Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - Stačí 3000 kun na týden ?

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Stačí 3000 kun na týden ? Údaje o příspěvku
Jedeme ve dvou na týden s polopenzí já jsem kuřák a dám si pivko, manželka nějaké víno a zajdeme na nějakou místní dobrůtku. Jinak máme zaplacený pension a polopenzi tak se ptám zkušených (jedeme poprvé Chorvatsko). Za každou informaci a popřípadě uvedení cen v restauraci předem děkujeme. Pro upřesnění jedeme do Podgory. Všem krásou dovolenou a hlavně hezké počasí.
 Autor:Marek
(neregistrovaný)
 Datum:18.7.2009 15:31
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Stačí 3000 kun na týden ? Údaje o příspěvku
Myslím,že ti to bude stačit,my byli na 11 dní,ve dvou jsme měli 4 000,-kun,bez polopenze,takže jsme chodili dost na večeře a ještě jsem si přivezla něco na krk.Ceny v Gradaci-pizza 35-45 kun,ale najedí se dva, miešané maso-to jsou různé druhy na jednom talíři-70 kun,pivo různě-12-15 kun.Jinak jsme měnili cestou právě v Podgoře.
 Autor:podes
(neregistrovaný)
 Datum:18.7.2009 20:50
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Stačí 3000 kun na týden ? Údaje o příspěvku
Já myslím, že pro dva lidi to určitě stačí. Jde o to jak se chceš rozšoupnout. Jsou spořínci, kterým stačí na týden pro čtyřčlenou rodinu 500 kun a pochvalujou si, jak se měli. Ale přes 400 kun na jeden den je pro dva lidi dost na "takové normální" potulování po konobách. Na každodenní sezení na večeři (+ další výdaje přes den) by to asi nestačilo.
 Autor:tomri
(neregistrovaný)
 Datum:19.7.2009 08:22
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist