Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Platba za pobyt
Text: Předpisy???nejedeš na organizovanou dovolenou od ROH,ale jako svobodný občan/s naditou prkenicí/ ke svobodným lidem,kteří mají pronajímání často jako jediný zdroj obživy pro sebe a svou rodinu.12x v Chorvatsku,vždy na blind/t/a vždy to bylo na dohodě mezi mnou a domácím/Gazda-gazdina/.Mám model takový,že si vyhlédnu místo,apartmán,oslovím domácí,prohlédneme se ženou místnosti,domluvíme počet dní,CENU a placení je vždy až po skončení pobytu-vše je na dohodě a čestné slovo-trumfy,tj peníze,máš ty u sebe v prkenici.V posl.době se domácí jistí tím,že se pokouší zadržovat pasy po dobu pobytu,ale druhý,či třetí den jim řeknu o pas,že jedu na výlet a když se cukají,tak jim řeknu,že jedu na výlet a že jsem sem nepřišel krást,ale odmorovať-a máš je na své straně.Pokud se nedomluvíte/není místo pro kompromia/,tak jednoduše jdi o dům dál a je hotovo.Ještě jsem neslyšel,že by někdo nesehnal ubyt.Jazyk?-pokud jde o prachy,tak rozumí dobře,pokud ne,tak znají někoho kdo rozumí,nebo znají někoho kdo zná někoho kdo rozumí atd.atd.Ano,platí zákon,že každý turista musí být přihlášen,ale málokdo to striktně dodržuje.Jednoho přihlásí na turist biro,druhého na černo pro sebe/bez daní/.Neboj se ,vyraž třeba na Hvar-Ivan Dolac a tam je u krámku budka/agencija Jadran/,paní šéfová je původem z Brna a s tou se domluvíš-na netu má své stránky.Huf,to jsem se rozjel.Hezkou dovču přátelé azurového Jadranu.
Přidáno:6.7.2009 21:50
Autor: hajduk (neregistrovaný)

Zpět na téma "Platba za pobyt"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist