Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Zpět ze SPLITU přes ZÁHŘEB do Rakouska- SOBOTNÍ TLAČENICE
Text: Ahoj, v sobotu 14/8 jsem jel ze Splitu, odjezd v 8:00. Před Záhřebem na mýtnici plynulé fronty, cca 10 minut zdržení. Po průjezdu Záhřebem na Maribor - první čerpačka INA, šílený fronty a nešel platební terminál na karty - radím natankovat o pár km dál, kde není taková mela, ceny stejné. HLAVNÍ VAROVÁNÍ - u městečka Krapina odkláněli hasiči dopravu z dálnice a vedli jí městem. Těsně před námi však zas pustili proudy aut dál po dálnici. Radoval jsem se, že nemusíme přes nějaký vesnice, ale ouha - po pár km nastala kolona vedoucí k poslední mýtnici a také přechodu do Slovinska. Těchto posledních 5 KM jsem jel 3 HODINY! Kdo může, ať neváhá sjet na sjezdu Krapina a ten zbyteček dálnice podjet přes Durmanec. Sjezd Durmanec existuje o pár km dál, ale je možné, že už budete k němu mířit taky v koloně. Následné připojení k celnici mezi HR a SLO je z vedlejší cesty, ale tam se dostanete plynule, páč vás každej pustí. Kilometrový úsek mezi celnicemi nicméně pojedete další hodinu...Slovinští celníci otráveně mávli a my se konečně rozjeli plynulým provozem na začátek jejich dálnice, těsně před ní odbočili na PTUJ, a po 229 do Lenartu a odtud po 433 na přechod do rakouského Murecku, odtud na nájezd 226 Gersdorf a tradá nach Tschechai :-)) Cesta po Slovinksu bez aut, povrch (až na výjimky) lepší, než naše okresní silnice, krajina, výhled, nádhera... :-) No ale bylo to v sezóně, je možné, že následující sobota už bude lepší...těžko říct takhle z hlavy :-) Šťastnou cestu!
Přidáno:20.8.2010 12:40
Autor: Z.S. (neregistrovaný)

Zpět na téma "Zpět ze SPLITU přes ZÁHŘEB do Rakouska- SOBOTNÍ TLAČENICE"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist