Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovinská dálniční známka 2014
Text: Nezlob se ale vůbec nevím o čem mluvíš. Vlákno začalo o slovinské známce a pokračuje v duchu jak objet slovinskou dálnici jako dalších několik vláken. Když se mi to nelíbí, vyjedeš po mně.
Že Valach jezdí na Maďary a za kolik tady ví každý, ale proč to tu hned plete, když je řeč o voze - on o koze. O té svoji koze.
Víš, jako majitel jisté značky vozu diskutujeme o všem co se toho týká na webu klubu a když tam zabruslí někdo mimo mísu tak admin resp. moderátor diskuse toto hned usměrní nebo utne a smaže. Tady by to bylo třeba jako sůl, protože už se v tom marasu vláken nevyzná ani dlouholetý účastník natož nějaký nováček, který třeba za týden jede a neví co a jak.
Admin na to kašle a když se někdo ozve tak je špatný? A doporučuješ míň emocí? Proč? Že jsem nepobral záměr? Já jsem nepochopil vůbec proč někdo zakládal toto nové vlákno!
Nedělej chytrého prosím tě a přečti si to znovu jestli ti to dává smysl. A mimochodem jestli je pro tebe jedno, že ve jméně je "u" s kroužkem nebo bez něco vypovídá. Tak mě sežer 12345petRe.......
Přidáno:24.9.2013 22:00
Autor: kesur (neregistrovaný - IP: 188.175.35.***)

Zpět na téma "Slovinská dálniční známka 2014"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist