Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: kam 2017
Text: Biograd na moru je super,ostrov Vir je fajn,byli sme i v Ninu, je tam písek a velke pláže, ale mělko.ráj pro děti, ale nuda pro dospělé, jelikož musíte jít hodně dlouho aby jste měl aspon po pás vody. v Brele taky krása, akorát je to v kopci, a je tam miliarda schodů, pokud neseženete ubytko dole u pláže. byl jsem i v žulianě, je to štreka na ten pelješac. příroda nádherná, ale trošku pro mě bez urážky žuljany ,, zapadákov" nic tam není. jeden obchod, cca 4 restaurace, jeden stánek se suvenýrama a venkovní bar, nebo spíše taková zahrádka, kemp cca a 4 pláže.dvě malé, dvě velké.tod vše. no a pro nás jedna z nej dovolených je Murter. ten byl krásný. byli jsme přímo v murteru. byli jsme na te pláží kde je beton, ale ve vodě z kraje kamínky a o 2 metry dál písek, voda velmi pozvolně klesá takže pro děti super. hned u pláže i dětské hřiště. je tam vedle pláže i Konzum na nákup, zmrzka i zelenina ve stánku. město murter se dá obejít krásně kolem do kola podél moře a kempů. cca hodina rekreační chuze. na druhé straně města je proslulá pláž Slanica kde je jen písek, ale hlava na hlavě, a samé bary. naše pláž byla v sezoně hodně klidná, kdykoliv tam bylo dost místa. odtama to je kousek do biogradu, Zadaru, šibeníku, nebo lodí na kornati se zastávkou na koupání na jednom ostrově, kde pláž vypadala jako někde na malorce :-),to bylo taky fajn

takže za mě:

1-Biograd na moru nebo Murter - nejlepší stanoviště pro výlety do okolí.

2-Nin - hezke městečko ale opravdu jen kvůli dětem
Přidáno:17.11.2016 12:10
Autor: Lukáš (neregistrovaný - IP: 94.229.92.***)

Zpět na téma "kam 2017"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist