Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už jste letos 2010 někdo objel slovinskou dálnici přes Ptuj?
Text: Jsem živnostník a moc dobře vím jak funguje firma,žel stát firma není a když mu poklesne výběr daně,tak ji prostě navýší,nebo navýší jinou daň.Mýto nebo známka je to samé.Prostě je to špatně,ale chová se tak každý stát.Podobné hlouposti mi chodí pravidelně,jednou jsem neměl brát benzin u Schellu,jindy nekupovat výrobky určité společnosti,či zahraničních prodejců.Zde je jediná šance,ač se to mnohým nebude líbit,tlak EU(globalizace)sjednocení nebo přiblížení pravidel v celé EU(tedy deformace trhu).Těch pár desítek tisíc turistů se na tom neshodne,mnohým to za to nestojí aby se kvůli 15€ nad tím zamýšleli.A ti kdo musí (dopravci,místní atd ti tam prostě pojedou)Vždyť i u nás byl jeden z argumentů pro zavedení mýta,aby po té co ho okolní země mají,se u nás omezil provoz kamionů.Třeba bys Slovincům tím jen udělal radost,zvláště pak objížděl by si jako Vítek přes Maďarsko.Proto vše si myslím že bojkot je pitomost a aktivistický přístup k životu(to není nadávka) je pouze více méně póza.
Přidáno:30.5.2010 21:07
Autor: Mára (neregistrovaný)

Zpět na téma "Už jste letos 2010 někdo objel slovinskou dálnici přes Ptuj?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist