Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - Po sezóně 2009

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
No to nám to uběhlo jak vítr. Je po dovolených a je to znát i na Vašich ctěných příspěvcích resp. nepříspěvcích. Nebojte se napsat na př.
co se Vám líbilo
co se Vám nelíbilo
co vylepšit na dopravě
co vylepšit na ubytování
Prostě to, co koho napadne že by se s tím měl svěřit i ostatním. Ono je dobré když příští rok vzpomeneme slova jistého XY :.... pozor Matěji, sem a tudy ne, XY to tam psal že ne !!!! (Toto myslím pouze obrazně)
 Autor:matej
(neregistrovaný)
 Datum:16.10.2009 14:03
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
Jak píše MATEJ je bohužel po dovolené.Nevadí,příští rok se pojede snad zase.Tedy k tématu:líbilo se mi počasí(33-35 ve stínu) super.Byly jsme koncem července na 14 dní.Spokojenost byla s místem a taky domácí jsou super.Moje rada,nebo snad zkušenost,mi říká,že se vyplatí navštívit vyzkoušené domácí.Po 6 letech si v námi oblíbené Marině u Trogiru připadáme jako doma.Opakovaně nás poznávají a zdraví sousedi a dokonce i obsluha v místním super Rico baru.Co se týká dopravy,pro nás letos nic moc.Rakousko pohoda,Slovinsko pohoda až do Ptuje,tam jsme se drželi návodu z internetu,který nás dovedl k dálničnímu mostu,kde se loni dalo najed na starou silnici,ale letos to už nešlo.Tak jsme slušně zakufrovali.Vše jsme překonali a dál po CHor. dálnici super cesta.Závěrem je to zabloudění stejně pryč a příští rok se budeme těšit na naše místo znovu.Všem přeji hezký podzim.
 Autor:martin
(neregistrovaný)
 Datum:28.10.2009 20:11
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
:-)) jééé, to mi přesně připomnělo naši cestu-kdy jsme přesně jak vy dojeli k té kupě štěrku, co byla navezena na staré silnici (a myslím, že na té cestě jinak žádný důvod k uzavření nebyl) a motali jsme se ve 3 ráno po "perfektně" značených silničkách ve Slovinsku .Nebyli jsme pochopitelně sami,některá auta jsme potkali několikrát, páč blodili stejně jako my. No děs běs.
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:29.10.2009 13:26
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
Pro příští rok doporučuji sledovat mapu na www.promet.si, kde jsou zakreslené zákazy vjezdu a práce na silnicích. Od otevření posledního úseku dálnice je tohle místo neprůjezdné a na mapě je to dobře vidět. Takže za starým mostem odbočit doleva na Majšperk, Tržec a na "hlavní" k hraniciím se napojit až v Tržci. Ale kdo ví jak to bude za rok.
 Autor:Pavluša
(neregistrovaný)
 Datum:29.10.2009 14:23
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
Lepší trasa je přes průmyslovou zonu okrajem Ptuje na nový most a pak přímo na konec dálnice. Velmi jednoduché a rychlé, mohu poslat mapku.
 Autor:mirus
(neregistrovaný)
 Datum:30.10.2009 13:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
Mirus, tuhle trasu známe taky, ale raději jsme se vyhnuli i tomu poslednímu kousku dálnice i když není placený. Řekla bych, že jsou obě trasy srovnatelné a navíc tudy projíždíme většinou v noci, takže i provoz je minimální. Necháme se překvapit jak to bude příští sezónu, snad stejné.
 Autor:Pavluša
(neregistrovaný)
 Datum:30.10.2009 13:55
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
jak píše mirus,nejlepší trasa s ptuje směr hr,tak nevím proč jezdit přes tržec,jak jsem tu psal v létě absolutně bez problémů,stejně je tu mnoho nevěřilců,ale kdo chce kam-pomožme mu tam- čau
 Autor:Mirek
(neregistrovaný)
 Datum:7.11.2009 15:38
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
Dobrá rada. Ten promet.si jsem si dal do záložek. Nyní jenom jak často bude aktualizován.
 Autor:matej
(neregistrovaný)
 Datum:1.11.2009 05:08
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
tak ja bych se na Hvar ihned vratil!
Pristi rok, pokud nebudeme v Anglii, tak pojedeme urcite znovu :).

tady je nase video:))

http://www.stream.cz/video/7/386023-lucano-terezka...
 Autor:Lucano
(neregistrovaný)
 Datum:9.11.2009 12:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
Pěkné, zajímavé, jen ten tunel mi moc nesedí. Asi mám nějakou fobii.
Jednou v Rakousku u protijedoucího kamionu bouchla guma.Zrovna při míjení. To byla prda jak hrom.
Tady se zase moc nemíjíte. Asi dobré !!!!!
 Autor:matej
(neregistrovaný)
 Datum:9.11.2009 20:20
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
Ten tunel je v pohodě, realita je jiná než na videu, prostě je to jako když jedeš vnoci, nic jiného.
 Autor:mirus
(neregistrovaný)
 Datum:11.11.2009 13:44
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Po sezóně 2009 Údaje o příspěvku
My byli na konci červa,týden byla zima,že i domorodci říkali,že tohle roky nepamatují.Přes den bylo kolem 15stupňů a lilo.uaaaaaaaaa.Druhý týden už to bylo lepší,ale do pařáku to mělo daleko a pršelo taky,ale až kvečerou.Tak doufám,že na další dovolené(už se to blíží) se budeme potit a bude 33ve stínu,jako každý rok;-))Jinak cesta byla OK i ta objížďka Slovinskem přes Ptuj,žádné bloudění.Tak příští rok DOBRO DOŠLI NA JADRAN.........:-)
 Autor:Lenka
(neregistrovaný)
 Datum:14.11.2009 16:08
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist