Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Recepty sterilizovaných jídel
Text: Karle, napsal jsi na moji poznámku : ..co je to za blábol. No a hned v následujících se mnou několik pisatelů souhasilo.
Co se hotelů týče, je to úplně jiná situace. Tam máš vše a jen čekáš . Jak na vojně- nástup na snídani, nástup na oběd, nástup na večeři! Vše na čas - i když od tolika do tolika.
No a velmi správně : já co proležím na pokoji čekáním na večeři, Vy máte uvařeno ze sklenic. Pokud by se mělo nakupovat z místních zdrojů, potom se čas pěkně natáhne. To by již podle mne nebylo ono. Ale ve finále, jsme spokojeni všichni tak vlastně nejde o nic.
Moje sestra je schopna vyvařovat pro třeba i pro osm členů své rozvětvené rodiny. U nás to naštěstí takto nefunguje a žena má volno. Ale to je skutečně věcí každého a když se to třeba někomu nebude líbit, může jet příště jiným systémem. S manželkou jedeme letos poprvé do apt. a ještě ani nevíme kam. To bude sranda. A ani nevíme kdy. Jsme již dlouho v důchodu a byli jsme zvyklí na hotel. Ale když jsem si to tady pročítal - proč si na stará kolena nezaskautit ???? Opravdu se moc těšíme. A možná pojedeme jenom s kartou. Žádný hotel a večerní róba - rifle, sandály, triko - snad nebudu zklamán. Snídaně salám a kus housky, večeře - uvařit nebo pub.
Přidáno:13.6.2010 18:41
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Recepty sterilizovaných jídel"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist