Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Po sezóně 2009
Text: Jak píše MATEJ je bohužel po dovolené.Nevadí,příští rok se pojede snad zase.Tedy k tématu:líbilo se mi počasí(33-35 ve stínu) super.Byly jsme koncem července na 14 dní.Spokojenost byla s místem a taky domácí jsou super.Moje rada,nebo snad zkušenost,mi říká,že se vyplatí navštívit vyzkoušené domácí.Po 6 letech si v námi oblíbené Marině u Trogiru připadáme jako doma.Opakovaně nás poznávají a zdraví sousedi a dokonce i obsluha v místním super Rico baru.Co se týká dopravy,pro nás letos nic moc.Rakousko pohoda,Slovinsko pohoda až do Ptuje,tam jsme se drželi návodu z internetu,který nás dovedl k dálničnímu mostu,kde se loni dalo najed na starou silnici,ale letos to už nešlo.Tak jsme slušně zakufrovali.Vše jsme překonali a dál po CHor. dálnici super cesta.Závěrem je to zabloudění stejně pryč a příští rok se budeme těšit na naše místo znovu.Všem přeji hezký podzim.
Přidáno:28.10.2009 20:11
Autor: martin (neregistrovaný)

Zpět na téma "Po sezóně 2009"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist