Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: kemp Pineta Fažana
Text:
Ahoj. Jedeme do Pinety taky. První 2 týdny v červenci pod větší stan. Na serveru avtokampi.si jsou recenze, ale je to podle náročnosti klienta. Kemp patří k levnějším, Byl jsem tam v r.2007 a v pohodě. Není tam moc atrakcí (taky ta nízká cena) ale zato klid a dostatek stínu. V kempu je obchod, doktor, ovoce i pekařské výrobky. Dokonce nějaký doktoři. Sociálky čisté a v pohodě, jen se nestíhala ohřívat voda v bojlerech pro pár sobeckých lidí, co potřebují sprchu na 30 minut. Moře v pohodě, pozvolný vstup i pro caparty. Pokud člověk už neví co roupama, nebo nepřízní počasí tak vedle Fažana, Pula kde se dá najít nějaké atrakce. Výlet do vnitrozemí taky není na škodu. Věřím, že se na podívání dostanete i do vedlejšího kempu BiVillage (podstatně cenově náročnější). Tam jsou i bazény. Jediné co mi trochu vadí je, že jsem si zarezervoval Comford MARE parcelu, poslali mi mail s údaji pro rezervaci, obratem jsem poslal 50€ na rezervaci které se nevrací a ani neodepisují s ceny pobytu když dojedu. To skousnu, Ale už 3 týdny čekám na info o potvrzení rezervace. Jejich banka v Zagrebu připsání potvrdila, kemp nepřestal komunikovat. Přikládám to ale tomu že otevřou až koncem dubna.
Pokud teda nejste extra nároční tak by tam mělo být fajn. Krásnou dofču :-)
Přidáno:8.2.2020 10:35
Autor: Jirka Riči

Zpět na téma "Kemp Pineta"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist