Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Jugoslávie
Text: Ještě chci napsat zážitek,který se mi stal o 25let později,ale myslím,že sem patří.To už nebyla Jugoslávie,ale Chorvatsko.V r.1994 jsme jeli do Poreče na dovolenou.Všechno bylo perfektní,Istrii se občanská válka celkem vyhla,nikdo oní nemluvil,život šel dál.Dole se až dor.1995 válčilo.Nad hlavami nám často přelétaly velká letadla.Pro mě to byly letadla a nic víc.Jeden den jsme si udělali výlet do Puly.Já jsem si chtěla vyfotit kostel.Manželovi jsem si stěžovala,že vedle je takový ošklivý barák a že bude na fotce také.Manžel povídá neblázni,nefoť, vždyť to jsou kasárna.V tom přijelo vojenské auto s čer.křížem.Vrata se otevřela a tam byl plný dvůr raněných vojáků.Ovázané hlavy,ruce,nohy.Hrozný pohled.Až doma mi muž řekl,že ty letadla byly bombardéry a že se tam otáčely.Že mi to nechtěl říct,protože bych chtěla jet hned domů. Tak, to bylo také Chorvatsko.
Přidáno:3.7.2009 14:12
Autor: Hana (neregistrovaný)

Zpět na téma "Jugoslávie"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist