Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: přespání
Text: Záleží kam jedeš... Pokuď jedeš směrem do Splitu, tak se tam začínají tvořit kolony před svítáním. Kolony začínají ve Slovinsku... Pokuď to někde zapíchneš na odpočívadle.. tak pak zůstaneš viset u tunelů v Chorvatsku. Doporučuji vyjet tak aby jsi byl před půlnocí nebo kolem půlnoci ve Slovinsku a budeš to moci mastit neomezeně, protože bude všude prázdno a nepotkáš ani policajty. Defakto budeš mít dvě tři hoďky náskok před začínající dopr. špičkou a ráno budeš u moře. Já jel taky takle a pohoda, pořád 130 až 140. V pět jsme byli na pláži, lehce jsme dospali a v jednu se šli ubytovat.. V sobotu od svítání to je kompletně ucpaný, to už tam musíš být. Cestou zpět na sever jsem měl taky prázdno, vyjížděl jsem v 11hod. večer v pátek z Omiše- ve Slovinsku kolem 4. hodiny a cesta na jih byla totálně ucpaná od HR hranic až do Ptuje.. Vypadalo to spíš jak parkoviště než silnice. Minimálně 20km kolona. Dál od Ptuje nevím, jel jsem přes Lenart,Mureck... Za Slovinskem kolony pokračujou dál... Budeš stát za hranicema na mýtném, před a za Záhřebem to samý, pak ty dva tunely.. můžeš tam stát i klído 4 hodiny... Kdyby něco, klídně napiš na mail... Teď v sobotu jsem se vrátil..
Přidáno:31.7.2008 12:17
Autor: Leo (neregistrovaný)

Zpět na téma "přespání"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist