Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: rakousko-madarsko
Text: Dobrý den Vítku, mohl by jste mi Vy, nebo klidně i někdo jiný, poslat bližší info pro cestu do Chorvatska přes Maďary? Pojedem koncem srpna na asi 16 dnů z Brna do Omiše (Duče).
Když jsem počítala poplatky, tak mi to vyjde v Rakousku na 14,40 Euro (tam i zpět), Slovinsko 30Euro a Chorvatsko 1.990 kun. Takže celkem asi kolem 3.200 Kč - takže kdyby se dalo někde ušetřit, byla bych moc ráda.
Proto mě zaujala vámi popisovaná cesta přes Maďarsko - ale potřebuji upřímnou radu - dá se jet svižně nebo se fakt jede nějakou 50-tkou? Nechci se trmácet dlouho, vezu malé děti (5 a 2 roky). Chci vyjet v neděli 29.8. na noc, tak doufám, že cesta bude OK.
Ještě bych ráda věděla, jak dlouho mi asi cesta bude trvat..? Před 3lety jsem cestu do Lokvy Rogoznie zajela za 11hodin, se 3 čtvrthodinovejma přestávkama - ale po dálnicích a dosti často značně nad povolený limit. Přes Maďary to vyjde asi časově nastejno??
Budu ráda za jakoukoli radu...děkuju moc všem a přeju krásný zážitky z dovolených!!! :-)
Přidáno:27.2.2010 12:40
Autor: Eva S. (neregistrovaný)

Zpět na téma "rakousko-madarsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist