Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Dobré autoservisy v Chorvatsku
Text: Dojeli jsme do Chorvatska Fiatem Bravo přes Bosnu - Mostar, tj. přejezd v Metkoviči a začalo svítit vstřikování. Ono to teda trochu pozlobilo už po cestě, ale tady to začalo vynechávat....2 válce.....a nechtělo to naskočit. No odtah jsem si nechtěl připusit, tak jsme se rozhodli dojet, naštěstí motor po chvíli naskočil v plné síle a do apatmánu jsme dojeli. Byl čas týden sehnat opravu. Nejdřív jsem volal osobnímu servismanovi co dělat, poradil najít neznačkový servis s diagnostikou. No při hledání servisu jsem vycházel z této stránky a prvně navštívil Čoviče v Tučepech. Ten nemá přístroj na Fiata tak nás poslal dál do Makarske prý 1km po pravé straně. Tam je další servis ale také nemá diagnostiku. Za křižovatkou je další servis a to je Prvá Brzina http://www.4gume.com/prodaja/vulkanizeri/1174/. Tam nás neposlali do pr.. jako ti před tím, ale aspoň to zkusili. Po chvíli zjistili, že nemají redukci na připojení...solidní 2 mladí borci. Pak jsme se chvíli dohadovali co to dělá, málem mě poslali domů, žte to je senzor a vlastně to nic není. Kdytž jsem se tam vrátil po druhé, začali selským rozumem testovat vstřikování a nakonec odhalili závadu na bobine = indukční cívka zapalování. Borec zatelefonoval a zařídíl to za 600KN (cena na netu = 1740,- Kč)+ 1OOKN práce , dovoz ze Zagrebu. Druhý den ráno mě poslal sms, že je to na místě, výměna byla v pohodě, 3 šrouby a konektor vypojit a zapojit. Vyzdvihuji hlavně ochotu pomoct a docela dobrý kluky.
Přidáno:2.9.2012 22:05
Autor: Honza (neregistrovaný - IP: 85.71.59.***)

Zpět na téma "Dobré autoservisy v Chorvatsku"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist