Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Místa v Chorvatsku - Hledání lokality - Správné místo pro dovolenou 2012

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Potřebovala bych poradit. Už po čtvrté se chystáme se dvěmi dětmi na dovolenou do Chorvatska. Dvakrát jsme byli na ostrově Rab-Banjol, loni jsme byli v Primoštenu. Pokaždé jsme měli štěstí na krásné místo, kde bylo historické centrum, možnost vyjížďky do okolí např. na místní "gospodarstva" a pláže pár minut od apartmánu. Letos se chceme podívat zase někam jinam, opět hledáme místo, kde bude tzv. všechno pohromadě, ať nemusím pokaždé, když se chci jít podívat do města startovat auto nebo naopak, vždy když jedu na pláž, hledat parkovací místo. Nemělo by to být zase až moc daleko asi max. střední Dalmácie. Přemýšlela jsem nad Vodicema, Trogirem, Splitem, Šibeníkem, ale klidně by to mohlo být i nahpoře třeba na Krku.Poraďte. Díky Monika
 Autor:Monimoni
 Datum:10.4.2012 21:58
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Osvědčil se nám Brač, ubytování v soukromých apartmánech v Postiře. V blízkosti se nachází moře a pláže.
Vhodné pro rodiny s dětmi. Brač patří mezi nejkrásnější místa na dovolenou ( díky nádherným procházkovým trasám,krásné přírodě, křišťálově čisté vodě a plážím - i písčitým bez ježků!,také výhledům na hory na pevnině.)Ozvěte se dám kontakt.
 Autor:Irena Dolečková
 Datum:12.4.2012 15:11
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Moc děkuji za tip, spíš jsem sice myslela pevninu, ale teprve hledáme, takže nakonec by to mohl být i ostrov. Koukala jsem na fotky a moc mě zaujaly.
 Autor:Monimoni
 Datum:13.4.2012 18:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Dobrý den Ireno,
hledáme něco klidného = máme dvě děti (2, 9). Jedeme celkem tři rodiny. Mohla by jste mi prosím poradit ? Ještě otázka jak je to s trajektem ?
Díky moc Petra
 Autor:Petra
(neregistrovaný - IP: 109.80.202.***)
 Datum:30.4.2012 22:43
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Dobrý den můžu poprosit o kontakt na ubytování?děkuji Dobešová Lucie
 Autor:Dobešová Lucie
(neregistrovaný - IP: 79.127.216.***)
 Datum:25.6.2012 13:18
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
dobrý den,můžu poprosit i informace?děkuji gábi
 Autor:gábi
(neregistrovaný - IP: 93.99.142.***)
 Datum:18.1.2013 14:13
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Dobrý den, můžete napsat nějaký odkaz, kde jste byly a kde jste byly nejvíce spokojeni? Máme rádi větší městečko s nějakými možnostmi vyžití i mimo koupání, jako procházky do centra. Děkuji. iveta
 Autor:Iveta Zeithamlová
(neregistrovaný - IP: 93.99.200.***)
 Datum:29.4.2012 18:32
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
My jsme byli od Bašky na Krku až po Podgoru v hodně destinacích. Všude bylo super a když mám hodnotit, tak pláž se mi nejvíc líbila v Bašce na Krku a pobyt v Tučepích. Ale je hodně krásných míst všechna ty starobylá městečka např Primošten.
 Autor:Josef Vaněk
(neregistrovaný - IP: 217.115.249.***)
 Datum:5.5.2012 13:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Dobrý večer.Nám se líbí v Biogradu...Taky do centra kousek,vyjížďky lodí taky super a pláží je tam dost.A když cgceme jet třeba na výlet autem tak jedeme třeba do Zadaru nebo na krka.Míra
 Autor:Miroslav Černý
 Datum:29.4.2012 20:51
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
My jezdíme do Žaboriče do části Jasenovo. Suer klidná dovolená. Loni jsme byli v Biogradu a už nikdy více. Pláže přecpané, hlava na hlavě, na pláže daleko. Objevili jsem malou plážičku za městem, ale cesta pěšky přes půl hodiny. Jelikož nejsem na tom zdravotně dobře, tak to pro mě bylo docela utrpení a hlavně žádný odpočinek. Jediné plus tato dovolená měla, že jsme každý den šli procházkou do města na zmrzlinu.... ze Žaboriče jsme jezdili do Primoštenu.
Ale je to také o tom, co člověk od dovolené čeká, my klid a málo lidí.
 Autor:mars
(neregistrovaný - IP: 89.203.151.***)
 Datum:7.5.2012 08:12
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Ahoj Moniko. Jestli můžu poradit tak Vodice. Tam jsme byli minulý rok.Mám 2 děti a těm se tam líbylo. Pořád se jenom potápěli plno restaurací velký výběr zmrzlin.Výlety atd.
 Autor:zuzana
(neregistrovaný - IP: 46.13.86.***)
 Datum:1.5.2012 10:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Dobrý den v Chorvatsku jsme byli již několikrát většinou jezdíme dolu na jih...loni poprvé na ostrově Brač v Supetaru a bylo to nejhezčí místo kde jsme byli,super vyžití pro děti,krásné hist.městečko,kavarničky,promenáda a moře snad nejkrásnější v celém Chorvatsku :-)
 Autor:vlagru
(neregistrovaný - IP: 89.102.64.***)
 Datum:1.5.2012 17:01
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
To je proto, že ostrovy jsou všeobecně nejkrásnější. Jsou sice o málo dražší, ale dá se pořídit i tam slušná dovolená pro našince, kteří nemáme fára a jachty. Jezdím dlohodobě do kempu na ostrově Lošín a jsem tam velmi spokojen a dětem se tam moc líbí. Je to něco úplně jiného než apartmán, kde jsme také byli. Chcete li kontakt, napište.
zdravím Pavel
 Autor:Pavel
(neregistrovaný - IP: 80.188.218.***)
 Datum:1.5.2012 23:44
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
My jedem Brist 12.6. 9 dní itálii mám sježděnou ale do Ch jedeme poprvé
 Autor:RadekK
 Datum:4.5.2012 07:29
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Jedeš poprvé, zapojíš se do vlákna "správné místo", v jiném vláknu radíš cestu, píšeš o kolonách. To je velký sebevědomí.
 Autor:Bíba
(neregistrovaný - IP: 89.24.49.***)
 Datum:4.5.2012 22:45
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Už jsem to psal v dopravě,pán je prostě šikula..všude byl a vše zná,to nevadí že do Chorvat jede poprvé,má přece sjetou celou Itálii.Snad nás ještě pobaví..
 Autor:D.P.
(neregistrovaný - IP: 93.89.157.***)
 Datum:5.5.2012 08:32
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Nevím proč pana Kříže napadáte. Jede na dovču už brzy a je evidentní jak se těší. Proto teď asi píše často. Já se dívám do fóra skoro denně taky i když jedem až na konci srpna. Ostatně v tomto vláknu jsem čekal, že tu budou doporučovat fóristi nějaké lokality. Jenže já si myslím, že Chorvatsko je krásné od severu až k jihu a každému se líbí zrovna tam kam jezdí. Někdo chce klid, někdo zábavu.Proto pokud nám to vyloženě nepokazí nějaký špatný zážitek nebo počasí, je krásně kdekoliv. Přece jaký si to uděláš, takový to máš. Osobně tam jedu asi čtrnáctým rokem a můžu říct, že sotva dojedu, už se těším na příště. No jo srdcovka.
 Autor:Josef Vaněk
(neregistrovaný - IP: 217.115.249.***)
 Datum:5.5.2012 12:37
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Jak bych Vám odpověděl. Asi to Vaše vysvětlení je logické, pan Kříž se těší, tak píše všude a hodně. Já obdobně jako Vy sem chodím v podstatě celý rok, hledám různé názory na různé věci, jedu do Chorvatska teprve počtvrté a tak si myslím, že se zde dovím něco nového o místech, kde jsem ještě nebyl a kam bych se třeba v budoucnu se svými dětmi rád podíval. Trochu mě pak překvapí, když někdo podává informace jako dané a přitom si je jen někde přečetl. O nic nejde, jen bychom tu pak četli pořád do kola přepsané to, co už někdy napsal třeba Mára nebo losos, jejichž info beru jako velmi relevantní. Souhlasím s Vámi, že správné místo v Chorvatsku je každé, kde si tu dovolenou dokážeme užít, takže beru i místo pana Kříže pro rok 2012.
Reagoval jsem spíše na informaci, že jede poprvé ... asi jsem to měl napsat do té Dopravy.
 Autor:Bíba
(neregistrovaný - IP: 89.24.50.***)
 Datum:5.5.2012 19:48
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
To vysvětlení beru, poněvadž sem chodím ze stejného důvodu jako vy. Taky se mi líbí příspěvky, které mají přínos jako od zmiňovaných Máry a losose. Buďme tolerantní k ostatním. Pan Vítek má taky co říct a přesto to taky někdy přeháněl. Já jsem jen rád za toto fórum poněvadž mám rád nové informace, které se mi mohou někdy hodit.
 Autor:Josef Vaněk
(neregistrovaný - IP: 217.115.249.***)
 Datum:5.5.2012 21:15
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Tento rok svoje obľúbené Chorvátsko vynechám. Rozhodnutie už padlo a ide sa inde. A keďže mením prácu, ani nejaký predĺžený víkend nehorzí. no napriek tomu môžem odporučiť s čistým svedomím: 1. Pag (kemp Straško - aj keď CK Atlas Adria zrušila ubytovanie v zruboch - čo ma veľmi nepríjemne prekvapilo), 2. Rovinj (kvôli mestu, ktoré je samé o sebe nádherným zážitkom), 3. Baško Polje (najmä pre rodiny s deťmi - pokojné letovisko, možnosť mnohých zaujímavých výletov). Potom možno ešte pre deti Privlaka - ale určite s CK, ktorá má animátorov (vzhľadom na možnosti miesta). A počas dovolenky, pokiaľ ste v blízkosti, určite rafting na Cetine a samozrejme cestou zastávka v Plitviciach.
Teším sa na budúci rok, kedy sa na Jadran určite opäť vrátim. Tiež pravidelne čítam toto fórum, napriek tomu, že viem, že tento rok navštívim inú krajinu. Je pre mňa už veľmi dlho veľmi inšpiratívne a minulý rok mi skutočne veľmi pomohlo.
 Autor:Denisa Simonidesová
 Datum:8.5.2012 08:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
a čo sa týka Radka Kříža, úplne chápem, že aj človek, ktorý nemá relevantné skúsenosti, sa chce zapojiť do diskusií, pretože tie ho posúvajú bližšie k vytúženému odchodu na dovolenku. a je to aj dobré. V mnohých vláknach sa mu podarilo vyvolať diskusie a postovanie nových zaujímavých príspevkov. Takže ja to vítam a teším sa, že je aktívny. Možno by ale bolo dobré uvádzať, či ide o skúsenosti, o ktorých píše, alebo o informácie o ktorých sa dozvedel. A tie, samozrejme, môžu byť tiež zaujímavé.
 Autor:Denisa Simonidesová
 Datum:8.5.2012 09:05
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Nám se moc líbí v Chorvatsku - Medžugorje. Před lety jsme dvakrát navštívili Medžugorje s CK. Letos v září se tam chystáme znovu. Jaderské moře, Podbrdo, Gradac, chorvatské Lurdy atd. Máme rádi zájezdy tzv.poznávačky . Doporučujeme všem, kteří nechtějí jen ležet u moře.
 Autor:Denina
(neregistrovaný - IP: 91.217.53.***)
 Datum:16.8.2012 14:43
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Správné místo pro dovolenou 2012 Údaje o příspěvku
Ahojky, prosím o radu. Začátkem září bychom rádi vyrazili ve dvou do chorvatska. Pojedeme autem. Letos chceme někam blíže. Máme ale dilema, na jaké místo. Přemýšlíme nad Istrií (Medulin či Medveja) nebo ostrov Krk - Baška. Poradíte, kam je to lepší? Na Istrii jsem ještě nebyla, znám spíše makarskou, střední dalmácii a jih...Upřednostňujeme soukromí, zeleň, hezké zátoky, hory, výhledy . A taky místo, odkud se bude dát vyjet na výlety - starobylá městečka, ostrov..Pojedeme autem z jihu čech ca na týden.
Děkuju za tipy. Lenka (lenusshka@gmail.com)
 Autor:Lenka Novakova
 Datum:27.8.2012 09:44
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist