Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: rakousko-madarsko
Text: lidi neblázněte a nestrašte se navzájem.Samozřejmě jsem jel do Chorvatska již asi 18x trasami přes SK,A,SLO i HU.Nakonec jsem dospěl k názoru,že cesta z Moravy přes SK a HU-po straré cestě na Czornu,Szombathely je pro mně nejpřijatelnější a dost i rychlá.Z domu do Bratislavy 180km-2 hod.Z Bratislavy,po dálnici do Redicze 180km-2,5 hod.Takové fámy o rozbitých cestách o zvířatech na cestách atd.jsou prostě hlouposti.Za celou dobu jsem na cestě neviděl ani jedno zvíře a musím konstatovat,že i značení cest,směrovky a další věci,jako benzinky po cestě jsou úplně v pohodě a mnohdy se mi zdá,že je to lepší než u nás.Samozřejmě projíždíte přes některé vesnice,ale to je zase o pohodě a užívání si cesty.Osobně nejedu na dovolenou jen proto,abych se mohl předvést a povídat,za jak krátkou dobu jsem to stihl,ale abych si toho všeho užil a možná i ušetřil a pak si mohl peníze užít i jinak než procestovat.Myslete si co chcete,samozřejmě mnoho lidí bude i útočit a nadávat,ale takto to prostě vidím a cítím já.
Přidáno:26.4.2010 07:29
Autor: Vítek (neregistrovaný)

Zpět na téma "rakousko-madarsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist