Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Taak co nemá někdo chut se přidat k nám na společné prožití vánoc i silvestra 2017 na Jadranu někde na Makarské popř domluva. v případě vážného zájmu 739228322 všem hezký den. I v prosinci má Jadran neskutečné kouzlo které většina z vás nezná. termín někdy v rozmezí 23.12-2.1
 Autor:Petr Huplik
 Datum:9.12.2016 11:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Dobrý den,
jak by to mĕlo probíhat? Dá se i vykoupat?
 Autor:Hugo Felix
 Datum:11.12.2016 14:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
739228322 raději cinkni.. Jinak výjezD 25.12 navrat 1 nebo 2hého.. jedem Podgora. No na koupání jako v létě to nebude voda bude mít ca 16 stupnuu vlést s e do toho dá lehké plavání a rychle do tepla nejsem otužilec ale já vlezu. Jinak společné akce výlety Split Bačiny Mostar Medugorje tadd. nová přátelství třeba nějaký večšr na maKARSKÉ ATD MOŽNOSTI MILION.. zATÍM JE NÁS 5 A SAMI SRDCAŘI ZA MĚ LETOS POJEDU PO 4 TÉ HEZKÝ DEN
 Autor:petr
(neregistrovaný - IP: 85.135.42.***)
 Datum:12.12.2016 09:27
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
nabízím dvě uvolněná místa v termínu 26.12.-1.1.2017 v soukromém apartmánu na Makarské v centru. vše placeno tzn, dáš něco na kafe a jedešššššššššššš hezký den 739228322
 Autor:petr
(neregistrovaný - IP: 85.135.42.***)
 Datum:23.12.2016 10:53
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Ahoj, jak vlastně mají Chorvaté vánoční svátky?
 Autor:Tomáš Fuk
 Datum:27.12.2016 15:53
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Úplně stejně jako my. Na Štědrý den , kterému říkají Badnjak,pálí velké vatry, což je jejich specialita. Něco jako naše Čarodějnice. A hodně to slaví v restauracích. Např.v Bibinje u Zvonimíra.Jinak pečou cukroví jako my. Netuším přesně co jedí.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:27.12.2016 17:54
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Ahoj Stáni. Domácí říkali, myslím, něco jiného. Ono asi hodně záleží na tom, jakou víru vyznávají.
 Autor:Tomáš Fuk
 Datum:27.12.2016 19:06
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
No právě u Mladena a Jagody myslím před dvěma lety jsem viděla ten oheň. A Jagody jsem se ptala a cukroví pečou jako my. Možná ty dárky si dávají až 25.12. To nevím. Pokud máš fb, slůeduj eBibinje stránky a uvidíš, co se tam děje.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:28.12.2016 10:12
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Ahoj Stáňo,
byla jsi někdy na Korčule, konkrétně Brna-Smokvica?
 Autor:kikinek
 Datum:28.12.2016 10:42
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Nebyla. Jezdím 15 let k Zadaru a před tím jsem byla na Kvarneru a na Istrii.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:28.12.2016 11:04
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Letos jsme byli na Korčule v Grščici. Byl tam klid, jen trochu počasí nebylo nej.Příští rok opět na Korčulu, ale do Brny.Tak jsem jenom sondoval, jestli tam někdo nebyl.
Zadar mám rád už i z důvodu, že vyjedu ze Svet. roku a vím, že bude brzo moře.I ten pohled z vrchu je úchvatný.
 Autor:kikinek
 Datum:29.12.2016 10:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Já jsem kdysi zakotvila v Bibinje u Zadaru a narazila jsem na úžesné lidi a od té doby jezdím tam. Chápu, že lidem se víc líbí dole na jihu, ale pro mě je to sposta dalších km a únavy a další peníze za PHM. Tady je fajn blízkost velkého města, kde se dá vše nakoupit, trajekty jezdí na blízké ostrovy na výlet a moře je všude stejné. A mám tady už spoustu kamarádů.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:29.12.2016 11:18
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
My jsme byli ve Srimě,taky dobrý. Jih volíme kvůli tomu, že jezdíme první týden v září a tam by mělo být alespoň trochu jisté počasí. Nevím, jak by bylo v té oblasti kolem Zadaru.Vím, že když jsme byli před nějakým časem v té Srimě , poslední týden v září, bylo krásně. Místní říkali, že je to mimořádné. Tak fakt nevím.
 Autor:kikinek
 Datum:29.12.2016 13:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
obávám s e Stani ,že to je vše jinak... včera jsme s e vrátili z Makarské byli jsme tam 26-3
1.12.2016 a bylo luuxus
 Autor:petr
(neregistrovaný - IP: 85.135.42.***)
 Datum:1.1.2017 17:44
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
A co je prosím jinak? Dívám se na to na fb, jak slaví v Bibinje u Zadaru a jinak mi to nepřijde.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:2.1.2017 15:23
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
ty se dívááš my tam byli.................
 Autor:petr
(neregistrovaný - IP: 85.135.42.***)
 Datum:5.1.2017 11:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Já to také trochu nechápu. Stáňa píše, jak ty svátky probíhají, ale Ty píšeš, že je to jinak a byl to luxus. Tak z toho tedy nevím také nic. Můžeš trochu upřesnit?
 Autor:kikinek
 Datum:6.1.2017 10:04
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
No já to vidím tak, že Petr si tak trochu dělá reklamu na soukromého dopravce do HR a chce nás nalákat na příští rok, abychom s ním jeli. Myslím, že ty Vánoce se tam moc neliší.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:12.1.2017 16:24
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Tak ono to může bejt všude trochu jináč,ono nějaké Bibinje není středobodem HR,pravdou je,že není nad osobní zkušenost ,o tom žádná.
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 188.120.195.***)
 Datum:12.1.2017 16:53
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Nechápu o co tady jde...Stáňa podala jasné info,napsala to,co ona ví od známých z Bibinje,ale Petr zůstává stále tajemný jak hrad v Karpatech..o co mu jde???Tak jestli nás chce nalákat,nebo říct jak to tam probíhá,tak ať se vyžvejkne a nebo ať dá pokoj
 Autor:babi
 Datum:12.1.2017 17:14
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: vánoce,silvestr 2017 opravdově na Jadranu Údaje o příspěvku
Přesně jste to napsala. Já se ráda poučím, jak to probíhá jinde, ale Petr jen píše o osobní zkušenosti, o tom jak on tam byl, ale to je asi tak všechno. Takže pokud je vše jinak, ráda se to dozvím. A nemyslím si, že Bibinje je centrem HR. Jen jsem napsala co vím od domácích já a co vidím na fb. Fotky a videa, jak se tam slaví Vánoce. Toť asi vše.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:14.1.2017 11:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist