Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Měl jste někdo problém s autem?
Text: Vloni si nechal jeden ze sousedního pokoje opravit v servisu ww-škoda na Makarské auto. Nebylo to až tak drahé na rozsah opravy.
U mého auta jsem si musel nechat převážit kola neboť u nás byly vyváženy v odborném pneuservisu. Na Bačinskych jezerech takový malý ušmudlaný servis s vyvažovačkou z roku jedna a když jsem odjížděl měl jsem vypitou kávu, zkontrolovány oleje, dolitou směs do ostřikovačů, vyváženy kola - celkem jsem zaplatil 150 kn. Pocit super, kola super a to ostatní také. Myslím si, že když se něco cestou stane, je lepší to opravit na místě. Odtahovka se počítá nějakých 8 až 12 kč/km. Za ty peníze mám opraveno.
Dnes jsou vozy že se nic neopravuje jenom vyměňuje. Osobně nedávám dělat nějaký velký servis. Hlavně oleje a nechám zvednout auto a poslechnu jednotlivá ložiska v kolech. Doplním klimu a snad ani více nic. Jo a filtry!!!! Když se do toho začnu vrtat tak se to většinou odejde něco jinde. Nechci to zakřiknout ale zatím mi nikdo v cizině nemusel pomáhat. Spíše mohu říci že jsem pomáhal já. Nejsem automechanik ale spoustu věcí jsem schopen opravit.A dnes jsou ND dostupné i v HR a za stejnou cenu jako tady. Jenom mám dojem že ten servisman tam když uvidí turistu z ciziny tak už vidí rito.A parchanti to jsou. To mi věřte. Tedy ne všichni ale - příležitost dělá zloděje.
Přidáno:14.4.2009 07:12
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Měl jste někdo problém s autem?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist