Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Objíždění dálnice ve Slovinsku
Text: Právě jsem se vrátil z Chorvatska a mám poněkud jinou zkušenost, než je na tomto fóru prezentovaná. Cesta tam v noci ze 17.7. na 18.7.2009 po trase Mureck - Lenart - Ptuj zcela bez problémů. Zato v Ptuji byl nájezd na starou silnici E59 (na které mne byla schopna navést navigace) zatarasený a žluté směrové značky přelepené křížem páskou. Neměl jsem čas zkoušet, zda je cesta skutečně nedostupná, byla noc a natolik Ptuj neznám. Projel jsem Ptuj, řeku přejel po starém mostě a pokračoval do vesniček Sp. Hajdina a Zd. Hajdina. Jsou zde za sebou dva kruhové objezdy, ale sjezdy z nich vedou na nově otevřený úsek dálnice (prý asi 7,5 km dlouhý) paralelně s býv. E59. Vrátil jsem se proto do Ptuje a pokusil se podjet tyto sjezdy přejetím nového mostu, ten ale přímo ústí na dálniční přivaděč. Otočil jsem se s trochou štěstí na přivaděči a vrátil se zpět na severní břeh. Cestou jsem míjel desítky aut, hledajících obdobně jako já cestu. Celé mi to zabralo víc jak hodinu. Nakonec jsem situaci vyřešil přejezdem přes sousední přechod Dobovec. Trasa je lehce průjezdná po velmi slušné silnici. Jede se po trase Ptuj,obě Hajdiny rovně přes kruháče smer Slovenská Bistrica. Před a za Bistricí nejdřív podjedete a pak nadjedete dálnici a pokračujete směrem na Rogatec, přechod Dobovec a Durmanec. Zde najedete na chorvatskou dálnici na nájezdu č.2. Jen poslední poznámka, přímo v Bistrici je překopaná silnice a objíždí se to zprava vnitroblokem mazi domky. Asi 250 m. Zpět jsem jel stejně, cca 3 hod.
Přidáno:26.7.2009 13:08
Autor: Vláďa (neregistrovaný)

Zpět na téma "OBJIZDKA MIMO SLOVINSKOU DALNICI 2010 a starší"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist