Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Dálnice Slovinsko 2010
Text: Ahoj vážení,
protože se na různých vláknech vedou diskuze o zpoplatnění krátkého úseku dálnice Gruškovje - Macelj na slovinsko-chorvatské hranici, učinil jsem dotaz u kováře (dars.si). Zároveň jsem se zeptal, kdy bude úsek Ptuj (Draženci) - hranice HR dokončen. Zde vizte odpověď.
Dear!
Use of vignettes is obligatory only on motorways and expressways. From Ptuj to border with Croatia (Gruškovje) you don"t need a vignette. We send you also a map with Motorway sections with compulsory use of vignettes.
The construction of the "Additional programme" (of the National motorway construction programme), which part is motorway section Draženci – Gruškovje, is planned in the period after the year 2013.
With best regards!
Corporate Communications Department
DARS, Motorway company in the Republic of Slovenia

Volný překlad:
Vážený,
použití viněty je povinné na dálnicích a silnicích pro motorová vozidla. Od Ptuje po hranice s Chorvatskem (Gruškovje) vinětu nepotřebujete. Posíláme také mapu s dálničními úseky, kde je vigněta povinná.
Stavba z "Doplňkového programu", jejíž část je dálnice Draženci-Gruškovje se plánuje v období po roce 2013.
S pozdravem
DARS Mapa je ve formátu pdf, zatím se mi ji nepodařilo sem přenést. Ale je k dispozici na www.dars.si Předpokládám, že diskuze o tomto úseku se tímto stanou bezpředmětné.
Přidáno:17.2.2010 18:53
Autor: Vlada (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dálnice Slovinsko 2010"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist