Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Dobré autoservisy v Chorvatsku
Text: ahoj,navazuji na váš článek,a o vraždění po opravách u našich
pseudopřátel z chorvatska vam napíšu,byť se to přímo mně netýkalo.Moje dcera se dvěma dětmi a manželem jeli po dálnici do Zadaru a auto přestalo fungovat(octavia II 50 ooo km).Na dálnici je to složité a tak vystoupili za svodidla a než zavolali asist.službu kde se vzala tu se vzala odtahovka.Když stojíte ve vedru s dvouapůlletým dítětem na dálnici a autu moc nehovíte ,tak jste lehce manipulovatelnej.odtah do Zadaru 160km 300e,Taxík do baškavody 250e.Vservisu v Zadaru jako na potvoru v půl čtvrtý už nikdo nepracuje,takže se museli nechat odvézt taxárem.Auto spravili za tři dni a výměna regulátoru na altíku a baterie 300e.Když zeť s autem ze Zadaru odjížděl,tak zjistil že nefunguje klimoška.Po příjezdu do Prahy jsem auto kontroloval a zjistil jsem,že naši přátelé chorvati (které statečně dotuje milion čechů ročně)vyměnili klimakompresor za starej a ještě se ani neunavovali dotažením šroubů,takže se jeden dotýkal řemenice a drhnul o ni.(asi chystali kšeft na zpáteční cestu)takže byla klika že dojeli domů.Jinak to byl servis audi vw v Zadaru.Já už k těm zločincům nikdy nepojedu a nikdo z mojí rodiny také ne.Jsou to arogantní hovada který zajímá jen jak někoho okrást.
Přidáno:1.9.2014 16:01
Autor: Michal (neregistrovaný - IP: 88.103.41.***)

Zpět na téma "Dobré autoservisy v Chorvatsku"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist