Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Zkušenosti Chorvatsko 2012
Text: Dovolím si zde zveřejnit svou letošní zkušenost z cesty do (nebo spíše z) Chorvatska. 29. června jsme se vraceli z dovči ve střední Dalmácii. Po nájezdu na dálnici v Šestanovaci a ujetí asi 13-ti km jsem se rozhodl natankovat.
Vzal jsem benzin za 400 Kn. Po cestě k pokladně jsen z peněženky vytáhl čtyři stokunové bankovky, nějaké tam ještě zbyly a po příchodu k pokladně jsem s úsměvem nahlásil číslo stojanu, položil na pult bankovky, poděkoval a odešel směrem k autu. Když jsem nasedal, přiběhla za mnou dívčina se slovy, že jsem platil o 100 Kn více, než jsem měl platit.Zašel jsem tedy udiven zpět k pokladně, kde mi slečna u kasy ukázala můj obnos peněz a bylo tam opravdu 500 místo oněch 400 Kn. Byl jsem z poctivosti těch děvčat tak vykolejený, že jsem se zmohl pouze na poděkování, hluboký úklon, zpět vzetí oné stovky a odchod. Až po několika km jízdy jsem si uvědomil, že to chtělo minimálně na té pumpě koupit jim čokoládu. Bohužel se tak nestalo a tak jim alespoň poděkuji takto veřejně. Byla to ta první čerpačka od Šestanovace směr na Split, je to Petrol. Po sérii zlodějů na cestarinách to byla opravdu příjemná zkušenost.
Přidáno:3.7.2012 15:12
Autor: milan-t (neregistrovaný - IP: 90.176.19.***)

Zpět na téma "Zkušenosti Chorvatsko 2012"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist