Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice Slovinsko 2010
Text: Víš ono záleží na každém co bere jako pohodu!Já jen dokážu jet celou trasu stejným tempem,a ne jako druzí řidiči kteří mě cestou do Splitu předjeli i 6krát.Nedělám žádné rekordy ajedu tak jak mně to vyhovuje!Jezdím 23 let bez nehody a nestydím se zastavit a odpočinout si když cítím že na mě jde únava.Chce to ale taky na takovů cestu se připravit!Jezdím vždy po noční kdy jdu spát v 1 odpoledne a v 7 večer jdu naskládat auto lechce něco zobnu a možeme vyrazit.jezdím bez GPS protože na takovů trasu ju ani nepotřebuješ!!Trasu si dnes v pohodě "projedeš"na Eartu ukazatele také číst umím,pro případ nenadálých změn v dopravě mám velmi pdrobnů mapu.Jsme každý jiný,každému vyhovuje něco jiného!!!Já jen popsal jak to jezdím já s rodinú.Nevyhovuje mě jezdit někde po dědinách měnit stil jízdy(30-50 apodobná omezení)nemusím se hlídat.Když pak dojedu z dovolené a podívám se na Počítač v autě a mám u Dacia Logan 1.4 spotřebu 5,9 tak je to taky příjemné!!Na zá věr přeju všem pří jemnů cetu ,nepřeceňujte se,neohrožujte na silnici druhé,a ať se z dovolené vrátíme všichni ve zdraví!!!!A neskončíme jak se bohužel stává 20 km před cílem někde na stormě,v pangejtu nebo nedaj Bože eště někoho sestřelili.Po dovolené si možeme poslat zážitky z cesty. Zdravím Venca
Přidáno:5.4.2010 23:42
Autor: Venca (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dálnice Slovinsko 2010"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist