Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Objíždění dálnice ve Slovinsku
Text: Toto moje zamyšlení bych nazval - kterou cestou při objíždění dálnice se dát?, třeba se to bude někomu při výběru trasy hodit.
Myslím si, že nemá smysl přít se o to, ať již na tomto nebo jiném vlákně, zda je moje cesta, kterou jsem si zvolil, skutečně ta nejlepší. Stačí, když jsem o tom přesvědčený sám. V jednom mém příspěvku na tomto vlákně jsou odkazy na cesty i s popisem, kudy to vzít ve Slovinsku, abychom se vyhnuli dálnici.
Při rozhodování bych to viděl asi následovně.
Pokud chci mít klid nebo jedu přes den a navíc v době dopravní špičky, vezmu to raději přes Mureck.
Pokud chci jet v blízkosti dálnice, a po maličko lepších cestách, vezmu to přes Maribor.
Výsledek u obou cest je zhruba stejný. Zhruba stejný počet najetých km, zhruba stejná doba průjezdu Slovinskem, stejná ušetřená částka za dálnici (pokud se ovšem v Mariboru netrefím na dálnici).
Pokud nejsem schopný se sám rozhodnout, dám na reference. Pakliže jsem se ještě nerozhodl ani po refencích, začnu číst znovu tento odstavec.
Dost často se stává, že se někdo z nových diskutujících zeptá na zmiňovanou cestu případně založí nové vlákno, pak dostane samozřejmě několik správných různorodých odpovědí z různých zdrojů. Teprve pak u něj nastává těžké dilema, která cesta je ta lepší a proč nejet tou druhou. Potom argument typu, že moje nabízená trasa je o 4 km kratší než alternativní, je v celkovém počtu najetých km lichý.
Přidáno:12.7.2009 21:54
Autor: Tom (neregistrovaný)

Zpět na téma "OBJIZDKA MIMO SLOVINSKOU DALNICI 2010 a starší"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist