Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Správné místo pro dovolenou 2012
Text:
Tento rok svoje obľúbené Chorvátsko vynechám. Rozhodnutie už padlo a ide sa inde. A keďže mením prácu, ani nejaký predĺžený víkend nehorzí. no napriek tomu môžem odporučiť s čistým svedomím: 1. Pag (kemp Straško - aj keď CK Atlas Adria zrušila ubytovanie v zruboch - čo ma veľmi nepríjemne prekvapilo), 2. Rovinj (kvôli mestu, ktoré je samé o sebe nádherným zážitkom), 3. Baško Polje (najmä pre rodiny s deťmi - pokojné letovisko, možnosť mnohých zaujímavých výletov). Potom možno ešte pre deti Privlaka - ale určite s CK, ktorá má animátorov (vzhľadom na možnosti miesta). A počas dovolenky, pokiaľ ste v blízkosti, určite rafting na Cetine a samozrejme cestou zastávka v Plitviciach.
Teším sa na budúci rok, kedy sa na Jadran určite opäť vrátim. Tiež pravidelne čítam toto fórum, napriek tomu, že viem, že tento rok navštívim inú krajinu. Je pre mňa už veľmi dlho veľmi inšpiratívne a minulý rok mi skutočne veľmi pomohlo.
Přidáno:8.5.2012 08:59
Autor: Denisa Simonidesová

Zpět na téma "Správné místo pro dovolenou 2012"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist