Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Půjčeným vozem
Text:
Vím že toto tém již bylo založeno několikrát, ale nenašla jsem nic aktuálního, tak se nezlobte, že zakládám nové téma... pojedeme do HR půjčeným vozem a toto mi dnes přišlo z ambasády:
Dobrý den,
k zapůjčenému vozidlu je zapotřebí Plná moc od provozovatele vozidla. Pokud je provozovatel fyzická osoba, podpis na Plné moci musí být úředně ověřen. Pokud je to osoba právnická, Plná moc musí být na hlavičkovém papíře firmy, potvrzená razítkem a podepsaná ředitelem nebo jednatelem firmy.
Plná moc musí být soudně přeložená do jazyka německého nebo anglického a úředně ověřená.

ještě jsem si chtěla upřesnit, zda i u fyzické osoby musí být soudně přeložená plná moc a odepsali toto:
Dobrý den,
plná moc musí vždy být soudně přeložená do do jazyka německého nebo anglického a úředně ověřená.

Předpokládám tedy, že to nestačí potvrdit na městském úřadě, můžete mi někdo prozradit, kolik to soudní ověření u notáře stojí?

Děkuji za odpovědi.....
Přidáno:1.6.2011 10:44
Autor: Kateřina Glozová

Zpět na téma "Půjčeným vozem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist