Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Recepty sterilizovaných jídel
Text:
Já zavařuji každý rok, tak snad budu umět poradit. Ještě než napíši, jak to dělám já, chci se zeptat ostatních zavařujících, zda někdy zavařovali španělské ptáčky? Loni jsem na ně dostala u moře děsnou chuť, tak bych si je letos zavařila. Dáváte do ptáčků vše nebo něco vynecháte? Já osobně mám strach z toho vajíčka vařeného na tvrdo, aby se to nezkazilo.
Já zavařuji guláše, vepřové plátky, pečené kuře (vykostěné),
pivovarský tokáň,vepřové na paprice apod. Jídlo se nezahušťuje ani se nedává smetana, to až na místě-jíška granulovaná, smetana trvanlivá. Zavařuji vždy 1 hod. při 100 stupních a za 1-2 dny opět 1hod. při 100 stupních. Nikdy ne méně, aby se případné mikroby opravdu zničili. Víčka po zavaření poklepu a pokud některé vydává dutý zvuk, konzervu převíčkuji a znova zavařím, pokud i pak se víčko nechytne,tak konzervu ihned zkonzumujeme. Při otvírání konzervy na dovolené si dejte pozor, aby víčko při otevření zasyčelo, pak je konzerva v pořádku a může se jíst, v opačném případě konzervu bez milosti vyhoďte! Tak Vám přeji dobrou chuť!
Přidáno:13.5.2011 16:22
Autor: danka1

Zpět na téma "Recepty sterilizovaných jídel"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist