Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Jídlo
Text: Ahoj Jano .Tak to vypadá na nějaká jednoduchá jídla a nebo ohřívačky .Já Ti napíši jak bych to řešil Já.Vozil jsem pečenou vepřovou kýtu to proto že není tak mastná příloha brambor a nějaký salát.Vykostil jsem kuře nadělal porce na gril a naložil pokud nebudeš grilovat tak maso nakrájíš na kostičky a obděláš na pánvi a jako přílohu rýže,Na lečo koupíš věci tam ,ale klobásu bych koupil doma to proto že jejich uzeniny moc dobré a mám strach abych ji nekoupil a zvrznul ji dřív než ji dám do leča .Uzeniny a sýry kupuji na místě proto abych si pochutnal na salámu z masa a ne jako u nás.Samozřejmě že je i den bez masa špagety s omáčkou a sýrem .Jedeš k moři tak že ryby tedy pokud je jíte nesměj chybět a k tomu jejich chleba.Dále vozím fazole v plechu obdělám cibulku a klobásu přidám feferonku fazole scedím a smíchám vše dohromady a nechám prohřát nutné podávat s kyselým zelím a zeleninovým salátem to proti nadýmání. Samozřejmě že dobrým guláškem nic nezkazíš a lehce ho převezeš jak zmrzlej tak pod víčkem.Jeden nebo dva dny stejně půjdete na večeři a pak sama uvidíš co a jak ke snídaním a svačinám si kup co Ti chutná a je vymalováno.Ahoj P
Přidáno:16.6.2011 15:55
Autor: Petr (neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)

Zpět na téma "Recepty sterilizovaných jídel"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist