Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Kempy - Kemp Pineta

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Kemp Pineta Údaje o příspěvku
Přesvědčila jsem manžela a 20 let po svatbě jedeme poprvé k moři. Moc nechtěl ale nalákala jsem ho na FKK pláže. Nemá někdo informaci jestli v okolí kempu nějaké vůbec jsou a případně kde. Také by mě zajímala vhodnost kempu pro sedmileté dítě které ještě neumí plavat. Velice děkuji za odpovědi a případné fotky. Dáša
 Autor:Dáša
(neregistrovaný)
 Datum:20.8.2007 20:53
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kemp Pineta Údaje o příspěvku
nejsou nějaké fotečky z tohoto kempu a okolí ?
 Autor:cestovatel
(neregistrovaný)
 Datum:15.7.2008 20:12
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kemp Pineta Údaje o příspěvku
Kemp Pineta je zastaralý, vše je zde na dlouhé tratě, sociálky jsou jak tak čisté? Vzdálené od chatek tak 300 až 350 metrů, v noci je špatné osvětlení. Tak si nezapomeňte baterku. V kempu je mrtvo, jedna restaurace, jeden obchod?, mini krámek. Pinčes stoly ale za ty se platí,
minigolf nic moc a taky se za něj platí. Vše je umýstněno v borovicovém lese bez valné údržby. Co se týče pláže je travnatá s přechodem na kameny a části betonu v moři, spíše to vypadá jako kdyby do té vody vasypali zbytky ze stavby. Vzdálenost od chat k moři 500 metrů. Turisty to tu neoplývá. je tu i dost komáru a pavouků.
Nejbližší centrum je vzdálené 1km (Fažána), ale večer opět cesta neosvětlena. Myslím že tento kemp je pro nenáročné. Do tohoto kempu už nikdy!!!
 Autor:Jahić
(neregistrovaný - IP: 89.103.54.***)
 Datum:9.10.2010 09:30
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Kempy Údaje o příspěvku
Tento příspěvek byl přesunut administrátorem

prosím,kdo byl na Istrii ve Fažaně u Puly,konkrétně v kempu
Pineta?Hlavně jaký je tam přístup do moře a jaké pláže?
Také jaká je vybavenost v kempu_
 Autor:Jitka
(neregistrovaný)
 Datum:23.1.2010 10:03
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kempy Údaje o příspěvku
Vloni jsme byli v kempu Pineta. Pláže jsou travnaté, asi 20 metrů široké. Dno moře je kamenité, velké asi jako dlaň a voda čistá.Vstup byl pozvolný.
V kempu jsou umístněny karavany, většinou Slovinců a také chatky a možnosti stanování. V objektu se též nacházejí 3 domky se sociálním zařízením, které byli vzorně uklizené a čisté. Nachází se zde dále malý obchod a restaurace. Nicméně lepší je chodit nakupovat do Fažany (cca 1 km).
 Autor:Ina
(neregistrovaný)
 Datum:23.1.2010 18:18
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
kemp Pineta Fažana Údaje o příspěvku
Tento příspěvek byl přesunut administrátorem

Dobrý den, chystáme se letos s rodinou karavanem na dovolenou. Máte prosím někdo aktuální zprávy k tomuto kempu a jeho okolí? Děkuji
 Autor:Radka117
 Datum:6.1.2020 11:18
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kemp Pineta Fažana Údaje o příspěvku
Ahoj. Jedeme do Pinety taky. První 2 týdny v červenci pod větší stan. Na serveru avtokampi.si jsou recenze, ale je to podle náročnosti klienta. Kemp patří k levnějším, Byl jsem tam v r.2007 a v pohodě. Není tam moc atrakcí (taky ta nízká cena) ale zato klid a dostatek stínu. V kempu je obchod, doktor, ovoce i pekařské výrobky. Dokonce nějaký doktoři. Sociálky čisté a v pohodě, jen se nestíhala ohřívat voda v bojlerech pro pár sobeckých lidí, co potřebují sprchu na 30 minut. Moře v pohodě, pozvolný vstup i pro caparty. Pokud člověk už neví co roupama, nebo nepřízní počasí tak vedle Fažana, Pula kde se dá najít nějaké atrakce. Výlet do vnitrozemí taky není na škodu. Věřím, že se na podívání dostanete i do vedlejšího kempu BiVillage (podstatně cenově náročnější). Tam jsou i bazény. Jediné co mi trochu vadí je, že jsem si zarezervoval Comford MARE parcelu, poslali mi mail s údaji pro rezervaci, obratem jsem poslal 50€ na rezervaci které se nevrací a ani neodepisují s ceny pobytu když dojedu. To skousnu, Ale už 3 týdny čekám na info o potvrzení rezervace. Jejich banka v Zagrebu připsání potvrdila, kemp nepřestal komunikovat. Přikládám to ale tomu že otevřou až koncem dubna.
Pokud teda nejste extra nároční tak by tam mělo být fajn. Krásnou dofču :-)
 Autor:Jirka Riči
 Datum:8.2.2020 10:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist