Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Jugoslávie
Text: Taky na tu dobu ráda vzpomínám. bylo mi tehdy 18 - 20 let a vždycky jsem si tam krásně namasírovala sebevědomí, neb tamější hoši byli úplně z jiného těsta než našinci a pilně si mě namlouvali, však jsem se tam málem vdala :-). Jugo celníkům jsme šoupli nějaké to pivko, ale to bylo z pouhé radosti, že už jsme konečně na "svobodě", jak říkal můj táta. Jezdívali jsme do kempu na celý měsíc a ještě nám to bylo málo.Jezdili jsme Ladou, napakovanou tak, že jsme škrtali zástěrkama. Žádnou elektriku, lednici jsme neměli, všechno pěkně v konzervách (které byly tehdy kupodivu chutnější než dneska), na jídlo v restauračkách jsme ani nepomysleli, jen jsme tiše záviděli Němčourům, jak se cpou, až mají mastné brady. Jediné, co mně a ségře naši dopřáli, byl jeden kopeček té jejich báječné zmrzky.V kempu tehdy pouze sprchy se studenou vodou - to chtělo odvahu se vysprchovat. Domů jsme se vždycky vraceli jak spráskaní psi a táta vzdychal: "Tak zase zpátky do kriminálu..." V kufru koupené nějaké ty džíny a jiné u nás nedostatkové zboží, lahvička skvělého Cézara a úžasně voňavého sladkého Hruškovace (kupujeme i dnes), pro mě pidi prstýnek, nějaká ta kazeta s Abbou a strach na hranicích, aby nám to celníci nesebrali. Na konci pobytu jsme prodali stan (Jugoši po nich byli celí diví). Moje děti už Jugoška nevzrušuje,jsou lehce znuděné, nejraději by čučely v apart. na bednu, ve které je to samé co u nás, dostat je na procházku je unikum :-((
Přidáno:18.6.2009 14:45
Autor: hanka (neregistrovaný)

Zpět na téma "Jugoslávie"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist