Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Už jste letos 2010 někdo objel slovinskou dálnici přes Ptuj?
Text: Takže, opravte mě pokud to tak není a nebo doplňte jestli je to tak. Poprvé pojedeme přes Rakousku s objezdem Slovinské dálnice(jezdili jsme přes HU, ale kvůli opravám zvítězilo letos Rakousko).
1. varianta: Po dálnici A2 až na sjezd 138-139 přes Feldbach(66) přechod Gornja Radana, Lenart, Ptuj: První světelná ostře vlevo po obchvatu přes průmyslovou zónu(industriálna), kruháče 1.rovně,2.vpravo,3.rovně,4.vpravo přes most a za mostem 5. rovně. Trasa přivede auto na konec dálnice po které kousek pojedeme, ale není zpoplatněna(policii při zastavení říct, že jedeme od Ptuje)všude se budeme řídit žlutými tabulemi(na žlutých tabulích směr Zágreb jsou přeškrtnuty dál.známky, oranžové tabule označují směr na dálnici, aspoň tak jsem to pochopila z příspěvků). Na konci dálnice, cesta přechází plynule na cestu č.9,která nás zavede na hraniční přechod Donji Macejl a jsme v Chorvatsku. Toto jsem dala dohromady z vašich příspěvků, tady na fóru, prosím opravte mne jestli to tak opravdu je. Nejvíc mě zajímá, ten úsek z posledního pátého kruháče, na ten nájezd na ten kousek dálnice a jestli to přechází nějak plynule na tu cestu č.9 vedoucí na přechod.
2.varianta je sjezd z dálnice A2 na 226 km a cesta Mureck, Lenárt, Ptuj - stejně jak jsem popsala ve variantě č.1. Diky za názory. Ala.
Přidáno:18.7.2010 10:37
Autor: Ala (neregistrovaný)

Zpět na téma "Už jste letos 2010 někdo objel slovinskou dálnici přes Ptuj?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist