Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Jugoslávie
Text: V Juhoslavii som bol v minulom rezime iba raz,r.1983,mal som 10,v oblasti Makarska,blizko Omisu.Planovana dovolenka sa skoro neuskutocnila,pretoze pri schvalovani sa prislo na to, ze vzdialeny pribuzny (z neviem akeho kolena) mojej matky emigroval a zije v Kanade.Ale predsa to vyslo, rodicia museli na tu dovolenku setrit dlhe roky. Skodovka 120L bola nabalena na 120%:-)a my sme vyrazili.Z cesty si vela nepamatam,pretoze som vacsinu z nej na zadnom sedadle prespal spolu aj s mladsou sestrou.Viem vsak,ze sme zabludili v Budapesti,trvalo hodinu,kym sme sa z nej dostali. Potom sme isli na Osijek,okolo Sarajeva a potom na Mostar...pamatam si serpentiny vysoko na kopcoch,sem-tam chybali zvodidla vysoko nad priepastou,pamatam si rychle motorky ako nas v tych kopcoch lahko predbiehali. Nezabudnutelny okamzik bol samozrejme prvy pohlad na more. Byvali sme v nejakom sukromnom apartmane,o cene za ubytko neviem nic,ale pamatam si,ze to bolo velmi pekne zariadene,cista kupelna,na nase pomery vtedy az luxusne vybavena.Domaci nam raz pripravil ryby na grile,boli vynikajuce.Aj bezny novinovy stanok bol pre nas vtedy zazitkom,prvykrat som tam na titulnej strane nejakeho erotickeho casopisu cez sklo uvidel zenske prsia a mozno aj viac a nasi ma hned odtahovali:-)Ked sme boli v Splite,sledovali sme ako vchadzaju auta na lod do Talianska,velmi dobre si pamatam,ako nasi uvazovali o tom, ze nastupime aj my...Ale mozno aj vdaka tomu,ze sa rozhodli tak ako sa rozhodli,som vam toto mohol napisat:-)
Přidáno:19.6.2009 09:34
Autor: robo (neregistrovaný)

Zpět na téma "Jugoslávie"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist