Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Slovinská dálniční známka 2014
Text: Co se týče mne nyní je 28.6.2014 a sedím v kempu v Chorvatsku.Vlastním auto Renault trafic a jelikož spadám do kategorie dražších známek a jel jsem na dýl než týden,měl jsem si koupit měsíční za 80eu.Je to tak pro mne asi poslední kapka co mne donutilo k následujícímu rozhodnutí.Sem jsem dojel mimo dálnici přes krásné hory.cestu jsem si protáhnul o 2hod.Nicméně nelituji z principu odemne SLO neuvidí již ani korunu za dálníční známku,ani korunu za pravidelné tankování,ani se tam nezastavím na obídek jak jsem činil každý rok.Mé rozhodnutí je nyní následující.Odpočnu si od každoročního ježdění do Chorvatska a to i 4x ročně neb jejich moře a přírodu,koupání a jiné jsem si zamiloval.Možná je to ale i už jen letitý zvyk a strach něco měnit a to chci nyní zjistit,neb dojnou krávu ze sebe taky není radno dělat.Zcela upřímně není to už ani to Chorvatsko které znám z dob 23let zpět a je na čase jej asi i přenechat Rusům,kteří zde skupují kde co.S lítostí předpokládám,že jsem zde letos na dlouhou dobu naposledy.Jsou učitě ,ale i jiné země s krásnou přírodou s možností na něco hezkého vzpomínat a nezaplatit za to více než je nutné a běžné úměrně k tomu co člověk a jak těžce vydělá.Už když Chorvati zakázali volné potápění jsem měl učinit tento krok a né si jak blbec ještě koupit loď a stát se obětí všemožných poplatků,zákazů,příkazů,nařízení,omezení,zdražování a zdražování a zdražování.Z pohledů statistik je tu rý turistů více a více,z mého pohledu,ale rozhodně více a více nasranejch.
Přidáno:28.6.2014 19:30
Autor: Tom (neregistrovaný - IP: 195.29.103.***)

Zpět na téma "Slovinská dálniční známka 2014"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist