Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Půjčeným vozem
Text: Nechcem nikoho strašiť. Netvrdím, že to stále platí, momentálne sa ma to netýka tak to neriešim. Pred pár rokmi som vybavoval podobné papiere pre firemné autá, ktoré denne jazdili cez územie Slovinska, kadiaľ prechádzame mnohí. Vtedy, je to asi 5 rokov dozadu, ich úrady vyžadovali tie papiere preložené do Slovinského jazyka prekladateľom, ktorý bol akreditovaný ich úradmi. Overené museli byť len notárom a to ešte musel byť preložený aj text razítka toho notára. Vtedy boli na Slovensku len dvaja prekladatelia, ktorých oni uznávali. Jeden žil trvale na území Slovinska a druhá pani bola na materskej dovolenke a robiť niečo na doklad (nie keš) pre ňu nebolo zaujímavé. Neviem aké máte skúsenosti so Slovinskými policajtmi a úradmi, ale myslieť si, že ho nejako ukecáte je mylný názor. Takže vôbec by som ten papier nebral na ľahkú váhu. Opakujem ale že posledné roky sa o toto nezaujímam a netýka sa ma to. Možno je to ozaj zbytočné.
Přidáno:1.6.2011 22:58
Autor: jardo (neregistrovaný - IP: 85.135.140.***)

Zpět na téma "Půjčeným vozem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist