Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Cesta přes Maďarsko na Drvenik
Text:
Ahoj, včera jsme se vrátili z dovolené, také to byla naše první cesta autem dolů na jih (Podaca) a měl jsem z toho docela vítr. Jelikož máme na Slovensku příbuzný, naše první cesta vedla Kadaň - Nitra tam jsme přespali a ve 4 ráno pokračovali směr:

Nitra-Komárno-nájezd na dálnici M1 směr Budapešť, před Budapeští sjezd na M0 a následně nájezd M7 a pak už A4 a A1

Někdo může říct,že to je zbytečně dlouhé, protože se dá jet z Komárna rovnou na Székesfehérvár a následně se napojit na M7, jenže časově to vychází dle navigace stejně, ale ta cesta je šílená, samé omezení některé úseky totálně vytlučené a nebo je tam nová cesta kde je nesmyslně daná 40 asi zapomněli sundat značky, protože cestou zpět byla maďarská M7 totálně zasekaná samá kolona tak jsme to právě jeli z Székesfehérváru na Komárno a už nikdy více, je to o podvozek díry jsou vidět na poslední chvíli dálnice mají super ale okresky děs a hrůza.Radě těch pár desítek kilometrů po pěkné dálnici na víc, než toto.

Jinak doporučuji Varaždimu sjet na mýtnou bránu a zakoupit ENC, nám ho prodali i v neděli, celkově jsme zaplatili o 20 kun více než bych platil kartou na branách, ale za těch 20 kun navíc mám krabičku + mi ještě zůstal kredit 80 kun. A úspora času? Obrovská co jsme tak koukali na ty fronty tak celkem cca 2 hodiny čekání v kolonách jsme díky ENC ušetřili.
Přidáno:11.8.2016 10:59
Autor: zdenek-e

Zpět na téma "Cesta přes Maďarsko na Drvenik"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist