Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: střešní box a mýtné-shrnutí
Text:
Na toto téma tady je možné narazit v několika vláknech s různým závěrem.Buď diskuze končí odkazem na HAC, kromě piktogramů s výškou tam ale nic o rakvi není,nebo na UAMK, chorvatům je asi názor UAMK celkem šumák,v jednom příspěvku jsem tuším četl,že autor volal na HAC a řekli mu,že se rakev do výšky započítává.
Prosím:
1, má někdo konkrétní oficiální odkaz na web,zákon či jiný zdroj,kde se píše,zda se rakev do výšky vozidla počítá, můžete ho sem dát?
2, asi by se počítat neměla,nicméně lidskou chybou nebo úmyslem obsluhy se tam občas počítá, potom je to na ostražitosti a vůli vyhádat opravu,problémem jsou automatická měření,logicky započítají i rakev, jestli to chápu správně,s ENC mám smůlu,tam projíždím,možnost zavolat obsluhu není,v okamžiku průjezdu nevím,kolik se odečetlo, v případě platby v hotovosti je to na mně,co si vyhádám s obsluhou, při platbě platební kartou můžu zkusit zavolat knoflíkem obsluhu s rizikem,že obsluha nebude spěchat a roznesou mě řidiči za mnou
3,konkrétně v mém případě výška auta 170 cm,s příčníky a rakví jsem nad 190 cm, jedeme v létě z Prahy do Rabacu,budeme jezdit i v průběhu dovolené. Z výše uvedeného je pro mě "nejvýhodnější" vystát frontu a platit v hotovosti, nebo ne? Vaše zkušenost?
Přidáno:18.2.2015 22:44
Autor: Jiri Novak

Zpět na téma "střešní box a mýtné-shrnutí"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist