Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Místa v Chorvatsku - Rogoznica - Ostrička luka ( Kanica )

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Rogoznica - Ostrička luka ( Kanica ) Údaje o příspěvku
Ahojte, chcem sa spýtať. Máme zaistené ubytovanie v Ostričkej luke pri Rogoznici. Ešte som v tejto lokalite nebola. Môžete niekto popísať poprípade poslať fotky z tejto lokality? Moc Vám Ďakujem. Ideme 2 dospelý s 2 malými deťmi do apartmánov Mateo -Maríno Vrca. 40 eur za noc posledný augustový týždeň. Zálohu za rezerváciu nechcú, platí sa až pri príchode.
 Autor:Monika Bagínová
 Datum:13.1.2013 10:25
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Rogoznica - Ostrička luka ( Kanica ) Údaje o příspěvku
Ahoj Moniko. Vloni jsme byli v Ražanj a ve vesničce Kanica jsme se byli jen podívat. Co o tom říct? Pokud máš ráda klidnou dofču, tak určitě super místo. Otevřenější moře (pokud výjdeš v Kanici ze zátoky v HR snad kromě Istrie nenájdeš. Moře nádherně čisté, domorodci úplně super. Je to vesnice, takže nečekej 10 barů a restaurací ze kterých si můžeš vybírat, ale kde koupit základní potraviny a dojít si večer na pifko to tam v každé vesničce je. Už na pizzu, nebo na nějaké HR speciality jsme byli v Rogoznici, nebo doporučuji Trogir což je kousek a restaurací dost a všeho druhu. Doporučuji městečka kolem prošmejdit...
Jediné co je možná nevýhoda Kanice bylo, a byl to možná taky důvod proč jsme se tam byli podívat jen jednou, že kromě udělaných betonových pláží, které byly v podstatě pod apíkama u moře a byly tedy soukromé jsme nenašli žádnou na které by se dalo vyprasit :-). Jedna v zátoce veřejná byla malá a přeplněná (začátek července) Všude jinde totiž byl přístup do moře po hodně ostrých větších kamenech, což bylo určitě na úraz. Pokud je ten apartmán u moře, Tak to určitě ber. Je tam nádherně. Pokud je dál od moře, počítej dle mého s dost špatným přístupem do vody. To si raději zjisti předem. Nějakou fotku toho prostředí tam bych určitě našel, ale dost z kanice taky vygooglíš. Snad jsem Ti pomohl. Pěknou dovolenou.
 Autor:Jirka Riči
 Datum:13.1.2013 13:07
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Rogoznica - Ostrička luka ( Kanica ) Údaje o příspěvku
V tomto apartmáne sme boli na dovolenka asi pred štyrmi rokmi. Dohoda prebehla výhradne pomocou mailu a aj keď som potreboval zmeniť termín dovolenky majiteľka bola veľmi ochotná. Platili sme až namieste.Po príchode na nás čakali raňajky, v chladničke fľaša 1,5l piva a 1,5l nealka. Táto lokalita je mimo rušných centier, čo však prináša aj určité nevýhody. K najbližšej reštaurácii v Kanici to bolo asi 15 min. chôdzou a v danej zátoke nebol žiaden obchod ani tržnica. Takto sme to ale chceli. Nákup jedine autom napr. v Rogoznici. Prístupová cesta do oblasti je úzka pre jedno auto,takže opatrne. V tej dobe tam nebola žiadna smerová tabuľa len nápis na ceste Ostricka luka. Boli sme dvaja dospelí a dve deti.Na prízemí bývali domáci,1 a 2 poschodie bolo pre rekreantov. Izba,sprcha,WC vyzerali novo a boli čisté.Kuchyňa vybavená. K domu patrilo betónové mólo z ktorého bolo možné skákať priamo do mora. Pod mólom bola hĺbka asi 1,5m. Žiadny pozvoľný vstup do mora v tejto oblasti nie je. Najbližšia pláž sa nachádza v Kanici pod reštauráciou 10-15 min pešo. Odporúčam však navštíviť pláž Žaline s bielymi okrúhliakmi s výhľadom na otvorené more 20-30 min pešo. Celkovo sme boli veĺmi spokojní ako s prístupom domácej (asi dvakrát nám pripravila nejaký zákusok alebo koláč) tak aj s lokalitou. Je potrebné počítať s tým, že je to miesto mimo rušných tur. centier. Žiadny nočný život, ale krásne ticho. Stalo sa , že večer vypadol elek. prúd. Môžem poslať foto.
 Autor:Branislav
(neregistrovaný - IP: 188.112.78.***)
 Datum:2.4.2013 17:31
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Rogoznica - Ostrička luka ( Kanica ) Údaje o příspěvku
Prosím ťa môžeš mi poslať nejaké fotky z pláže? Ako je to tam s parkovaním. Dá sa parkovať v tieni? Ďakujem
 Autor:Monika Bagínová
 Datum:16.7.2013 14:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Rogoznica - Ostrička luka ( Kanica ) Údaje o příspěvku
Je to super klidné místo. My se například letos po roční přestávce vracíme zpět do Ražanje, což je hned vedle. Naprosto čistá voda, magistrála za kopcem a na ponory bez automatiky je to snad nejlepší místo, co jsme kdy našli. Fotky a videa mám třeba na:
http://profil.lide.cz/H.CH.A./fotogalerie/?album=7...
 Autor:H.CH.A.
(neregistrovaný - IP: 94.113.229.***)
 Datum:25.5.2013 14:48
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Rogoznica - Ostrička luka ( Kanica ) Údaje o příspěvku
Ahoj. Byli jsme ubytováni v Rogoznici i v Ražanju. Podle mapy je to pěkná díra s nádherným výhledem na moře. Také bychom to brali ( s manželkou). Kdo má rád romantiku a klid ( a určitě čisté moře) a velký výhled.... pak to nemá chybu. Malé děti nemáme a nevím, jak se za ně v Chorvatsku platí ubytování. Máme však vnuky.
Těch 40 EUR je za kolik pokojů ? Jestli za dva + kuchyňka + sociálka + výhled na moře (z balkonu) + 10-20 m od moře..... tak pak je to velmi dobrá cena na dobrém místě.
Nebo je to dál od moře ? A bez výhledu ?
Nechci být protivný. Také bychom tam vyrazili. I těch 40 EUR za 2 bychom dali, kdyby to mělo to vše nej...(výhledy, vzdálenost od moře. Ale někdy příště. Letos Korčula.
 Autor:John
(neregistrovaný - IP: 195.146.112.***)
 Datum:26.5.2013 04:34
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Rogoznica - Ostrička luka ( Kanica ) Údaje o příspěvku
Je to apartmán na 2+2 osoby - kuchynka, spálna, obývačka s rozkladacím dvojlôžkom a kúpelňa. Je tam aj kávovar a mikrovlnka. Môže sa používať aj vonkajší gril. Apartmán ma výhlad na otvorené more aj k moru je to 15 metrov.
 Autor:Monika
(neregistrovaný - IP: 78.99.83.***)
 Datum:16.7.2013 14:41
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2019 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist