Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Místa v Chorvatsku - Hledání lokality - kam 2017

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
kam 2017 Údaje o příspěvku
Zdravím, asi potřebuji již poradit:-)Do Chorvatska jezdím cca 15 let a už nevím kam jet:-) jsme teď již dva dospělí a 2 děti (5 a 1 rok) Byli jsme již Baška voda,baška na krku,vodice,kastel stafilic,seget donji,pakostane,primosten Chtěli bychom ne uplnou diru,ale nemusi byt taky nic velkeho. Lakaji nas i ostrovy a aby tam byla moznost nejakych vyletu,aby jsme se jen nevaleli na plazi :-D a jelikoz jsem vinar tak uvitam i tipy ohledne vinarstvi pokud ma nekdo nejakou zkusenost:-) diky
 Autor:Jan Cícha
 Datum:16.11.2016 21:17
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Biograd na moru je super,ostrov Vir je fajn,byli sme i v Ninu, je tam písek a velke pláže, ale mělko.ráj pro děti, ale nuda pro dospělé, jelikož musíte jít hodně dlouho aby jste měl aspon po pás vody. v Brele taky krása, akorát je to v kopci, a je tam miliarda schodů, pokud neseženete ubytko dole u pláže. byl jsem i v žulianě, je to štreka na ten pelješac. příroda nádherná, ale trošku pro mě bez urážky žuljany ,, zapadákov" nic tam není. jeden obchod, cca 4 restaurace, jeden stánek se suvenýrama a venkovní bar, nebo spíše taková zahrádka, kemp cca a 4 pláže.dvě malé, dvě velké.tod vše. no a pro nás jedna z nej dovolených je Murter. ten byl krásný. byli jsme přímo v murteru. byli jsme na te pláží kde je beton, ale ve vodě z kraje kamínky a o 2 metry dál písek, voda velmi pozvolně klesá takže pro děti super. hned u pláže i dětské hřiště. je tam vedle pláže i Konzum na nákup, zmrzka i zelenina ve stánku. město murter se dá obejít krásně kolem do kola podél moře a kempů. cca hodina rekreační chuze. na druhé straně města je proslulá pláž Slanica kde je jen písek, ale hlava na hlavě, a samé bary. naše pláž byla v sezoně hodně klidná, kdykoliv tam bylo dost místa. odtama to je kousek do biogradu, Zadaru, šibeníku, nebo lodí na kornati se zastávkou na koupání na jednom ostrově, kde pláž vypadala jako někde na malorce :-),to bylo taky fajn

takže za mě:

1-Biograd na moru nebo Murter - nejlepší stanoviště pro výlety do okolí.

2-Nin - hezke městečko ale opravdu jen kvůli dětem
 Autor:Lukáš
(neregistrovaný - IP: 94.229.92.***)
 Datum:17.11.2016 12:10
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Zdravím, co takhle Istrie. Počasí ne až tak stálé jak v Dalmácii. Třeba Medulin. Vyžití na kolech, dobře značené cyklostezky. Kamenjak - autem nebo na kolech- bývalý voj. prostor, až tak ne moc známý, dobré koupání. Historie- 10 km do Puly ( Koloseum ).Široká možnost ubytování. Za 20 let poznávání Chorvatska od jižní Dalmácie až po Istrii taky volba.
 Autor:Jan
(neregistrovaný - IP: 213.226.233.***)
 Datum:17.11.2016 12:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Nad Istrii uz jsem nekolikrat premyslel,ale dycky vymekl a jel vice na jih :-) tak snad ted neco najdu,diky
 Autor:jan cícha
(neregistrovaný - IP: 185.108.121.***)
 Datum:2.12.2016 20:22
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Na istrii je draho, samy němec, ital, slovinec, počasi tam taky neni tak stálé jak níže, pláže jak kde, ale taky nic moc, většinou šutráky,ježci, strmý vstup do moře... neřikám že všude, určitě se tam najde i pěkná pláž,ale musíte hodně hledat
 Autor:Lukáš
(neregistrovaný - IP: 94.229.92.***)
 Datum:4.12.2016 13:22
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
My letos Omiš. Výhody - písečná pláž, dlouhá mělčina, oblázkové pláže kus dál na jih, kouzelné městečko plné kavárniček a cukráren, hrad, řeka, hory, piráti. Nevýhody- v sezoně narváno, na pláži bordel, a chladnější voda (prý 23 stupnů). No stále mi to vychází líp jak Bibione.. Ta studená voda až tak nevadí. Ty moje "kachny" (6 a 11 let) jsou beztak celá léto naložený v rybníce a já do toho kolikrát nestrčím ani nohy.
 Autor:Hana
(neregistrovaný - IP: 194.169.252.***)
 Datum:5.12.2016 11:21
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Letos pelješac- Źuljana- krásné moře, klid krásná příroda a možnost mnoha výletů.
 Autor:dala
(neregistrovaný - IP: 80.251.241.***)
 Datum:5.12.2016 11:52
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
V žuljaně jsem byl v 2014. Příroda opravdu hezká, pelješac taky. Akorat zrovna žuljana je místo, opravdu jen pro starší lidi. Nic tam neni. Hlavni pláž kde je sice písek, ale naférovku tam je trubka s kanalizaci kde pouští sračky přímo do mělke vody na pláži. Večer, když tam člověk seděl na pivu, tak to byl hrozny smrad ... dlaši pláže přes kopec narvane, jen ta vetši plaž u kempu byla OK. Akorad to už bylo trošku zruky...jinak orebič a výlet na korčulu či dubrovnik super, ale po tydnu kdy jsme vše projeli, nuda neskutečná, protože krom 3 restauraci a jednoho bufetu tam nic neni :-) ale sto lidi, sto chutí ... pro výlety a co se zabavy a plaži a krásy místa týká, za mě jedině biograd na moru a murter ;-) to jsou dvě místa, kde se vždy rád vrátím ...
 Autor:Lukáš
(neregistrovaný - IP: 37.48.32.***)
 Datum:5.12.2016 12:21
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Srovnávat Omiš a Bibione není asi úplně normální to je jak nebe a dudy .Znám obojí, pokud bych je s vnoučaty tak jasně Bibione a pokud sám tak asi na hvar Gdyňské jižní zátoky. Omiš špatný není ,ale já tam zalíbení nenašel.
 Autor:28404Petr
(neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)
 Datum:5.12.2016 12:59
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
kam 2017 Údaje o příspěvku
Bibione je v Itálii, to bych nesrovnával.
 Autor:Tomáš Fuk
 Datum:6.12.2016 08:12
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Dík za připomínku. Omiš mam nastudovaný s internetu. Já jen, že Biobione bylo to nejhorší místo kde jsem kdy byla. Na opačné straně žebříčku mám Rabac v CHorvatsku a St.Maximo ve Francii kde bylo krásně, ale moře mrtví. Omiš má ráda moje máma byla tam 7x s rodiči v 70tých letech. Děti chtěli písek a Itálie je předražená díra.
 Autor:Hana
(neregistrovaný - IP: 194.169.252.***)
 Datum:6.12.2016 10:02
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Jo to Bibinje, to je jiná káva. :o)
 Autor:Tomáš Fuk
 Datum:6.12.2016 12:55
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
:) :) :)
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:7.12.2016 14:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Omis jsem taky navstivil bez deti,nebylo to spatne,ale nejak nezaujal,letos mame dve deti (5 a 1 rok) tak uvidime co vyberem:-)
 Autor:jan cícha
(neregistrovaný - IP: 185.108.121.***)
 Datum:16.12.2016 20:58
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
DO Omiše zajíždíme na výlet během pobytu v Tučepi, je to hezké městečko na prohlídku, stará část nemá chybu, ale na pobyt mě nijak neláká, pláže nic moc, málo zeleně.
 Autor:babca
 Datum:18.12.2016 10:20
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Starigrad Paklenica
 Autor:Hugo Felix
 Datum:16.12.2016 21:15
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Zečevo u Primoštenu trochu díra klid od Primoštenu kousek
 Autor:Pepe
(neregistrovaný - IP: 94.112.241.***)
 Datum:5.1.2017 22:54
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Dobry den,

odporucam mesto Umag ( Istra Chorvatsko ). Umag ma vsetky typy plazi, historicku cast mesta s pamiatkami napr. najstarsi aktivny majak na Jadranu, vyhoda je blizkost Slovinska a Talianska - na jednodnevne vylety ako stvoreny, napr. take Benatky su od dnas 2 hodiny autom. V meste sa kazdy rok kona ATP - Tenisovy turnaj Chorvatska - pocas toho su rozne podujatia, koncerty, ochutnavky vin domacich vinarov, syrov, prosuta a tartuflii.
 Autor:Jana K. Đ.
(neregistrovaný - IP: 93.137.194.***)
 Datum:13.1.2017 16:32
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
Ja by som odporučila Nemiru. Je to taká menšia pokojnejšia dediny len 3 km od Omišu. Pláž aj voda veľmi pekná a čistá. Z Omišu sa organizujú taktiež rôzne výlety loďou na okolité ostrovy.

https://www.facebook.com/ApartmanyNaPodnose/photos...
 Autor:seabla
(neregistrovaný - IP: 188.112.106.***)
 Datum:22.5.2017 15:58
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: kam 2017 Údaje o příspěvku
ostrov Murter, mestečko Murter, paráda - je tam most z pevniny
 Autor:zitar
(neregistrovaný - IP: 109.230.57.***)
 Datum:10.7.2017 21:23
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist