Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Do chorvatska s malým dětskem
Text: Stejná zkušenost
Jeli jsme první týden v červenci vyrazili v pátek v 19 hodin kousek od Prahy.Máme dva kluky 4,5 roky a 1,5 roku.Kluci usnuli ve 22 hodin a spali až do 8 hod do rána,několik zastávek,jezdíme ekonomicky,jen ve SLO jsme objeli dálnici.Na mítnicích jsme platili kartou,takže max třetí u automatu.V Šibeniku jsme byli za 17 hodin.V tom jsou dvě hodinové zastávky a asi čtyři kratší, a čtyřikrát braní LPG cestou.
Nazpět jsme jeli v 10 hodin ze Šibeniku,kluci se nudili a zlobili a zase usnuli až ve 22hodin.Cesta zpět trvala 15hodin,mnoho zastávek braní LPG.Určitě příště jedeme zase na noc,to byli kluci zlatí a ani já ani žena jsme nebyli kupodivu unavení.Redbul jsem pil poprvé a na dva jsem to ujel tam.Žena řídila cca 40% cesty,já sice neusnul,ale jen odpočíval.Jeli jsme to prvně a na netu jsem se připravil-objíždění dálnice v SLO,různé typy jak neusnout,kde brát LPG atd.Bylo to super a cestu jsem si já užil a zbytek rodinky dá se říci také.K celkové pohodě přizpěla GPS navigace,opravdu jsem si do ní cestu připravil zanesl si tam kde budu brát LPG,cestu přez Murec(objíždění dálnice ve SLO)cesta pak byla paráda.Drtivou většinu informací jsem čerpal právě z tohoto serveru.
A příště znovu.
Přidáno:22.11.2009 22:30
Autor: mára (neregistrovaný)

Zpět na téma "Do chorvatska s malým dětskem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist