Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Místa v Chorvatsku - Hledání lokality - Tipy 2009 :-)))))))

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Tak už jsme se skoro všichni vrátili:-((( můžete mi , prosím, poslat do mejlu(když tady se nesmí) odkazy na ubytování, kde jste byli spokojeni. myslím nějaká ta klidnější místa, malá letoviska...žádnou Makarskou a pod, to už jsme zkusili a nic pro nás. Chtěli bysme jednoduchý apt pro 4,za rozumnou cenu-nemusí být žádný luxus,ale s balkonem nebo terasou s výhledem na moře a přímo u moře (do 100m;-)) Na letošní i loňskou dovču se mi tahle přání splnila, tak kdo budete chtít ráda se podělím.
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:51
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj Romčo,jestli teda můžu poprosit o nějaký tip budu moc ráda,mám úplně stejné požadavky,ale ještě navíc pláž vhodnou pro malé děti to znamená pozvolný vstup žádné velké kameny nejlépe oblázky .
Děkuji moc za každé info
dovolená je fuč,ale rok se přehoupne jako nic a zase tu bude na Nás čekat Náš milovaný Jadran
 Autor:Lucka
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:52
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
určitě, o takovém místě vím...napíšu ti zítra do mejlu;-)
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:52
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý deň. Môžem vás aj ja poprosiť o kontakt na ubytovanie vhodné na dovolenku s malými deťmi(1 a 3 r.)? Ďakujem. Zuzana
 Autor:Zuzana
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:54
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
no já myslím, že se to tak úplně nevylučuje....já jsem vloni i předloni tohle našla...za 50 euro na den, což je pro nás cena ještě přijatelná (jistě pak Vítek by mi řekl, že jsem blbá,za tuhle cenu:-) ...bydleli jsme přímo u moře a žádné cesty na pláž jsme podnikat nemuseli a na té terase se taky neválíme, ale ráno snídáme, nebo přes poledne posedíme u kafíčka a to je fakt balzám na duši;-))))) Tím luxusem jsem myslela, že apartmán nemusí být 70m2, ale stačí mi půlka, stačí mi malá kuchyňka...atd
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:55
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj Romano, já s rodinou jsme byli již po deváté na stejném místě, je to sice klidná vesnice asi 60m k moři ale výhled na moře je jen ze dvou apartmánů a ubytování je okolo těch padesáti v sezoně. Letos jsme chtěli jet už někam jinam ale z důvodu že jsme jeli poprvé se psem tak jsme volili zase to samé místo. Je tam klid a možnost zajití na zmrzku a jak píšeš ten posed na terasách plně souhlasím. Jestli máš zájem tak ti můžu poslat adresu a zase naopak bych byla ráda pokud mi napíšeš i ty kde jste byli a kam bychom mohli jet my příští rok jsme také čtyři dajabenova@seznam.cz
 Autor:daja
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:55
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý večer, prosím také o kontakt na Vaše oblébené místo. Pokud budete mít zájem, já Vám mohu dát kontakt na skvělou dovolenou v Živogošči Porat. Děkuji.
 Autor:helena
(neregistrovaný)
 Datum:10.3.2009 18:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Jo jinak jsem zapoměla napsat že domácí jsou milí lidé jsou vlastně už jako přátelé. Když budeš mít zájem tak se ozvi ahoj Romano
 Autor:daja
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:56
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
ahoj Romano četla jsem tvoje prispěvky mi byli letos v Duce u Omise neni to tam špatné,ale ta rušná silnice byla hrozna mame male 3 děti tak bych prosila jesti bys mi poslala taky ten tip na to pěkné misto.Měli jsme štěstí alespon na ubytovaní měli jsme vyhled na moře a apartman byl v pořadku děkuji LENKA
 Autor:LENKA
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 11:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj.hledam vzdy totež.asi mužes tak mi hod nejakej odkaz co už maš vyzkoušeno.diky moc.acrosta@seznam.cz
 Autor:rosta
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:53
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ano, souhlas, velkým centrům jako je třeba Makarská je lepší se v sezoně vyhnout.(Samozřejmě pod Biokovem je krásně, byl jsem tam např. na přelomu květen-červen a to bylo zřejmě optmimální. Jen si dovolím pozn. k Vaší představě o ubytování - do 100 m od moře, s terasou a výhledem, žádný luxus! To si protiřečí, alespoň na východní Istrii, kam jezdím poslední desetiletí. Buď bydlím u vody s terasou a vyhlídkou, pak platím za luxus nebo jako my asketičtí paštikáři se projdeme cca dvakrát denně k vodě 5 - 8 minut, zaplatíme o poznání méně a užijem si možná více plavání i jiného pohybu než třeba doma při válení na terase. Jadranu zdar
 Autor:takemusu
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:54
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Takemusu,musím s vámi nesouhlasit a oponovat s cenou a místem položení apartmánu.Byl jsme v Chorvatsku již nepočítaně krát,pokaždé jsem si dopředu přes internet objednal ubytování a v současnosti už jezdíme na týden k našim domácím na jedno místo a druhý týden někam na jih od Brely,až do Molunatu pod Cavtat.Vždy jsme sehnali ubytování pro 2 osoby se všímšudy do 100m od pláže do 30eur a víc bych za to prostě nedal.Kdo dá za apartmán pro 2 osoby už nad 40 eur je hlupák,ale je to věc jeho.Tím však Chorvatům jenom nahráváte a oni chtějí čím dál víc,protože hloupý Čech jim to prostě dá.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 13:45
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Pane Vítku, koukám, jste stále ve formě ! ! ! Nechte prosím ty hlupáky, co platí více než jste Vy ochoten, na pokoji. Pokud by totiž byli všichni v placení dle vašeho gusta, tak by se taky mohlo stát, že vám -vaši domácí- do příští sezóny umřou hlady. Čekat na těch vašich 30€, to je pro silné jedince. Všiml jste si někdy, jaké ceny jsou v tamních obchodech, kde nakupují jak turisté, tak domorodci ? Nedělám z místních v HR chudáky, co dřou nouzi, ale vaše idea o cenách ubytování je zcestná. Což je čistě vaše věc. Avšak, nechte na ostatních, ať se sami rozhodnou a zhodnotí, co jim stojí za jejich peníze. -m-
p.s.zkuste u nás sehnat ubytování za 30€, pro dvě osoby. Ani 500m od Mácháče nebudete! !
 Autor:mirka
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 15:58
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
nemůžu si pomoct,ale mám pocit,že mnozí se tady jen předvádějím,aby ukázali,že prostě my na to máme.To je typické pro mnoho Čechů.Jde jen o to,že tito hrdinové kazí ceny po celém Chorvatsku pro ostatní a drží se spíš hesla,že tu slevu dostanou,ikdyby to měli podplatit velkými penězi.Pokud jsem se díval na mnoho portálů,kde se nabízejí apartmány nebo jsem hodně míst projezdil,jsou mnohé ceny do 10 eur na osobu a pokud přijedu na více než 10 dnů i ve čtyřech,ještě dostanu slevu.Nedělejte z Chorvatů zase takové chudinky,Ti si dobře mastí kapsy. A stačí se podívat třeba na Internet a zjistíte, že levné ubytování jde sehnat bez problémů.Na ostrovech,Pelješacu,Korčuli,Makarské atd.Všude se ubytujete kolem 25 eur a destinace jsou to kouzelné.A nemusíte mně hned odsuzovat.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 21:07
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
pane Vítku my Vás neodsuzujeme, to by si určitě nikdo nedovolil, ani Mirka;-o...a já jsem vás PROSILA !!! abyste se držel tématu. A pokud tedy máte takovéto zkušenosti, jak popisujete, moje e-mailová adresa je vám k dispozici, můžete se podělit...vy tady velmi velkoryse mluvíte o levných lokalitách, ale konkrétní typ jsem od Vás ještě neviděla
PS: já tedy nemůžu pochopit, že Vám tak hrozně leží na srdci za kolik kdo kam jede,ať si každý zaplatí na co má a mě je to úplně šumák.Maximálně, když mě někdo požádá, tak napíšu svoji zkušenost a ať se s tím každý naloží dle svého.To že my jsme byli z některého místa nadšeni ještě neznamená, že se tam bude líbit ostatním a naopak.
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 08:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Také bych přivítala nějaký konkrétní odkaz na ubytování za 30 E. Zvláště ten v Brele s výhledem na moře těsně u pláže.
 Autor:Vladka
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 08:55
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Nekretine a privatni smještaj u Hrvatskoj.Realna cijena apartmana u ovaj destinaciji je 5 -6 eura.Kao plačate 15 ili 20 eura po osobi, hvala vam svima iz Češki.
 Autor:Nikola P.
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 10:01
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den Nikolo,
mohla bych dostat od Vás Tip na ovaj smještaj?
hvala
Eva
 Autor:eva
(neregistrovaný)
 Datum:6.2.2009 15:30
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Brela, hotel Maestral, polopenze, v sezoně 37 E na osobu, na břehu moře,zárovenˇ u centra.Privát - dům rodiny Jeic"ovi,plně vybaven, vana, terasa, výhled na moře,na pláž 5O m, apartmán pro 4 - 2 pokoje a kuchyně,v 7-8 měsíci 60 Eur - t.j. 15 na osobu.A dalších asi 35 kontaktů i s fotkama a ve stejných cenách do 15 Eur za osobu..Stačí hledat na HR serverech.A mluví česky, tak se nebojte.Lidi, je doba netu, tak neblbněte a věnujte chvilku času hledání a rezervacím.Jde o Vaše těžce vydělané peníze.
 Autor:bikokovac
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 12:23
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
nezlobte se na mně,ale lidem,kterým je jedno,kolik zaplatí za ubytování přece nebudu posílat kontakty.Stalo by se to, z čeho mají mnozí obavy a to,že se tam zase zvýší ceny,protože těm,co chtějí kolem 30ti eur mnozí nabídnou daleko víc. Co se týče Brely,stačí obejít pár apartmánů,poptat se, zdráhat se a dát najevo,že tohle je fakt hodně a onoi prostě jdou s cenami dolů.Letos jsem třeba byt s dětmi ve 4 osobách,měli jsme i vl.dětský pokoj s výhledem na moře a se vším včetně kuchyně,koupelny,WC atd. 100m na pláž a platili jsme tedy víc a to 36 eur.Je mi jedno,kdo kolik zaplatí,jen se divím,kolik jsou lidé ochotni zaplatit bvez rozmýšlení,jen aby byli spokojení s místem.Ono to jde i jinak a uvědomte si,že takto Chorvat zjišťují,když hloupí Češí nehledí na peníze,tak zvyšujme ceny.nedivil bych se,kdyby za pár lek byla cena kolem 100 eur,ale proč???Jen proto,že máme víc peněz?To považuji za nerozumné.Už i Němci reptají a nezdá se jim mnohdy cena a to se splaty nemůžeme srovnávat.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 10:03
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Rozhodně mi není jedno kolik zaplatím. Píšete, že jste si zajišťoval dovolenou přes internet, tak jistě máte nějaké staré kontakty. O Brele uvažujeme pro příští rok, ale odrazují nás právě ceny. Budu ráda za každý konkrétní typ.
 Autor:Vladka
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 10:13
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
pane Vítku já se opravdu nezlobím, ale vy si pletete fora...TADY nikdo nikdy neřekl, že mu je to jedno kolik zaplatí,spíš si tady navzájem chceme poradit.To jen vy nám všem spíláte, a to že nikomu nic nebude posílat-to se nabízí, protože to nemá reálný základ, to je mi jasný.
A TED UŽ TADY SLAVNOSTNĚ SLIBUJU, ŽE NA VAŠE PŘÍSPĚVKY NEBUDU REAGOVAT, PROTOŽE JE TO MLÁCENÍ PRÁZDNÝ SLÁMY.HAWK.
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 13:29
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Také jezdím do Chorvatska ( i 2 x ročně) už dost dlouho a plně souhlasím s panem Vítkem.Kdo hledá - najde - ne se ukvapit a necpat jim zbytečně prachy. Mě je doma taky nikdo necpe do kapes. Má rodina si peníze vydělává poměrně těžce a tak bychom je neradi zbytečně lehce utráceli.To si může dovolit nějaký tzv. "top-manažer", právník, bankovní úředník, ap. Zkrátka ten, co bere nad 20-25 tis. čistého.Znám lidi co řeknou: můžeš bejt taky jako oni ... má pravdu, ale ne každý má na to žaludek. Jo a taky někdo musí pracovat ne jen sedět za PC nebo poroučet.To jen tak na okraj.
 Autor:John
(neregistrovaný)
 Datum:27.9.2009 13:53
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
25 Eur , skoro na břehu moře, Živogošče, včetně bazénu a aal inclusive.Květen a září.Červenec e srpen 40 E.Ceny na osobu, kdo umí počítat a komu hotel vyhovuje, zjistí, že za ty ceny se neubytuje ani na Dářku nebo Mácháči.
 Autor:V.Bio
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 09:57
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
stačí se zamyslet třeba nad cenami CK,které nabízejí Chorvatsko a zjistíte,že tyto cestovky dávají majitelům apartmánů směšné částky.Když za dovolenou přes CK zaplatíte na 10 dnů 8.000 v tom je cesta autobusem, polopenze a další věci včetně delegáta,zjistíte,že ty apartmány nebo i hotel je za směšnou cenu.Pak si domácí asi nahoní prachy přes soukromé ubytování a řeknou si,když mají,ať dají.Oni dobře vědí,že životní úroveń u nás je vyšší,tak nás chtějí škubat,stejně,jako Slováci.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 10:14
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Takže opravdu neporadíte??
 Autor:Vladka
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 10:23
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Vítek Vám poradil, ale uváděl zde odkazy na komerční stránky, takže tím porušil pravidla fóra. Tyhle odkazy okamžitě mažeme. Admin

To Vítek: pokud chete uvádět konkrétní ubytovací zařízení na konkrétních komerčních stránkách, piště odkazy prosím e-mailem (viz. pravidla fóra)
 Autor:ADMIN
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 10:50
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
sorrry a díky za upozornění.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 11:19
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Vaši odpověď jsem zachytila, než ji ADMIN vymazal. Apatmán, který jste evidentně náhodně vybral by pro moji rodunu (4 členná) vyšel v sezóně na 60 E. 150m k moři mi nevadí, ale nechtěla bych bydlet 2,5 km od centra. Na smlouvání po internetu se moc necítím, i když letos jsem vlastně o cenu smlouvala. Nakonec jsme si ale vybrali jiné bydlení za nabíznou cenu 60 E. Omílá se to tu donekonečna, ale cena je závislá především na poloze a termínu. My jezdíme rádi do větších letovisek a v sezóně. Takže jsme asi odsouzeni být za hlupáky. No,příští léto je opravdu jetě daleko. Kdo ví jak se Euro, Koruna, Kuna a Dolar pohne.... PS: Moje prosba o informace k ubytování v Brele trvá.
 Autor:Vladka
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 11:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
to V.Bio: mohl byste mi prosim zaslat kontakt na hotel za 25 euro na email vlcetin@centrum.cz diky
 Autor:lukas
(neregistrovaný)
 Datum:24.12.2008 12:45
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Zdravím, mohl bych poprosit o zaslání kontaktu na toto ubytování. Chtěly by jsme jet s malou 1,5 starou dcerou a scháníme vhodné ubytování za rozumnou cenu (asi spíše mimo sezónu. Pokud budete mít i další vhodné ubytování, tak mi prosím doporučte. Předem děkuji : cibook@seznam.cz
 Autor:cibook
(neregistrovaný)
 Datum:20.3.2009 12:54
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
možná vám uniklo, že moje téma je TIPY 2009...nikoliv kritika a odsouzení všech hlupáků ...a jen taková malá technická: pokud dáváte 30 euro za dva, tak to nás TAK HODNĚ jako vás dovolená nestojí, páč jezdíme buď 4 nebo 5 a platíme kolem 50, takže možná byste měl ty hlupáky přehodnotit , ale prosím NĚKDE JINDE...díky.
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 17:12
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ale ano, jistě, v Dalmacii je ubytování zřejmě o něco levnější, opakuji - 1.na Istrii, 2.v plné sezoně/červenec, srpen,/ 3. poblíž vody jsou logicky ceny " mezi zdmi" vyšší. Mě osobně je to fuk, ja jezdim stále pod stan. Mějte se. Jadranu zdar
 Autor:takemusu
(neregistrovaný)
 Datum:7.10.2008 11:10
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
TAK JSEM DNES KONEČNĚ ROZPOSÍLALA E-MAILY S ODKAZY NA DOVOLENOU, KDO JSTE CHTĚL A NIC NEDOSTAL, TAK SE PROSÍM, ZNOVU PŘIHLAŠTE, PÁČ JSEM TO ASI NĚKDE ZAZDILA:-))))
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:57
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Prosím rovněž o zaslání typu na ubytování.
Díky Jiří
 Autor:Jiří
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:58
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Jirko mejl se mi vrátil jako nedoručitelný..je ta adresa dobře??? Když tak mi ťukni něco na můj mejl a já ti pošlu zpátky....
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 11:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dingač - potomje - Borak, vše v sezoně za 40 a 45 Eur za celý apartmán.Darko a Nikica Grljušič, hledejte na netu, příp. pošlu adresu na mail.
Jinak v Dingači přímo u moře malý dům pro 9 lidí, vč.energií a lůžkovin i taxy : 2 měsíce 10.000 Eur, 3 měsíce 14 tisíc Eur.
Velký dům pro 17 lidí, také se vším v ceně: 2 měsíce za 18tisíc Eur, 3 měsíce 25tisíc Eur.
 Autor:bikokovac
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 11:00
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Náhodou jsem objevila tuhle diskuzi. Odjíždím v pátek do Nemiry (apt. Denis) - byli jsme tam už loni a moc se nám líbilo. Je to kousek pod Omišem, tak 4-5 km. Takže to přidávám jako tip.
 Autor:Myšurka
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:58
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Prosím o poslání mejlíku s odkazy na dovolenou na příští rok. Děkuji předem
 Autor:Láďa z Kamenice
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 10:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Pokud to ještě někoho moc neobtěžuje, rád bych poprosil taky o nějaký tipy..., pokud možno na mail. Třeba bych moc rád uvítal podrobnosti od pana Perkovic...? No, budu rád za jakýkoliv tip, letos jsem byl okolo Brely a tam bych někde zase moc rád... Děkuji všem.
 Autor:julas
(neregistrovaný)
 Datum:25.9.2008 11:02
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Nevíte kam se vytratil článek pana Perkovice?
Jeho nabídka již tady není...
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:26.9.2008 20:44
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj,asi som zostala zabudnutá aj ja.Dada.
 Autor:Dada
(neregistrovaný)
 Datum:1.10.2008 12:52
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dado, promiň, měla ses připomenout do mejlu...hned to napravím;-)
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:1.10.2008 14:29
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
prosím o tip na dovolenou.Dík
 Autor:petr
(neregistrovaný)
 Datum:6.12.2008 12:16
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Igrane
 Autor:milan
(neregistrovaný)
 Datum:7.12.2008 08:38
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Mohla byste mi taky zaslat tipy na email.Dekuji
 Autor:lukas
(neregistrovaný)
 Datum:24.12.2008 12:50
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den Romano,moc prosím o zaslání tipu na dovolenou s malým dítětem - 2 r. Chtěla bych něco ve Stčední nebo JIžní Dalmácii.Ne moc rušné.Budeme 2 dospělí a dítě.Děkuji a Nashledanou Ivana
 Autor:Ivana
(neregistrovaný)
 Datum:28.12.2008 22:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
tak v Igrane jsem na dovolené nebyl a je mi to jedno,jka tam je,jen jsem tudy projížděl a musím taky říct,že po letošní anabázi s Emilem se mi tam moc nechce.Já teda už ubytování na letošní rok mám zajištěné na Korčule a musím opět naštvat některé diskutující.Apartmán s klimou,TV,kuchyňkou,sociálním zařízením pro dvě osoby na noc a partmán 25 eur a to mám balkon nad vodou,k moři 5 metrů s vlastní plážičkou.Je to sice o samotě,ale údajně božský klid a dobrá dostupnost autem všude.Jo,kdo hledá, najde.Děkuji tomu,co mi to dohodil,on už bude vědět.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:8.12.2008 15:20
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Zamyslete se trochu nad tím,co píšete a kde....Na některých příspěvcích píšete pro Emila,jinde píšete opak.
Ráda čtu Vaše poznatky,tipy na místa,popis nabídek na ubytování,ale neumím pochopit,proč někde píšete tak a jinde onak.:))
S nabídkou za dobré ubytko Vás plně chápu,pozor,aby Vás jiní pisálci nenapadli za to,že děláte reklamu a nebo děláte lov na turisty..v poslední době se to tady hodně změnilo.
Snad ještě vy to trochu pozvednete :-))
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:8.12.2008 18:35
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý večer,trochu nerozumiem tomu,že "píšem pre E. a inde opak".Ak píšem niečo ohľadom tohoto pána,tak ako reakciu na jeho príspevky(ktoré sa týkali mňa),ale admin to vyriešil,za čo som mu vdačná.Bola by som rada,keby ste to upresnili,možno je tu chyba v "komunikácii".A čo sa týka tohto fora,chodím sem asi rok,ale ešte nikdy som nemala také negatívne pocity ako teraz,máte pravdu,naozaj sa zmenilo.
p.s.všetky príspevky sú pod mojím menom.
 Autor:Dada
(neregistrovaný)
 Datum:8.12.2008 19:00
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Prepáčte,teraz som zistila,že tá reakcia nebola na mňa!
Tak beriem späť,okrem poslednej vety.Ešte raz sa ospravedlňujem.Dada.
 Autor:Dada
(neregistrovaný)
 Datum:8.12.2008 19:03
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
To bylo k Vítkovi a jeho reakci...
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:8.12.2008 20:41
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Viem,ale zistila som to až,ked som to odoslala.
 Autor:Dada
(neregistrovaný)
 Datum:8.12.2008 21:00
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Vážená Petro,asi si mně s někým pletete, protže já osobně jsem vždy Emila kritizoval,že si tady dělá pouze skrytou reklamu a nikdy jsem nepsal,že ho podporuji.V Igrane jsem u něho nikdy nebyl,pouze jsem zde projížděl a dokonce jsem i Adminovi psal,že se mi to nelímí.Najděte mi jediný příspěvek,kde jsem mu fandil.Reklamu žádnou nepíšu,pouze jsem chtěl poukázat na to,že se dá sehnat v Chorvatsku docela slušné ubytování za pár eur.Lov na turisty taky nedělám, nemám k tomu důvod,pouze jsem kritizoval,že mnozí se chválí,že sehnali ubytování za 60 a více eur a jak na tom byli dobře.Tím kazí Chorvaty,kteří pak neví,co by za ubytování chtěli.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 11:28
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Si to tady čtu a at to řika Vitek drsně ma pravdu.... Jde o to smlouvat a hledat.... Proč by nepronajal majitel bejvak za 60E když mu to Čehun zaplati ačkoliv to klidně da za 30E... Neřikam každy a všude ale da se najit a smlouvat v pohodě... Pokud ovšem neni 1 volny barak a 20 čehunu co nemaj kde bydlet :-)
Ja smlouvam všude a vše a ušetřím.Nebojte se,oni pod cenu nepujdou a hlady nezemřou.A kdo chce, at plati.čauky
 Autor:Dawid
(neregistrovaný)
 Datum:18.1.2009 21:47
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
dobrý večer Vítku
vím máte určitě mnoho dotazů ohledně ubytka,ale přesto bych Vás poprosil o pár tipů,jezdíme už 3 rok kolem Omiše a chtěli bycom vyzkoušet i jiné:-)
předem děkuji
petr
 Autor:petr
(neregistrovaný)
 Datum:25.12.2008 21:19
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
...pro všechny, kteří tu používají obecně název " Makarská ". Bylo by dobré a přesnější rozlišovat město Makarská a Makarská riviera ( což je jiný pojem, ale hlavně rozdíl ve velikosti a délce pobřeží )...děkuji
 Autor:miloš
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 04:47
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
kdo na Makarskou rivieru jezdí,tak to musí vědět.Já osobně považuji za Makarskou rivieru oblast od Omiše až po Drvenik,ikdyž značení je hned od vjezdu k moři průsmykem od Šestanovace z Gorní Brely.Pak už je to spíš jižní Dalmácie,takže od Pelješace až po hranice s ČH spíš Dubrovnická,kde je jiné klima,jiná příroda a dokonce i ceny.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 11:34
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
ok...souhlasím, ale pročtěte si to tu v různých diskuzích a dotazech a zjistíte to co já, že leckdo jméno Makarská zobecňuje a pro ty méně znalé bude asi nejlépe upřesnit, dodají-li město, nebo dosti dobře velkými cedulemi označené Makarska riviera, přibližně tak jak popisujete
 Autor:miloš
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 12:08
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Můžete prosím někde napsat místa, kde je to spíše živější. Hledám místo pro dovolenou 2009, tak kdo může doporučit nějaké hezké, živější místo, tak to prosím napiište. Díky moc
 Autor:Maty
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 14:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Pekné letovisko,s nočným životoma a dlhou promenádou je Baška na ostrove KRK.Krásna kamienková pláž,ak Vám neprekáža väčšie množstvo ľudí-dobrá voľba.
 Autor:Dada
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 14:16
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Bašku na Krku bych zařadila mezi klidné letoviska spíše po rodiny s dětmi a s perfektní pláží. Noční život je lepší přímo ve městě Krk, ale tam jsou betonové pláže.
 Autor:Vladka
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 15:27
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Baška na Krku je fakt super. Byli jsme vloni poprvé až v září a i přesto, že nevyšlo počasí, jedeme letos zase. Tentokrát už v červnu, tak doufám, že bude pěkně.Doporučuju i s dětmi, máme 4-letého syna.
 Autor:lucka
(neregistrovaný)
 Datum:2.1.2009 12:57
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
pokud ti nevadí ruch,auta a chceš se opravdu bavit,tak tady bych doporučil i Omiš nebo přímo město Makarskou,kde jsou i diskotéky,velký park se všímvšudy u pláže,občas i kolotoče.O něco klidnější,ale taky s hospůdkama,zábavou,kolonádou a dalšími atrakcemi je zase Baška Voda a Tučepi-lázeňské městečko.Pokud chceš zažít dovolenou hogo-fogo a nezáleží ti na penězích,je to super i v Dubrovníku.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 14:16
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Baška na Krku je drahá destinace,myšleno cena apartmánů.
 Autor:fero
(neregistrovaný)
 Datum:9.12.2008 18:02
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Omiš bych určitě nevolila jako destinaci bydlení,koupání a kvůli ruchu z automobilů.Pro zábavu se najde město Makarská,Baška Voda, Podgora a dnes je velice oblíbenou destinací TUČEPI.
Dubrovník je pěkný,ale je to daleko...
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:11.12.2008 13:48
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Nejhezčí místo na koupání v Omiši je cca 1 km od Omiše směrem na Nemiru u hotelu Brzet. Je zde oblázková nádherná pláž, borovice, čistá voda a není zde chladná jako v Omiši kde se míchá s řekou Cetinou. Vždy jsme našli dostatek místa, kdo nechce chodit pěšky, může sem i autem, dá se tu v pohodě zaparkovat.
 Autor:Martin
(neregistrovaný)
 Datum:11.12.2008 15:36
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj Martine,zaujal mě tvůj příspěvek,byli jste ubytovaný přímo v hotelu Brzet?Příští rok bychom chtěli právě do nějakého hotelu přímo u pláže máme 2malé děti,tak aby byl pozvolný vstup,prosím pošli mi nějaké bližší informace nebo mě přesměruj na nějaké webové stránky děkuji moc.
 Autor:Lucka
(neregistrovaný)
 Datum:18.12.2008 11:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Zdravím,chtěla jsem poprosit měkoho kdo byl letos v Tučepech ,mi jsme se tam byli pouze podívat moc se mi tam líbilo,ale nabídku na ubytování do 50m jsem nikde nenašla.Mohl by mi někdo pomoct moc děkuji Monika
22.12 2008 21.32
 Autor:Monika
(neregistrovaný)
 Datum:22.12.2008 21:33
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahojky,vyzkoušej www.tučepi.com tam je ubytování v Tučepi vícero tak snad tam něco najdeš. My byli v Tučepech letos v létě dvakrát pokaždé ve stejném APP 150m od moře. Vůbec nám to nevadilo protože jsme ráno z APP odešli a celý den jsme trávili na člunu a přilehlých plážích a zpět na APP jsme se vraceli až večer. Za APP pro dva dospělé a dvě děti jsme v červenci a srpnu dávali 55EUR a 50EUR.APP přímo u moře mít z již zmíněných důvodů nemusíme a naše děti 3 a 4roky ta tříminutová procházka k pláži také nezabila.
 Autor:Luky
(neregistrovaný)
 Datum:28.12.2008 02:24
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
ahoj tučepi jsou dost drahé letos jsme byly v podgoře hned u promenady na plaž to bylo asi 5min a platil jsem za 3lidi na 16 nocí 620eu i s parovištěm a klimou
 Autor:jirka
(neregistrovaný)
 Datum:28.12.2008 13:36
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Moc děkuji,zrovna jsem si tu prohlížela ceny a opravdu ,Tučepy jsou drahé,prosím tě kde bych našla nějaké to ubytování v Podgoře,je možné mi zaslat nějaké fotografie od tebe na email.Moc díky Monika
28.12.08 18.38
 Autor:Monika
(neregistrovaný)
 Datum:28.12.2008 18:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
ahoj moniko mam fotky na webu www.rajce. hned první místo pro vaše fotky a do políčka hledej napiš 100SVOBODA a ono ti to najde moje fotky napiš jestly jsi to našla a sory že odepisuji tak pozdě
 Autor:jirka
(neregistrovaný)
 Datum:14.2.2009 05:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
ahoj moniko podívej se na www.rajče.net mam tam fotky musíš jak najdeš ten web dat 100SVOBODA a vyhledat napiš my na meil JIRKA2666@seznam.cz jestly jsi to našla ahoj
 Autor:jirka
(neregistrovaný)
 Datum:14.2.2009 05:27
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahojte vsetci fanusikovia Jadranu..tak pomalicky sa zaciname pripravovat na dalsiu sezonu. Chcem Vas poprosit o tipy na dobre miesto...zvykli sme jazdievat do svernej a strednej dalmacie...urcite nie Makarska ani Istria. Kto mate dobru skusenost s ubytovanim a nie velke vzdialenosti k moru..prosim hodte info, foto, ceny a vsetky info na : aton1@t-zones.sk

Dakujem, Tom
 Autor:Tom
(neregistrovaný)
 Datum:28.12.2008 20:48
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
VIM ZE PAN VITEK SE SNAZI A STARA O DONASENI INFO DO TOHO FORUMA,PROTO CO JSEM NA MISTE A VIM O VSEM TROCHU VIC MUSIM UPOZORNIT NAVSCEVNIKI TOHO TO FORUMA ZE PRISPEVKI PANA VITKA NISU PLNA PRAVDA,JE TO V 80% TIPOVANI.TAK DOPORUCUJI NEBRAT UPLNE JAKO PRAVDU PRISPEVKI PANA VITKA=DOSTANETE MASOVNO NEREALNI OBRAZ A CENOVY PREHLED NA SEZONU 2009.SA MOC RESPEKTU A SRDECNIH PRANI VSEM NAVSCEVNIKUM TOHO EORUMA NA NOVI ROK.
 Autor:Emil Talijancic-IGRANE
(neregistrovaný)
 Datum:31.12.2008 11:13
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Diky pan Emil,som na fore uz treti rok, uz tak trosku viem kto je kto, k Jadranu jazdime uz par rokov,hladame nieco, co sme este nevideli, nezazili, neochutnali :) poslite info na aton1@t-zones.sk. Vdaka, Tom
 Autor:Tom
(neregistrovaný)
 Datum:3.1.2009 22:19
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Poprosím o nejake zaujimave typy.Budúci rok chceme ist s rodinou 2+2deti niekam v Chorvátsku ubytko na plázi je super.Ďakujem
 Autor:slavo
(neregistrovaný)
 Datum:31.12.2008 13:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Může mi někdo napsat, jaké je v Gradaci?
 Autor:jitka
(neregistrovaný)
 Datum:2.1.2009 13:20
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
V Gradaci sme boli iba v mimosezone(polovica septembra).Počasie ešte teplé,takisto voda,na pláži primerane ľudí.Ale v sezone pravdepodobne plno.Pekná kamienková pláž,na promenáde kaviarne a stánky.Náš dojem bol príjemný,pekné kúpanie smerom na juh za mestečkom plážičky tienené borovicami,trocha horší prístup zhora po skalách.Pekný výlet byciklami na Bačinské jazerá-asi 8(?)km.Sami sme boli aj trajektom na Korčuli a organizovane v Dubrovníku a večer v Makarskej.Celkovo príjemná dovolenka,ešte by sme sa tam niekedy vrátili.
 Autor:Dada
(neregistrovaný)
 Datum:2.1.2009 18:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj no v Gradacu jsme byli.no moc se mi pláž nelíbila,byly tam dost velký kameny!Ted jsem zrovna objednala zájezd do IGRANE-taky nevím jaký to tam je.Byli jsme i v Podace tam je pláž pěkná ale malá vesnička-no je tam klid je to asi 2 km od Gradacu.v Gradacu jsme byli pěšky,ale nechtěla bych tam jet!Je pravda jsou u pláže restaurace je tam klouzačka,ale jinak skoro nic.Já jen doufám že na Igrane to bude lepší????
 Autor:zuzinka99
(neregistrovaný)
 Datum:2.1.2009 23:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Tak tímto prosím jestli když jedeme autobusem na 11 dní pěkná cena:-) tak jestli se nám bude líbit????IGRANE a apartmány patří k hotelu Punta.Prosím napište mi někdo do 7.ledna máme rezervaci a musím zaplatit zálohu děkuji:-)
 Autor:zuzinka99
(neregistrovaný)
 Datum:2.1.2009 23:03
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Veľké kamene boli na pláži na okrajoch,inak naozaj pekná kamienková pláž-myslím,že jedna z najdlhších v Dalmácii.Ked sa Vám zdalo,že v Gradaci nič nie je ,tak si myslím,že Igrane je ešte menšia dedinka s pár reštauráciami,možno by sa Vám mali ozvať miestni znalci.
 Autor:Dada
(neregistrovaný)
 Datum:3.1.2009 10:34
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Děkuji moc tak myslíte vybrat lepší letovisko?????Můžete prosím poradit??
 Autor:zuzinka99
(neregistrovaný)
 Datum:3.1.2009 13:44
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Zdarvím,byla jsem v Gradaci už 2krat a letos tradá po třeti:-)poprvé měla malá necelé dva roky a letos skoro pět a nemůžem si vynychválit,jak ubytováni tak pláže ktere jsou opravu veliké a da se vybrat kde strávite koupáni,můžu dát spojení,všem přeji hezkou dovolenou,papa
 Autor:šárka
(neregistrovaný)
 Datum:3.1.2009 14:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Neviem,čo pre Vás znamená "lepšie letovisko".Myslím,že Igrane aj Gradac sú pekné dalmatínske mestečká.Ak hľadáte viac zábavy ,ľudí,nočný život-asi by bola lepšia priamo Makarska,alebo Baška voda.Mne osobne skôr vyhovujú práve tie menšie a kľudnejšie miesta.
 Autor:Dada
(neregistrovaný)
 Datum:3.1.2009 15:37
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
APARTMANY PUNTA JESU MISTO KAM SE DVA KRAT VRACEL KAREL GOTT A BIL MOC SPOKOJEN,NA VAM JE VIBRAT PODLE SVIH NAZORU A NABIZENE CENY.VITAM DO IGRANE 2009.
 Autor:Emil
(neregistrovaný)
 Datum:3.1.2009 22:42
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Emil, napiste pravdu o oblazkovych kamienkoch :) same klamstvo a loz, beton beton a navozena kamenna vapencova drt, ktora len spini a muti vodu...chorvatskym domacim naozaj zalezi na kvalite vsak ? sypu do mora krasne biele hnusne kamene, ktore pocit z pobytu pri mori len pokazia...
 Autor:Roman
(neregistrovaný)
 Datum:4.1.2009 23:42
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
JO TO JE PRAVDA,JEDNU DOBU ZACELO TO BIT MODA KTERA UDELALA PROBLEM+EKO PROBLEM,ZAKON TO US ZAKAZAL.DOPORUCUJU PLAZE MEZI PROMAJNA A BASKA VODA+MEZI IGRANE A PODGORA+BLATO A DRVENIK.
 Autor:Emil
(neregistrovaný)
 Datum:5.1.2009 11:08
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Připomínka:jedete do J.Dalmácie a né na Istrii.Beton.plata ještě najdete na Hvaru(Sučuraj),ale jinak plata tam jsou úplně jiná...
Na plážích malé oblázky,žádné veliké kameny a nebo ojediněle ty,které upravují ráz krajiny a které tam jsou již několik staletí....(Brela...není jenom ze srandy perlou Jadranu,kdyby tam bylo to,co píšete).
Rozhodně lepší,než na Makarské,kde je navezen písek!
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:19.1.2009 17:29
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahojte, môžem poprosiť o typ na peknú kľudnú dovolenku s 5-ročným dieťaťom, niekde blízko pláže a s pozvoľným vstupom do mora? Ubytovanie nemusí byť moc luxusné, ale ani nie nejaká špinavá kutica. Ď.
 Autor:dana
(neregistrovaný)
 Datum:10.1.2009 14:29
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Prosim ozvite se na muj email, mam apartmane s dobre - normalne cene. Dekuji a pozdrav, Davor
dalmatinac@seznam.cz
 Autor:Davor Krtalic - Dalmatinac
(neregistrovaný)
 Datum:11.1.2009 10:49
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
ahoj Romanuo mohu také poprosit o nějaký tip?????????????děkuji
 Autor:vladka
(neregistrovaný)
 Datum:10.1.2009 18:38
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den Romano,
projíždím fórum a hledám tip na letošní dovču. Mohu se zeptat kde jste loni byla?? Když píšete, že se vám líbilo a hlavně nebylo asi moc lidí. A je to vhodné i pro prcky?
Díky moc
Lucka
 Autor:Lucka
(neregistrovaný)
 Datum:13.2.2009 09:29
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den,
hledám tip na letošní dovolenou. Máme dvě malé děcka (2 a 4 roky) tak hledám něco klidného. Žádnou Istrii ani Makarskou, za prvé se chystáme už na přelomu května a června a na Istrii by to asi nebylo s počasím valné a Makarská je na nás moc profláklá...Poradíte vaše zkušenosti?
Předem díky
Lucka
 Autor:Lucka
(neregistrovaný)
 Datum:13.2.2009 10:32
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
podívejte se na - Drašnice-jsou tam i fotky.
 Autor:Pavla
(neregistrovaný)
 Datum:13.2.2009 20:28
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
toť dilema ?...z vlastní 12leté zkušenosti, ale mohu jen konstatovat, že v nejjižnější části Istrie / Kamenjaku, bylo kolikrát v Květnu/Červnu tepleji - i moře, než např.ve stř. Dalmacii
 Autor:miloš
(neregistrovaný)
 Datum:14.2.2009 07:44
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den dobří lidé.Mohl by mi někdo doporučit apartmán pro 6 dospělích a 2 dva prcky 3 a 5 let.Hlavně někde v jižní dalmácii.Okolí Šibeniku,Primoštenu...Díky moc za pomoc.Jadranu zdar
 Autor:maaryy
(neregistrovaný)
 Datum:13.2.2009 14:22
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Šibenik ani Primošten není v jižní Dalmácii přece
 Autor:Krokodýl
(neregistrovaný - IP: 77.48.187.***)
 Datum:2.6.2011 18:27
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Už se nemohu dočkat sluníčka a dovolené. Vloni jsme s mužem byli v Njivnici - ostrov Krk. Bylo to září. Nádherné ubytování s výhledem na moře. Cena 35 EUR. Mohu dodat adresu.Teď bych chtěla poprosit všechny, kterým se v nějakém soukromí s kuchyňkou a balkonem či terasou líbilo, dejte tipa i když je březen. Aspoň si oživíte vzpomínky na léto.Nepotřebuji žádná velká města. Mám jen požadavek na prosluněný a čistý byt. Díky a těšte se, že brzy přijde jaro a potom léto - čas dovolených. Mějte se.
 Autor:rosa
(neregistrovaný)
 Datum:11.3.2009 20:18
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Na Krku je draho. Byli jsme tam vloni.Bydleli jsme v Pineziči,cca 1 km od moře a za 30 EUR pro dva ( v září). V červnu jsme byli v Drašnici ( na Makarské) a platili jsme za přepychový pokoj s klimatizací a kuchyňkou, přímo u moře a s balkonem s výhledem na Hvar, 12,5 EUR na osobu.Takovou zkušenost máme i z jiných míst v této jižní oblasti. Jezdíme ale na blint - nic předem nazajišťujeme. Vybíráme přímo na místě.Jezdíme ale v červnu nebo září. Červen je ale teplejší a počasí stálejší.Jezdím s manželkou.Jestli máte zájem, nějaké kontakty příště pošlu.
 Autor:John
(neregistrovaný)
 Datum:12.3.2009 07:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Opravdu úvodem dodat,že Istrie je dražší než J.Dalmácie a i některé ostrovy.Pag - 30EUR/2 lidi.Loni Živogošč-10EUR dospěli,5EUR děti.Appartmán velký,s výhledem na moře i na Biokovo,proto 2 terasy,výhled také na Hvar a projíždějící trajekty které pendlují Drvenik-Hvar,2 pokoje s vlastním soc.zařízením,3 pokoje s klimatizací,KU.K moři 100m.Cena byla od 8.8.08.14 dní jsme zažili azuro a nic je azuro.Tato oblast je klidnější,takže okud vyhledáváte klídek,je možno zaslat na email kontakt buď pro letošek nebo další roky...
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:12.3.2009 09:04
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Dobrý den,
mohl bych Vás poprosit o kontakt.
Předem děkuji
Petr
 Autor:Petr
(neregistrovaný)
 Datum:15.3.2009 00:03
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Dobrý deň. Môžem poprosiť o kontakty na ubytovanie blízko pláže? 2 dospelí + 2 deti (4,2). Chcela by som, aby to bolo vhodné pre malé deti. Ďakujem. Zuzana
 Autor:Zuzana
(neregistrovaný)
 Datum:14.4.2009 15:04
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku




Dobrý den Petro,

chtěla bych Vás poprosit o kontakt na ubytování v
letovisku Živogošč
předem děkuji Miluse.
 Autor:Miluse
(neregistrovaný)
 Datum:27.1.2010 20:01
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
dobrý den,chtěli bychom jet v červnu s dětmi (4 a 8 let)někde okolí sukošanu apod. poraďte, prosím, písečnou pláž i vstup do moře a vzdálenost moře do 200m.děkuji
 Autor:iva
(neregistrovaný)
 Datum:16.3.2009 23:31
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Pinezič- znáte to tam? Údaje o příspěvku
Dobrý den, našla jsem toho fórum a čtu, že jste byli v Pineziči. Můžete mi prosím říci, jaké to tam je? Letos se tam chystám s rodinou a známými, tak hledám někoho, kdo ví jak to tam vypadá.....rodina i známý by mě asi uškrtili, kdyby to nebylo zrovna moc hezké místo :)
jaká je kvalita pláží? Moře je čisté? a jak je to s hlukem? hledáme přeci jen klidnější místo, pokud možno blízko u moře...
Pokud můžete, prosím napište mi i vaše osobní dojmy a zkušenosti s tímot místem.
Velice Vám děkuji. hezký den Veronika
 Autor:Veronika
(neregistrovaný)
 Datum:23.6.2009 17:39
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Zdravím,já jsem na tom stejně jako vy.Jak vyleze sluníčko,tak dstanu cukání jen jen někam vyrazit a léto je tak daleko!Loni jsem byla s mladými v kempu Straško a byla to jedna z nejhezčích dovolených.Ubytování v mobilhoumu-2 ložnice,kuchyňka i s MW,sociálka se sprchou a klima,zastřešená terasa se zahradním posezením .Ale hlavně na pláž 3 m!V kempu všechny potřebné služby včetně animací,bezva večer pro děti.Byli jsme v září, lidí tak akorát,neskutečná rána na pláži při východu slunce paráda.Večer posezení na terase u sklenky vína moře doslova na dosah,no nemělo to chybu./jsem už trochu starší a mám ráda pohodlí a klid a bylo to přesně ono.) Jo a do města asi 800m.Snad se tam dostanu i letos, možná.
 Autor:miki
(neregistrovaný)
 Datum:12.3.2009 18:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Ahoj, přesne tak jezdíme i my. k pláži kousek, posezení na vlastní malé zahrádce s prima sousedy pod borovicemi, sociálky kousek a naproso Ok vždy. Dokonce jsme byli již 1x v květnu a ta vůně květin a všeho kolem, voda pravda chladnější, ale dětem to nevadilo. Letos pojedeme také, vracíme se tam stále
 Autor:klára
(neregistrovaný)
 Datum:14.3.2009 19:51
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
ahoj lidi, taky jezdím s mladými ( zatím mě berou ) už pár let do malého českého kempíku pod Živogoščí . Nádherná rána a večery z karavanu kousek do moře, příroda úchvatná a nikdo vás neotravuje, večer samozřejmě výběr hospůdek na pobřeží, nikam daleko a cena 35 eu 5 lidí !
Už se těšíme a hlavně vnoučata, letos dřív ze školy a vyrážíme už poslední týden v červnu, pokud nás krize nezlomí tak v září tam s dědouškem ještě jednou
 Autor:nancy
(neregistrovaný)
 Datum:15.3.2009 04:44
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Nancy, jedná se o kemp DOLE.My byli sice ubytováni v Živogošči,ale do tohoto kempu jsme chodili nakupovat(ovoce,zeleninu,pečivo).Ceny nižší než ve městě,kemp byl velice pěkný,dobří lidé,čistota,k moři opravdu skok.Všem vřele doporučuji,kteří jezdí kempovat,tip od Nancy.
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:15.3.2009 15:21
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
To je Petro asi už dost známé, mi do Bobanu, ale je to všechno vedle a propojené, ještě dál je Čiste, děti už jinam ani nechtějí, když to porovnám a sečtu, příroda + u moře+ vyžití+ cena a s takovou pomalu domácí českou atmosferou, tak mi nic vhodnějšího nevychází, nás se tam každoročně schází více rodin a už se zase těšíme
 Autor:nancy
(neregistrovaný)
 Datum:16.3.2009 04:36
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
ahoj, mam kontakt priamo na majitela (slovaka) klimatizovanej chatky u mora (Dalmacia). cca 100m, je to v autocampu a cenovo je to v porovani s prenajmom cez autocamp ovela vyhodnejsie. Je to pre max. 4dospeli a 2deti. Kontakt rada poslu. dharma717@hotmail.com
 Autor:dharma
(neregistrovaný)
 Datum:25.3.2009 11:04
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Dobrý den,prosím o kontakt a další informace na mail.Děkuji
 Autor:Lucka
(neregistrovaný)
 Datum:25.3.2009 15:04
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
můžete mě prosím poslat kontakt na majitele autokempu děkuji a nějaké informace o kempu
 Autor:štefan gaži
(neregistrovaný)
 Datum:19.6.2009 11:11
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Dejte tip na ubytování Údaje o příspěvku
Dobrý den,můžete mě prosím dát nějaké informace o ubytování na njivnici-ostrov krk, jsme 3 dospělí a dvě děti,zajímalo by nás také jaké je tam moře,hlavně pozvolný vstup do moře,popřípadě adresu na majitele ubytování děkuji za odpověd Petra
 Autor:PETRA EREMIÁŠOVÁ
(neregistrovaný)
 Datum:19.6.2009 11:06
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Zdravím všechny,prosím o tip ve střední Dalmácii-aby bylo vidět na otevřené moře(ne zátoky),apartmán,dohromady 6 dosp.+8dětí.Díky Martina
 Autor:Martina Machová
(neregistrovaný)
 Datum:16.3.2009 09:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
dobrý večer,teď jsem objevila tyto stránky a jsem moc ráda.

My jsme byli 2x v Ruskamenu,pláž se mi líbí moc moc moc,hlavně kvůli borovicím,ale ubytko jsme měli nad magistrálou,což nám nevadilo,protože jsme byli bez dětí.Teď už máme děti skoro dvě :-)))) 2roky a za měsíc rodím druhé :-))) proto hledáme ubytko co nejblíž vodě.
Minulý rok jsme byli v Živogošče Blatu,mohu doporučit,parádička.Vypadá to,že tam pojedem i letos.

Byla bych ale moc ráda,kdyby jste mi poslali nějaký odkaz na ubytko,né daleko od vody.Děkuji moc Blanka
 Autor:Blanka
(neregistrovaný)
 Datum:25.3.2009 23:13
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Blani,pokud se s dětma rozhodnete jet k moři a do Živogošče,ráda Vám pošlu kontakt.Byli jsme tam také loni a ubytování bylo velmi slušné a cenově dostupné.Mám také kontakt na privátní ubytování v Igrane,app. je do 50m od moře.Igrane je před Živogoščí,části Porat.V případě zájmu této oblasti,Vám kontakty ráda zašlu.
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:26.3.2009 15:17
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Peti,děkuji moc za odpověď. Mohla by jste mi prosím poslat nějaké ty odkazy? My už to chcem tento víkend rozlousknout, jsme tak nějak z 95% rozhodnutí pro to místo,kde jsme byli v loni,ale to jen z pohodlnosti,už se nám nechce hledat.....Příští rok začnem rozhodně dřív.
Ještě jednou děkuji Blanka
 Autor:Blanka
(neregistrovaný)
 Datum:26.3.2009 20:38
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Blani,odešel email dnes v 16:38.Snad Vám trochu pomůže dořešit posledních 5%.
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:27.3.2009 16:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den Petro, mohu Vás poprosit o kontakt na to ubytování v 6ivogošce. Máme tři malé děti a vybíráme místo dovoené, asi by nám tohle msto vyhovovalo.Díky Gabča
 Autor:Gabča
(neregistrovaný)
 Datum:13.4.2009 22:03
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
cawko lidi chcel by som sa spitat ci by mi niekto neposlla mail na nejake letoviska v CHorvátsku kde bol a s cim je spokojny, mohlo by to byt dost blizko plaze cca 100m :), piesocnata plaz, nejaka rozumna cena :D nie ziadny luxut tak normalne ak by bolo mozne DAKUJEM :)
 Autor:SysMatrix
(neregistrovaný)
 Datum:26.3.2009 16:28
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Pokud by nebylo podmínkou mít písečnou pláž,tak ano.Já raději s dětma vyhledávám oblázky,nelepí se to na tělo a moře není špinavé od písku.Ráda Vám pošlu kontakty,ubytování jsou právě max. do 100 m od moře a ceny se dají domluvit s majiteli.
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:31.3.2009 13:05
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Petro prosím též o nějaké kontakty na ubytování s.jaj@seznam.cz. Moc děkuji
 Autor:jajka
(neregistrovaný)
 Datum:31.3.2009 13:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj Petra mohla by si mi prosím ťa tiež poslať kontakty na ubytovanie? Dik
mail: kublik@inmail.sk
 Autor:kublik
(neregistrovaný)
 Datum:1.4.2009 11:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den, mohl bych též poprosit o kontakty?
Díky Petr.
 Autor:Petr
(neregistrovaný)
 Datum:2.5.2009 22:11
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
prosím o adresu na majitele ubytování děkuji
 Autor:petra eremiášová
(neregistrovaný)
 Datum:19.6.2009 11:13
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Nebyl jste někdo v Solarisu? Na fotkách to vypadá velice pěkně, ale jsou tam vidět jen krásné pláže u hotelů a u kempu, ale jaké jsou na druhé straně, kde jsou apartmány? Jak to vypadá s ubytováním v soukromí, jaké jsou ceny atd.?

Díky moc za reakce
 Autor:Ladič
(neregistrovaný)
 Datum:27.3.2009 10:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Solaris u Šibeniku je komplex asi 5 hotelů v borovém lese poblíž velmi mělkého zálivu... Jezdí tam spíš zahraniční klientela, Čechů i Slováků překvapivě málo. Vedle je kemp narvaný Holanďany, Němci, aj. s jejich karavany. Nic pro mě. Moře sice teplé, ale ne moc průhledné, pár rybiček a ježci jen na skalkách a vybetonovaných molech v hloubce pod 1,5 m. Pláže oblázkové, betonové i navežený štěrk. Málo vln, bude vyhovovat malým dětem a neplavcům. Ubytování v apartmánech se nechá najít v okolí hned i silnice, letos v sezóně (my 4.-13.8.2009) jsme neměli nejmenší problém. Nevýhoda: hlučná diskotéka byla slyšet přes záliv dlouho do noci až do 03:30, někdy i později ... Výhoda: teplé moře, stín z borovic u pláží, zázemí blízkého města (obchody), historické památky Šibenik a okolí, blízkost vodopádů Krka. Až na ten hluk jsme byli spokojeni. Ceny a kontakty neuvádím, ocenili jsme pořádek a vstřícnost majitelů. Rozhodně nás letošní pobyt nezklamal (Chorvatsko posedmé, pokaždé jinam).
 Autor:Jarda
(neregistrovaný)
 Datum:31.8.2009 09:49
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
my jsme letos byli hned vedle... v Zablače, v Solarisu jsme byli jen mrknout a zkonstatovali jsme taky, že nic pro nás. To jste byli asi v těch apartmánech hned jak se sjelo z hlavní silnice od šibeniku, ne? Tam jsem přemýšlela kam se chodí na pláž...naproti pláži v Solarisu?
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:2.9.2009 08:29
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
ahoj ,letos se chystame na ostrov cres poprve ,tak prosim zda mate nekdo zkusenosti jak s koupanim i ubytkem a zda je tam naky supermarket dekuji a jadranu zdar
 Autor:petra
(neregistrovaný)
 Datum:31.3.2009 18:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj všichni, ano mám a celkem dobré, sice o kousek dál, ale o to hezčí místo. Jezdím na Lošinj do karavanu ke známému, který ho pronajímá. Má ho pěkně vybavený, kemp je čistý a voda vždy parádní, můžu dát kontakt.
Marcela
 Autor:marcela
(neregistrovaný)
 Datum:17.4.2009 15:29
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Zdravím všetkých.
Pretože pre mňa je bohužiaľ rozhodujúca aj cena ubytovania, chcel by som poprosiť o kontakt na obytovanie v súkromí do 35€ pre 3 osoby niekde v strednej Dalmácii (napr. Omiš-Duče). Na oplátku môžem poskytnúť kontakt na ubytovanie v Pakoštane.
Ďakujem za ochotu.
regrd@centrum.sk
 Autor:Roman
(neregistrovaný)
 Datum:16.4.2009 17:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj lidi.da nekdo nejakej tip na slušne ubytovani nekde na Istrii?diky moc acrosta@seznam.cz
 Autor:Rosta
(neregistrovaný)
 Datum:18.4.2009 11:51
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Před Několika lety jsme byli na Istrii ve Fažaně - Valbandonu,asi 2 km před Pulou a měli jsme ubytování kousíček od moře v celkem solidním apartmánu.Domácí byli fajn a mám na ně ještě internetovou adresu.Pokuste se s nimi spojit a domluuvit na ubytování.Tady je adresa:

nina.radovanovic@pu.tel.hr
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:18.4.2009 18:50
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj.diky za tip.asi muzes tak mi hod nejake foto na acrosta@seznam.cz
 Autor:Rosta
(neregistrovaný)
 Datum:26.4.2009 12:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den, prosím o tip na dovolenou.Jedem dvě rodiny a tak potřebujem dvě ložnice, nejlépe přímo u moře nebo max.do 100 m, rádi bychom pláž vhodnou pro prťata s pozvolným vstupem do vody.Za nějakou rozumnou cenu ale s balkonem nebo terasou.Díky všem za tipy na email A.
 Autor:andrea
(neregistrovaný)
 Datum:19.5.2009 20:32
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Pro KLÁRU /příspěvek ze 14.3.2009/
Kláro můžeš napsat kam jezdíš a odkud?Zřejmě jsme na stejné vlně a jestli jezdíš do Straška tak snad na viděnou.Budu pečlivě sledovat forum a snad odpovíš brzo.
 Autor:Miki
(neregistrovaný)
 Datum:20.5.2009 18:10
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den

mám zájem o pronájem mobilhoumu, nebo karavanu, nejraději v kempu, nebo na soukromé zahradě. Není to však podmínkou.Můžete mi prosím někdo poskytnout kontakt přímo na majitele? Děkuji.
 Autor:Jakr
(neregistrovaný)
 Datum:22.5.2009 07:47
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Prosím může mi někdo napsat nějaký tip na dovolenou tak do lO m od moře, né útesy. Syn není moc dobrý plavec. Díky pište na email
 Autor:Aja
(neregistrovaný)
 Datum:25.5.2009 19:31
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahojky v Chorvatsku mohu doporucit Podgoru-Caklje jezdili jsme tam nekolik let s detmi.Vzdy jsme jeli na blink,ubytovani jsme vzdy sehnali,nebo nam nekoho doporucili,kdo by mohl mi volno.Da se s nimi i smlouvat o cenach.Jsou tam plaze 10-50m od more,je tam krasne a pocasi jsme vzdy trefili na konci cervence a zacatek srpna.Je ale taky krasne na Makarsky nebo v Basce Vode.
 Autor:Dana
(neregistrovaný)
 Datum:19.6.2009 20:58
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj Romčo,mohu taky poprosit o nějaké kontakty na dovolenou s dětmi?Budu vděčná i za foto.Požadavky mám podobné jako ty.Díky
 Autor:Martina
(neregistrovaný)
 Datum:25.5.2009 20:57
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj všichni zde diskutující přátelé. Chtěl bych touto cestou požádat o typ na dovču v Chorvatsku. Ptám se pouze po klidném místě, v soukromí, pokud možno bezbariérový přístup k moři. Nejsme milovníci přeplněných pláží, diskoték a pod. Destinace Zadar a okolí. Chtěli bychom vyrazit kolem 4.7.09. Jsme 2+1. Najde se zde pár dobrých typů. Možno i na e-mail: breko09@centrum.cz . Moc krát děkuji a přeji všem krásnou dovolenou 2009.
 Autor:Breta K.
(neregistrovaný)
 Datum:20.6.2009 21:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
poprosim o tip na ubytovanie niekde na ISTRII s detmi 11 a 2 a 3 dospeli,sukromne a v dobrej cene ,blizko plaze,DIK
 Autor:JARINOCKA
(neregistrovaný)
 Datum:22.6.2009 14:57
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Nemá prosím někdo kontakt na ubytko v apartmánu do 100 metrů od moře v oblasti Brely,Tučepi,Baška Voda nebo Igrane v ceně do 50 eur s pozvolným vstupem do moře. Děkuji danca.74@seznam.cz
 Autor:Danča
(neregistrovaný)
 Datum:22.6.2009 21:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahoj, prosím, pošlete mi někdo nějaký typ na ubytování za rozumnou cenu. Pokud možno hned na pláži a místo, spíš víc na jihu, klidnější prostřed.. Nejsme nároční na vybavení...... (Jsme dva dospělí + 3leté dítě), a plánovaný termín je prvních 14 dní v září.

Děkuji.
 Autor:Jitustax
(neregistrovaný)
 Datum:24.6.2009 05:48
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
To Jitustax: Poslala jsem Vám email s kontakty,ale vrací se to.... User does not exist?
 Autor:Nika
(neregistrovaný)
 Datum:24.6.2009 12:54
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahojte ak by mal niekto záujem , tak my chodíme na ostrov Čiovo, Stredná Dalmácia, je tam krásne, čisté more, kľud, ubytovanie cca 200 m od mora.... odchádzame 1.7. 2009, z Košíc , ozvite sa ak by mal niekto záujem.....
 Autor:eja
(neregistrovaný)
 Datum:26.6.2009 19:27
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
dobrý deň, chcel by som poprosit tipy na ubytovanie v tichom prostredí, bez hluku mesta, diskoték, ulice, ostrov, južna alebo stredna Dalmácia, blízko mora do 200 m, piesková alebo drobnokamienková pláž, záhrada, gril, terasa zatiaľ pre 4 dospelých /možno aj 1-3 deti od 14-20/. Ak môžte poslat aj linky a fotografie, veľmi by potesili Srdečná vďaka. Gabi
 Autor:gabi
(neregistrovaný)
 Datum:24.6.2009 09:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Tipy na ubytovani Krk a okoli... Údaje o příspěvku
Prosim take moc o tipy na ubytko, na ostrove Krk, nebo v priblizne stejne vzdalenosti. Prosim take o poznatky, rady, tipy. Radi bychom v cervenci, asi bez zajisteni ubytovani, vzdy jsme jezdili a platili tak kolem 15eur za dva dospely, byli hned u more co to slo a meli balkonek, nebo terasku, stacilo smlouvat, ale to jsme jezdivali dolu na Makarskou, letos pojedeme vsak s dcerou tri roky, tak nechceme jet dlouho. Ne nejake drahoty prosim... Moc diky Jana.
 Autor:Jana
(neregistrovaný)
 Datum:26.6.2009 12:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy na ubytovani Krk a okoli... Údaje o příspěvku
15 Euro za dvě osoby v sezoně, hned u moře a s balkonkem, to mě připadá dost nereálné, skoro bych řekl až POHÁDKOVÉ, ale přít se nebudu, proto tady nechodím.Každopádně přeji co nejlepší výběr i cenu.
 Autor:mirus
(neregistrovaný)
 Datum:26.6.2009 13:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy na ubytovani Krk a okoli... Údaje o příspěvku
15 € za 2 osoby a 200 m od mora s teraskou je nerealne...snad este na ostrovoch
 Autor:Tom
(neregistrovaný)
 Datum:26.6.2009 20:13
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Ahojte,nemá niekto tip na apartmá v chorvatsku pre 7 ludí,sme tri rodiny, potrebujeme 3 na sebe nezávislé apartmány čiže aby sa cez ne navzájom nechodilo, aby mala každá rod. súkromie,100 m od mora s terasou výhľadom na more, max.do 15 eur.na lôžko, lokalita od Zadaru po Omiš,Nemira. Kontakt: elda@pobox.sk. Veľmi pekne ďakujem
 Autor:Zdenek
(neregistrovaný)
 Datum:27.6.2009 14:47
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Zdravím....
môžem aj ja poprosiť do majlu info o mieste, kde ste boli??? znie to lákavo. Máme malé deti a tiež máme radšej trošku kľudu. Ďakujem
 Autor:ptbl
(neregistrovaný)
 Datum:20.9.2009 13:53
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Tipy 2009 :-))))))) Údaje o příspěvku
Dobrý den. Můžete nám poradit jsme tři rodiny 3,4,4 rádi bychom apartmány s kuchynkou a společnou terasou ,blízko moře . Děkuji za odpověd
 Autor:Hlaváček
(neregistrovaný - IP: 89.203.189.***)
 Datum:22.1.2012 10:50
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist