Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Dobré autoservisy v Chorvatsku
Text: Přeji hezký den a rád se podělím o moji zkušenost. V sobotu tj. 29.7. 2017 jsme se s manželkou vraceli z dovolené a cca 2 hod. za Zadarem nám odešel kompresor od klimatizace a kladka přetrhla řemen. Tedy bez dobíjení. V okamžiku byli u nás a že zavolají odtah, který je zdarma (ukázal jsem pojištění). Opět za cca 5 minut přijel odtahový vůz a že nás odtáhne do autoservisu SENJ a opět, že to bude zdarma. Volal jsem na asistenční službu Kooperativy a bylo mi hlavně sděleno, že oprava není v ceně pojištění ale o odtahu žádná informace. Po příjezdu do servisu jsme cca 1,5 hod. čekali a pak nám tam dal kratší řemen, který byl instalován mimo hřídel kompresoru klimatizace. Práce cca 5 minut. Přišlo na placení. Odtah 1700 kun a práce s materiálem 500 kun. Celková cena 2200 kun a nebyla s ním žádná řeč. Měli jsme u sebe cca 5000 Kč a ukecal jsem ho, že je to záloha a nedal mi ani potvrzení, že peníze přijal. Sice jsme dojeli ale nevím, zda mu těch zbývajících 800 kun poslat. Jedná se o vučna služba a renta car KARAMBA. Sarvis je v SENJI. Odtahovka i servis je jedna organizace. Doufám a nikomu nepřeji aby tyto služby museli použít.
Přidáno:31.7.2017 11:25
Autor: Zdeněk (neregistrovaný - IP: 158.194.50.***)

Zpět na téma "Dobré autoservisy v Chorvatsku"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist