si vyhádám s obsluhou, při platbě platební kartou můžu zkusit zavolat knoflíkem obsluhu s rizikem,že obsluha nebude spěchat a roznesou mě řidiči za mnou
3,konkrétně v mém případě výška auta 170 cm,s příčníky a rakví jsem nad 190 cm, jedeme v létě z Prahy do Rabacu,budeme jezdit i v průběhu dovolené. Z výše uvedeného je pro mě "nejvýhodnější" vystát frontu a platit v hotovosti, nebo ne? Vaše zkušenost?
 Autor:Jiri Novak
 Datum:18.2.2015 22:44
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: střešní box a mýtné-shrnutí Údaje o příspěvku
http://hac.hr/hr/cestarina/cjenik

z grafické tabulky v dolní části je viditelné, že kritériem je délka vozidla, případná přítomnost přívěsu, počet os a výška vozidla, tj. zda je do 190 cm či nad 190 cm. U kamionů pak ještě váha.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:19.2.2015 17:54
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: stĹ™ešnĂ­ box a mĂ˝tnĂ©-shrnutĂ­ Údaje o příspěvku
Ked,že ma zaujala táto stránka, nedalo mi a pozrel som si posledné bločky z dialničných poplatkov v HR za rok 2014 a nasledovne, vozidlo Fábia combi a strešný nosič- trasa Varaždinské toplice - Sv. Helena kat. 1 cestarina 24 kuna, Sv. Helena - Čákovec- taktiež kat. 1 a cena 34 kuna, Zadar 2 Demarje - 121 kuna, všeko platba cez bankomatovú kartu Visa , škoda , že nemám možnosť preveriť výšku auta s batožinovým nosičom, asi tak
 Autor:LubomĂ­r
(neregistrovaný - IP: 176.106.187.***)
 Datum:19.2.2015 23:28
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: stĹ™ešnĂ­ box a mĂ˝tnĂ©-shrnutĂ­ Údaje o příspěvku
Neviem prečo to tak preposlalo, ale ide o tie ceny, ďakujem
 Autor:Lubomír
(neregistrovaný - IP: 176.106.187.***)
 Datum:19.2.2015 23:32
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2021 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist