Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Dálnice Slovinsko 2010
Text: Honzo,slovinská dálnice je nyní už od Rak. hranice až po Ptuj, pokud se jí chceš vyhnout, existuje několik možností. Jednou z nich je pohodová trasa (jel jsem ji už asi 4x)Mureck,Lenárt, Ptuj. Pokud máš o ní zájem, napiš na můj meil a já Ti pošlu přesný popis včetně mapky a fotek. Sousedka tak jela podle ní vloni, její první cesta delší než 100km a ještě do ciziny. Vrátila se spokojená, nikde nebloudila a když si vzpomene na ty obavy, které měla ještě před celou cestou, tak se tomu dnes směje.
Tím ale nechci tvrdit, že není potřeba určité dávky ostražitosti a soustředění a u řidičů, kteří nejsou zvyklí na tyto delší trasy, aspoň jednou tolik. Jsem řidič profesionál, jezdím už 36 let a tak vím, že každému vyhovuje něco jiného. Jsem zvyklý, že jezdím celý život sám, proto manželka sedí (pololeží) vzadu a skoro celou cestu prospí (jezdíme noc) a mně stačí na př. sedadle míska s nakrájenýmí jabky, které po cestě chroupu a na kazetách a CD moje oblíbená hudba. Během celé cesty 3-4x zastavím na 10-15 minut, dám cigárko, "vyvenčím" manželku a pravidelně kolem třetí hodiny ráno (až za tunelem Sv. Rok) dám tak hoďku a půl šlofíka. Toto je pouze můj model cesty a je na každém, aby si sám zjistil, co nejlépe vyhovuje jemu. Bezpečnost a pohoda je to nejdůležitější na celé cestě.
Přidáno:16.3.2010 12:52
Autor: mirus (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dálnice Slovinsko 2010"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist