Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Měl jste někdo problém s autem?
Text: Ahoj, vždy jsme jezdili pod stan, mám Feldu 13 kombi. Kufr,zadní sedačky+vak na střeše komplet plné.13let stářé.
Byli jsme v Itálii 2007,přes 4.200km najel jsem - super dovolená.Další rok Chorvatsko 2008 vše v pohodě. Ale pak přišel zlomový rok 2008 Chorvatsko. Přivezl jsem auto z opravy,druhý den přišel obrovský slejvák, kanály se ucpaly kůrou ze záhonů, v autě byla voda a né málo. Tak opět do servisu,/ vysušení / a za 2 dny jsme frčeli. Po 5dnech v kempu GREBAŠTICA odešla baterie. Dal jsem novou / 2200kč /.
Za 4dny odešel starter-v rámci možností se opravil. / 3000 / Na cestě domů odjížděli jsme v 18hod, za tím prvním tunelem v Chorvatsku mi zhasli kontrolky a světla a jen tak tak jsem dojel na odstavné parkoviště. V 23hod pro nás přijel odtahový vůz-CARAMBA- a vezl nás do servisu -SENJ+1 noc. Alternátor-elektronika / oprava 4.500 /+ odtah. Felda opravena a hurá domů ale mýlil jsem se. Objevila se další závada-chladič, stále se to vařilo, byl ucpaný a tak jsme přemýšleli zda vůbec se dostaneme domů.Cestou jsem stál s otevřeným víkem motoru celkem 13x. Dojeli jsme ale místo plánovaných 12hod tak se nám cesta prodloužila na 52hod.
Jedno poučení mám, jak se říká něco špatného k nečemu dobrému. Jednou to muselo přijít, člověk pořád žije pocitem auto to prostě vydrží ale Feldě to horko prostě neprospívá a né tak nacpaná. Dovolená mě stála skoro 14000kč navíc i s .Mám již nové auto. Občas se podívám na foto z poslední krásné dovolené.
Přidáno:9.3.2010 09:07
Autor: Pavel (neregistrovaný)

Zpět na téma "Měl jste někdo problém s autem?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist