Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Místa v Chorvatsku - Hledání lokality - Tipy 2010:-)))))

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
......zakládám nové vlákno- doporučení těch, kteří byli spokojení a chtějí se podělit s ostatními pro příští sezonu. Takže pište svoje zkušenosti, zážitky ať jsme připraveni na další rok:-))
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:11.9.2009 07:17
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
no a abych přispěla svojí troškou do mlýna-my jsme byli letos v Zablače u Šibeniku. Mohu vřele doporučit všem kdo prahnou po klidné, pohodové dovolené..ve vesničce obchůdek, kde se dalo koupit ledacos (jinak markety v Šibeniku cca 3km), stánek se zeleninou, 2 pizerie, 5-6 hospůdek (co jsme objevili,možná někde byla ještě nějaká zašitá;-)...pro nás jak dělané.
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:11.9.2009 07:24
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
Krásný den Romano,mohl bych vás poprosit o nějaké bližší info. o Zablače?Jaké tam jsou apartmány,cena,vzdálenost k moři atd.Šibenik znám dobře,jezdíme několik let do Žaboriče,ale na Zablače jsem info. nikde nesehnal.Předem díky.
 Autor:Džudy
(neregistrovaný)
 Datum:12.9.2009 11:52
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
odkaz na apartmány pošlu do mejlu...aby jsme nedráždili admina(zdravííím;-), ale čistě teoreticky -Žaborič znám jen z průjezdu, ale vloni jsme byli vedle v Grebaštici a myslím, že by se Zablače s ní dalo srovnat.Apartmány jsou z velké většiny do 200 metrů od pláže (ale já vybírám ty přímo u moře-letos za 55 euro pro 4 v sezoně), vstupy do moře pozvolné a oblázkové.
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:13.9.2009 17:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den Romano,
přečetla jsem si váše info a chtěla bych vás poprosit o nějaké doporučení na ubytování. Jedeme do chorvatska prvně, jsme tři rodiny (čtyřčlenné), máme dvě dvouleté děti a tak nechceme na blint. Hledáme právě něco klidného. Mooooc děkuji Petra
 Autor:Petra
(neregistrovaný - IP: 109.80.202.***)
 Datum:30.4.2012 22:24
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
Dobrý večer, Romano,
mohu prosím také poprosit o kontakt na ubytování. Hledám ubytování v této oblasti, doposud jsme jezdili do Živogošče Porat - a chtěli bychom vyzkoušet novou destinaci.
mail buchta34@seznam.cz
Děkuji a přeji krásné léto.
Helena
 Autor:Helena
(neregistrovaný - IP: 84.244.72.***)
 Datum:29.5.2012 18:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
Stále se opakuji. Již 10 let jezdíme na Hvar - Ivan Dolac. Malá osada, kam se autobus nedostane - pouze tunelem osobní automobily a ten nádherný výhled když vyjedete z tunelu na otevřené moře na to se každý rok těším nejvíc.Letos jsem byla 2 x. Konec června dámská jízda 12 ženskcýh - nemělo chybu. První týden v září - již 10 let s chlapama bylo nás asi20. Paráda, klídek - nádherné moře, dvě hospůdky, obchod, směnárna, pekárna no přijeďte uviodíte sami a budete se rádi vracet. Ale už je to tak, že je potřeba včasná rezervace.
 Autor:Hana
(neregistrovaný)
 Datum:11.9.2009 14:24
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
tak co co co???.... se to blíží a typy nikde:-((( no
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:12.1.2010 07:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
Tak já se po dvou letech cestování po Řecku vracím do Tučepi. Najdu tam plno nalívaren, večer to tam celkem žije a přes den buď směrem na Podgoru nebo na Makarskou na opuštěné pláže. Do toho mám nad sebou krásné Biokovo = pro mě ideál dovolená.
 Autor:Marek
(neregistrovaný)
 Datum:12.1.2010 10:05
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
Dobry den,viem ,že na tomot fÓre je skor oblubena juzna cast , ale my s rodinkou cestujeme skor po Kvarneri a Istri.Nam s a velmi paci v Selce,Rabaci,na Krku Starej Baske,Labin je krasne mestecko na kopci,Novi Vinodolski,Senj.Samozrejme kazdy mame svoje , ale vravim len to co sa nam paci.My totiz to sadneme do nasej starej Discovery a cestujeme po okoli , spoznavame co je blizko.Radi si len tak vyjdeme do nejakej zabudnutej dedinky v okoli odparkujeme a chodime hore dole po dedine.Mame radi ´´pozorovat´´ ludi ,sadnut si na kavu a pivo.Ale aby to nevyzeralo , ze sa ani nekupeme,samozrejme ze zajdeme aj do vody.A uz sa velmi tesime na leto 2010.
 Autor:rene
(neregistrovaný)
 Datum:12.1.2010 15:20
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
Mě se nejvíc líbila Brela Jakiruša nebo Brela Stomarica, nebývá tam moc lidí, krásné pláže, zmrzlina, kavárna i restaurace tam jsou, obchůdek kousek dál, vracíme se tam po 3.a je to tam pořád skvělé. Byli jsme i v Promajně, ta není špatná, ale hodně lidí a pláže nic moc a Makarská v sezónu je přelidněná, nic pro nás co mají rádi trochu klidu a soukromí na pláži.
 Autor:Míša
(neregistrovaný)
 Datum:13.1.2010 14:51
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2010:-))))) Údaje o příspěvku
Zdravím,my jsme byli v Pisaku-klidná malá vesnička,apartmán do 50 m od moře,cena 50eur pro 2+1dítě včetně klimatizace.Výhled na moře.Pláže krásné,čisté.Jeden malý obchod+ovoce,zelenina, před obchodem ráno prodávali ryby.
Večer budˇ do místní hospůdky na pivko a zmrzku,nebo do Omiše na pizzu.Letos jedeme do Brely.
 Autor:Žaneta
(neregistrovaný)
 Datum:31.1.2010 18:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist